ne yapmaya çalışıyor amacı beni deli etmekmi??

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 27 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Şubat 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bundan 1 ay öncesine kadar,hayatımdaki insan beni facebooktaki ir arkaaşımla yalnış anladığından ve onu aldatmış olabileceğimden şüphelendiğimi yazmıştım..ama buna karşılık bana güvendiğini inandığını söylemişti..yalnız beyninde bir şüphe kaldığına eminim..tam bu olayın üzerine,amelitlı olan bacağından dolayı rapor alıp alesinin yanına izne gitmişti..bu süre içinde kafasını dinlemesi aısından onu izinli olduğu sürece aramadım.rahatsızlık vermek istemedim.. da aynı şekilde beni aramadı..10 günün ardından gelmiş olabileceğini düşünüp,cnm ayağın nasıl oldu iyimisin diye msj attım..karşılığında ise cvp vermedi.ardından facebookta gördüm ve ben çevrimiçi olunca çıktığını farkettim.dayanamayıp tekrar bu kezde faceden msj attım..sana rahatsızlık veriyorsam lütfen beni facedende msndende sil yazdım..karşılığında ise ne cvp verdi nede sildi..dün ise paylaştığı kandil msjını facebookta beğendim.ardından benim cep telefonuma kandil msjı geldi ondan..tabi bende cvp yazdım aynı şekilde..arkadaşlar haklı sebepleri olabilir ama yada beni artık hayatında istemiyor olabilir ama neden silmiyor?neden kandil msjı gönderiyor ama aynı zamnda araryıp srmuyorda ve facede başka bayanlarla rkadaşlığını gördükçe resmen deli oluyrum.hazmedemiyorum.ne yapayım bişey söylermisiniz.

2. 27 Şubat 2010
  3. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Tepki koyuyor sana canım. Aslında benide en çok deli eden durumdur bir belirsizlik yaşamak. Ne birliktesinzidir ne de ayrı. Tuhaf bişey. Ama sen bence bir mesaj at. ızinli olduğun sürece seninle iletişime geçmek istemedim. Hem dinlen, hem kafanı topla istedim. Şimdi bi karar varmış olabileceğini düşünüyorum de. Gerisini bırak

4. 27 Şubat 2010
  5. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence seni eski mertebesine yerleştirmiş çoktan

6. 27 Şubat 2010
  7. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl yani eski öyleysee nden silmiyor beni

8. 27 Şubat 2010
  9. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evt belirsizlik zaten beni mahveden..ayrıca başka bayanlarla arkadaşlığını gördükçede deli oluyrum..benmi sileyim onu msnden faceden

10. 27 Şubat 2010
  11. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    onu aldattığını düşünüyor olmalı. bu fikirden sıyrılamamış o on gün içinde de. bu olayla inen egosunu şişirmeni bekliyor o yüzden silmiyor seni. attığın her mesaj ona ilaç gibi geliyodur.

bi yandan da bitmiş tabi o ayrı.

12. 28 Şubat 2010
  13. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

hayır tabi ki de silmeee.....bıraz daha dayan diyemeyecgım yeterınce dayanmışsın ama msj atma ara bence....son kez arıyorum de açınca ama msj la halledilecek bişi diil ki bu...özledim de bişi de ama aradıgında söle...görüşünce de söylersin cnm içinde ne varsa....ve o aramadıgı gunlerin hesabını onu karşına alınca sor....seni görmediği için kendısı özleyıp aramalı tabı ki ama belki başka sorunları da vardır yargısız infaz yapmayalım olumunekankayizsmile

14. 28 Şubat 2010
  15. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beni silmiyor ama aynı zamanda,facede başka bayanlarlada arkadaşlığını görüyorum..kandil msjı attıyor.ne yapmaa çalıştığını anlamıyorum..hiç tepki yok yanii.ben aramayıda gururma yediremiyorum..ayrıca kardeşim elanın profili arkadaşlar..yorumlarınızı bekliyorum ona çok yarımcı olmuştunuz ne yapayım

16. 28 Şubat 2010
  17. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben de silmedim eski sevgililerimi faceden
    sanki seni herkesten biriymişsin gibi hissettirmeye çalışıyor
    kandil mesajı da herkese atılan bişi ayıp olmasın ii niyet olsun fln diye atmış olabilir
    yani bişi demek istese çok kolay böyle herşeyden umutlanmamaya çalış bence
    insana herşey umutlandırıcı geliyor böyle dönemlerde

18. 28 Şubat 2010
  19. nehiyy

nehiyy Aşk.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım gurur yapıcak bişeyin yok, bence sen arayıp açıkca konuşmalasın sonra duruma göre silersin msn ve face'den böyle sessiz kalma isteği genellikle egodan geçer kendisini iyi hissetmek istiyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.