ne yapmaya çalışıyor bu adam

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sehercik tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

2 Kasım 2009
    Konu Sahibi : sehercik
  1. sehercik

sehercik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bılıyorum..bu durumlar burda çok yaşandı..ve cougunuz tasvıp etmedıgı bır olay deneme..dıyeceksınız guvenmıyorsun ki denıyorsun ama ınanın bu duurmdan işgillenmesem onu denemeye kalkmazdım..bundan 4 ay once esım..googleden x bır hanımın ısmını aratmıs tı..bende sordum kım bu dıye.ortaokulan arkadasım demıstı..gecen hafta face gırdım baktım kızı sonunda bulmus..eklemıs.kızdaha onay vermemıs..bende kızın adına kayıtlı bır face actım.ve bugun konustuk..dedım neler yapıyorsun..benden evlı oldugunu sakladı..dedım bekar zor olmuyormu yaban ellerde..dedı yuıvarlanıp gıdıyoruz..sızce benı neden sakladı.neden evlı oldugunu soylemedı..ne yapmam gerekıyor kızlar.cok kotuyum ınanın bana evet kendı sonumu kendım hazırladım..ama ben herkeze evlı oldugumu gururla soylerken o benı neden saklıyor............offfffffffff cıldırracagım..ne olur akıl verın ıyı yada kotu..yorumlara acıgım..

2. 2 Kasım 2009
  3. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    canım yanı sen oldugunu anlamış olabılırmı ılk bunu düşün eğer cevabın hayırsa kesınlıkle eşinin unutamadığı bır ınsan olabilir ve buyuzden senı saklamış olabılır.ben sonucu neye varacak olursa olsun eğer bu tür bır olay yaşasaydım kendısıyle konuşurdum...

4. 2 Kasım 2009
  5. sehercik

sehercik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada ben çalışıyorum eşimde 4 aydır işsiz..ben ne için çabalaıyorum..inanın kendıme uzuluyorum..oda internetin basından 2 den oncede yataktan kalmaz..acaba ben enayımıyım..

6. 2 Kasım 2009
  7. akasya26

akasya26 Guest

kendinizi yersiniz şimdi siz..

olduğu gibi konuşun derim,, O na sorun nedenini niçini

8. 2 Kasım 2009
  9. nerbay

nerbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok sinir bozucu bir durum yaa.benimde eşim google da kadın ismi aratsa bende şüphelenirim.senin yaptığının aynısını bende yapardım.yani bekar olmaya bu kadar meraklılarsa niye evleniyolar ki.gizli saklı yapılacak birşeyin eninde sonunda ortaya çıkacağını akıl edemiyolar mı acaba?

allah yardımcın olsun canım.sakin davranmaya çalış,iyi düşün ve ona göre davran.

10. 2 Kasım 2009
  11. TheShe

TheShe Guest

Normalde deneme olaylarına çok kızarım ama sen haklısın canım. Ben de eşimin google da bir ismi arattığını görsem kafaya takardım, yani sana yanlış yapmışsın diyemeyeceğim hatta bence iyi yapmışsın. Şimdi ya bu konuşmayı ilerletip aralarındaki geçmiş neymiş kadından ne istiyormuş öğreneceksin ondan sonra tepesine bineceksin yada daha fazla sinirini bozmadan yine direk tepesine bineceksin. Yaptığını yanına bırakma, gerekirse konuşma aylarca yüzüne bakma süründür ama dersini ver.

12. 2 Kasım 2009
  13. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kendini daha fazla yıpratır bence. Şimdi rol yapması gerekecek. Ben şahsen dayanamazdım basardım küfürü. Ben yapamazdım ama yapabiliyorsan neden sakladın diye sor sakin sakin. Ama çok sakin ol ne yapacağını anlayamasın. Kıvransın. Küsme sadece gerektiği kadar konuş. O arada da ne yapacağına karar ver. Mantıklı hiçbir açıklaması olamaz gibime geliyor ama yine de bilemem.

14. 2 Kasım 2009
  15. Fancy

Fancy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence madem bir şey yapmışsınız, sonlandırın. Onu öğlen görüşmeye çağırın ve gelirse karşınızda szi bulsun.. ama buluşmadan önceki konuşmada bunun arkadaşça bir buluşma olmayacağını yani yerine geçtiğiniz kadın gibi ondan hoşlandığınızı fln yansıtınki.. sonradan size ben arkadaşça buluştum diyemesin... sonundaaa zaten bence gelmiycek.. önemli olanda budur, belki evli olduğunu söylemez ama başka bir kadınlada başbaşa yemğe çıkmaz yani

16. 2 Kasım 2009
  17. sehercik

sehercik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bırıncısı benım.oldugumu dusunmemıstır..cunku faceden kendı eklemıs bende kabul ettım..ıkıncıısı dırek cıkar soylersem..ben senın oldugunu bılıyordum..dıyecek bu sefer su ustune o cıkacak bunuda emınım..benı bın pısman edecek..ucuncusu korkmmayada basladım..ya yakayı eleverırsem...

18. 2 Kasım 2009
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Allah kahretsin o adamı:mymeka:
    valla yapılacak şey belli..
    hakkından geleceksin olanları anlatıp.burnundan fitil fitil getir.ne demekmiş bu öğren canım..