ne yapsam çok hoşlanıyorum:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Liar tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

28 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Liar
  1. Liar

Liar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba ben birini seviyorum abiminde arkadaşı ama çok samimi değiller öyle ama kuzenlerimin çok yakın arkadaşı ve kuzenlerim erkek olduğu için onu soramıyorum onlara ben onu bikaç defa gördüm ailemde tanıyo onu ailesinide tanıyolar bi ben fazla tanımıyorum onu onunla ilgili iyi şeyler duyuyordum işte çok iyi bi insan efendi diye benimde aklıma girdi çok hoşuma giden biri bende geçen sene bunu adımı vermeden konuştum başka bi msn alarak ben ona açıklamıcaktım aslında kim olduğumu sadece konuşmak istiyodum çok merak ettğim biriydi ama o ilk konuşmada çok soru sordu çok ısrar etti bazı sorularına cvp vermedim en sonunda kaç kardeşsiniz dedi 3 dedim 2si erkekmi dedi ve ben onları tanıyomuyum dedi yani anladı ben olduğumu en sonunda evet dedim anladı beni öylece işte ozaman mutlu olduğunu söyledi onla konuştuğum için ama ondan sonra bişey yapmadı msnde falan görmüyodum girmiyordu sonra ben ona mail attım ona cevap yazmamıştı bende cevap yazmadığı için kırılmıştım faceden silmiştim msndende silmiştim ama engellememiştim aradan bikaç ay geçti msde bana yazdı kırgınmısın aban falan diye bende benimle konuşmak zorunda değildin ama en azından bi cevap verebilirdin dedim oda haklısın çok özür dilerim dedi işte o konuşmadan sonra bir iki defa daha konuştuk ve enson ben selam verip konuşmuştum ondan sonra şimdiye kadar aylardır konuşmuyoıruz bi arkadaşım abimlerden ve kuzenlerinden çekiniyodur sen bi konuş dedi ve faceye ekle dedi yapmıcaktım aslında ama dayanamayıp ekledim faceye kabul etti çevrim içi görünce baktım onda tık yok yine ben merhaba dedim o konuşmadı selamımı almadı:KK43:((( niye böyle yapıyoki kendini bişeymi sanıyo arkadaşlarım öyle yakışıkıda değil diyolar ama bana göre çok tatlı çok beğeniyorum ya ondan başka kimseyi gözüm görmüyo uzun zamandır aklımda olan tek kişi napsam olmuyo:KK43:((( ne yapmalıyım ben kızlar yardım...

2. 28 Eylül 2010
  3. kronik_unutkan

kronik_unutkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    88
    Defalarca denemişsin şunuda yapsam olurmuydu diye bir soru işareti kalmamış aklında
    tabi bu benim görüşüm
    Eğer seninle ilgilenseydi bir şekilde belli ederdi selamını bile almayan birine biçtiğin bu değer niye ?
    Hoşlanıyormuşsun unut gitsin bir başkasındanda hoşlanırsın pekala
    Bu kadar burnu büyük birinin ileride düzeleceğinimi düşünüyorsun,diyelimki seninle konuşmaya başladı sen bu yaptıklarını unutabilecek misin cidden ?
    Kadın ya da erkek farketmez insanların kendilerini umursamayan biri için kendilerine eziyet etmelerini hiç bir zaman anlamadım
    Aranızda birşey olmuş olsa ve ayrılsanız çek acını unutana kadar derim ama oda yok
    Salla gitsin kısaca

4. 28 Eylül 2010
  5. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Hoş olmamış farklı bir adresle konuşanın sizin olduğunuzu anlaması, ardından her seferinde sizin adım atma çabanız...

Enteresandır, herkes çok sevilmek ister ama sevildiğini fark ettiğinde de ilk tepkisi kıymet bilmemek olur... Klişe söz, "Birine vazgeçilmez olduğunu hissettirirseniz ilk vazgeçtiği siz olursunuz..." :nazar:

Arkadaşınız büyüklerinizden çekinebileceğini söylemiş, ardından da listenize eklemenizi... Bir çekinme durumu olsa msn konuşmasında sizi fark ettiğinde bu rahatsızlığını belli ederdi... Listesine kabul edip selamınızı bile almaması sizin atacağınız adımlarla bir yere varamayacağınızı, en azından bu kadarının yeterli olduğunu, aranızda bir duygusallık gelişecekse beklemede kalıp onun harekete geçmesinin gerektiğini gösteriyor...

6. 28 Eylül 2010
  7. Liar

Liar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    haklısınız zaten adım atmayı düşünmüyorum artık geri çekilip beklemedeyim hatta bi süre çevrimiçi olmamayı görünmemeyi düşünüyorum dahamı iyi olur? ve aklıma takıldı faceden selam vermiştim görmeme gibi bi ihtimal var mı

8. 28 Eylül 2010
  9. Umutlu_OL_

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Evvelden attığınız maili görmüş de ne olmuş?

Güven ve sevgi tek taraflı inşa edilmez... Sizi rahatsız eden durumlarda iyi niyet aramak için (görmemesi ihtimali) önceki yaşanmışlıklara bakmak gerekiyor hayatta...

Kendi kendinize olumlu ihtimallere odaklanırsanız aklınız daha çok kayar ona, böyle gelgitler yaşarsınız, bu da sizi tek taraflı yıpratmaktan başka işe yaramaz...

Nasıl olsa bekleyecekmişsiniz, muhabbetiniz arttıkça kafanıza takılan her şeyi ona sorarsınız... :nazar:

10. 28 Eylül 2010
  11. Liar

Liar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bekleyeceğim derken artık bişey yazmıcam adım atmıcam anlamında dedim ben. gerçektende tek taraflı sevgi hiçbir işe yaramaz biliyorum. ama işte bu iyi niyetli düşüncelerim yüzünden aklımda kaldı sanırım ( ailemi tanıdığı için konuşmaması ve görmemiştir gibi düşüncelerim yüzünden)

Son düzenleme: 28 Eylül 2010
  12. 29 Eylül 2010
  13. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yeterince etkilenmemiş senden galiba :/
    sen yapabileceğin herşeyi yapmışsın bir adım atma manasında
    o karşılık vermemiş istemiyo seni daha fazla konuşmaya çalışma kçük duruma düşersin bi tavsiye.

14. 30 Eylül 2010
  15. Liar

Liar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    konuşmam daha zaten hiç çevrimiçi görmüyorum bile kaçıyormu acaba üzülüyorum hemde çok pişmanım attığım adımlar için küçük düşmüşmü oldum ben böyle :KK43:(((( faceden ve msnden silmem grekir mi ?

16. 30 Eylül 2010
  17. Liar

Liar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bi cevap verin lütfen onu şimdi faceden silmem gerekir mi? silersemmi daha doğru olur silmezsemmi? gururum kırıldı :KK43:(( keşke hiç denemseydim böyle bişeyi bende aklımdan çıkarıyorum onu bi selamı bile almamsı çok zoruma gitti

18. 30 Eylül 2010
  19. Umutlu_OL_

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

Yaptıklarınız kamu ahlakına ve vicdanına aykırı olmadığı müddetçe kendinizi yıpratıp attığınız adımlardan pişmanlık duymayın... Bu sizi üzmekten başka işe yaramaz... İçinizden gelmiş yapmışsınız, eğer içinizde kalsaydı da "Söyleseydim daha iyi olurdu" diye düşünerek kötü hissedecektiniz kendinizi... Oysa "keşke"ler şeytan kapısıdır, insana kaderini kendi çiziyormuş gibi hissettirir oysa bazen ne yaparsak yapalım olayların seyrini değiştiremeyiz.. Siz onunla iletişim kurmak istediniz ve kurdunuz... :nazar:

Beklemekten kastımız aynı zaten, hiçbir şey yapmamak... Şu halde facebook'a eklemişsiniz madem silerseniz bundan da pişman olabilirsiniz, aklınızdan çıkmama ihtimali daha da artar o zaman... Kaldı ki kendi kendine küsüp barışmış gibi olursunuz... Hiçbir şey yapmayın, ne olumlu ne olumsuz... İçiniz rahat, "Kendimi ifade ettim, bundan sonrasını kendi bilir" diyerek devam edin hayatınıza... Şu an en sağlıklısı bu gibi görünüyor... :kahve: