Ne yapmam gerektiğini bilemiyorum artık :((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve UMRUMDISI tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : UMRUMDISI
  1. UMRUMDISI

UMRUMDISI suskunluğm asaletmdendir! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meraba herkese öncelikle..
    yaklaşık 10 gün önce erkek arkadaşıma ayrılmak istiyorum dedim,bu kadar kolay mı dedi,benim iyiliğim için dedim,peki o zaman dedi,ailem baskı yapıodu ayrılcaksın diye,hatta o ayrılmak istediğim günden 1 gün sonra babam geldi ankaraya konuşmak için benimle,ama o gün o kadar mutsuzdum ki babam bile farketti,neyse yaptığımın bi hata olduğunu düşündüm ve erkek arkadaşımı aradım,bana çok ters davrandı,sonra görüşelim dedim ve görüştük,yanıma geldiğinde telde konuşuodu,çok umursamazdı,ben ona onu çok sevdiğimi ve ondan ayrılamayacağımı söyleyecektim,oturduk ama hemen hadi kalkalım ben istemiorum daha fazla bu işin uzamasını dedi,o kadar moralim bozuldu ki,söyleyeceklerimi söylemeden ve bnm ağlamamı görmesin diye uzaklaştım hemen,çok kötü olduğumu farketmişti,herşeyi yapabilirdim o gün ve o da bu durumu çok iyi biliodu,ama buna rağmen peşimden gelmedi bile,düşmanım olsa o durumda bırakmam ben diyorum,neyse işte 1 hafta boyunca aradım ama hep terslendi,reddetti beni,en sonunda tekrar görüşme kararı aldık,o zaman daha söyleyeceklerim bitmeden ben gitmek istiyorum dedi,çok bozuldum yine,ama en azından onu çok sevdiğimi ve tekrar istediğimi biliodu,olmucak bu iş dedi,ben sıkıldım yoruldum dedi,yazın eğlencem gönlümce dedi,sorumluluğum olmucak en azından dedi ama yazdan sonra seni arayacağım,o zaman olursa olur dedi ama şimdi olmaz dedi,neden dedim,sen değerimi anlayacaksın dedi,peki diyebildim sadece,garanti değil ama yeniden olmamız dedi,hiçbişi diyemedim,ne yapmaya çalıştığını anlamadım bile. beni kaybetmeyi göze alıosan beni tam sevmemişsin dedim,bana felsefe yapıosun hep,sıkıldım bundan dedi ve ayrıldık,o günden beri (yani 6 gündür) ne aradım ne de sordum ama dün gece beni o aradı,sarhoştu ve bana şarkı söylüyordu,dinledim şarkıyı ve kapattı telefonu yüzüme. bugün de ne aradım ne msj attım ne de çağrı attım. sizce ne yapmaya çalışıo bu??? ben ne yapmalıyım??

Son düzenleme: 23 Haziran 2009
  2. 8 Haziran 2009
  3. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım yapıcağıın şey belli hiç bir şey yapmıycaksın.senin ona nolursa olsun dönüceğini bildiği için bunları rahatla söylemiş kaybetme korkusu kalmamış her canı istediğinde seninle görüşüp sonrada yok vazgeçtim görüşmeyelim diyemiyceğini,seni kaybedebiliceğini bilmesi lazım.arama o aradığında açma tepkisiz,sessiz kal

4. 8 Haziran 2009
  5. UMRUMDISI

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tamam canım,bende öyle yapıyorum,en çok sorumluluğum olmucak lafına takıldım ben,dedi ki gezcem eğlencem,başka bi kız olabilir ama öylesine olur dedi,burdan sonra koptu zaten bende :KK43:

6. 8 Haziran 2009
  7. bel_sel

bel_sel Kendinin Efendisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen ona deki; bende senin bu tavırlarından sıkıldım geri falan dönme, döndüğünde göreceğin biri yok de!.. ve TERKET...

8. 8 Haziran 2009
  9. UMRUMDISI

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten görüşmüyoruz,konuşmuoruz,haberleşmioruz,ayrıldık gibi aslında ve ben alıştım bu duruma,tekrar aradığında bunu sölücem haklısın,bu laflardan sonra bi daha nasıl olsun :nazar:

10. 8 Haziran 2009
  11. Ferza

Ferza Mevsimlerden Firar! Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Kendinize yazık etmeyin.
    Bırakın, o sizin peşinizden koşsun.

Siz onun değerini değil ; o sizin değerinizi anlasın...
    ( Siz zaten değer biliyorsunuz ki, bu kadar yapıcı davranmışsınız. )

Anlamıyorsa zaten yapabilecek bir şey kalmamıştır... :nazar:

12. 8 Haziran 2009
  13. UMRUMDISI

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben artık onun için hiçbir şey yapmayacağım,elimden geleni yaptım hem ona verdiğim değer için hem de ilişkime olan saygım için...

14. 8 Haziran 2009
  15. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sizin olaylarınızdan ve topiklerde okuduğum birkaç konudan anladım ki: erkekler öyle gurur yapıyorlarki. ayrılan bayan olunca bir erkeği geri döndürmek ( çoğunlukla) çok zor oluyor.

ama bayanlarda( çoğunlukla) erkeği hala seviyorsa, erkek ondan ayrılsa en kötü harketleri bile yapsa yinede dönüyor.

sizin erkek arkadaşınız gurur yaptığı gibi, çok acıtıcı konuşmuş, ayrıca kendince oynamış sizinle. ne demek tamam görüşelim deyipte sonrasında da umursamazca konuşmak..

size tamam bitti benim içinde diyebilirdi. yok birilerini bulacağım, şunu yapacağım filan hiç kabul edilecek laflar değil. önemli olan saygı çerçevesi içinde bitirmek ilişkiyi.

ayrıca size şarkı söylemesi kafanızı karıştırmak, kendini bulunmaz hint kumaşına çevirmekten başka birşey değil. istemem ama yan cebime koy yapıyor. size acı vermek amacı.

bence iyi ki ayrılmışsınız. gerçek yüzü demekki bu onun. saygıdan yoksun bir erkek.

bir daha aramayın onu, telefonlarına çıkmayın. onu kendi silahıyla vurun.kötükedihüso

16. 8 Haziran 2009
  17. UMRUMDISI

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısınız aslında,teşekkür ederim yorumunuz için..

18. 8 Haziran 2009
  19. ozlemim

ozlemim hasreti yendik biz bir'iz Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    108
    tavsiyem aramayın sormayın.. mesaj atınca cevap yazmayın.. arasın merak etsin.. görmedim mesajı dersin.
    ayrılalım demekle ayrılınmıyor.. kafan karışmış kendini kötü hissetmiş ayrı kalalım demişsin..
    olabilir her zaman lay lay lom geçmiyor hayat.. ben bunu erkeğin demesine hak görmüyorum zaten..
    çok zor ama içinde tut. üzüntünü. ağla arkadaşlarına dertleş ama belli etme.. en kötü 1 ayı göze al ama.. sabret.. sabret..
    zaman ve sabır tek ilacın.. bak daha ne telefonlar gelecek.. geldimi de hemen barışalım deme..
    başa alın ilişkinizi.. arkadaş olun önce.. dost olun.. sonra düzelir zamanla..
    sevgiler..