Ne yapsam olmuyor!Cildirmak uzereyim!

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve Morena tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : Morena
  1. Morena

Morena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Selam arkadaslar,

Evlenmeden once 52,53 kilolardaydim. Yaklasik 1,5 yil once evlendim. Birkac ayda 60 kilo olmakta hic zorlanmadim. Sonra yurtdisina tasindik esimin isleri sebebiyle. Bir baktim 65 kilo olmusum. Istanbul'a gittigimde herkes sok oldu boyum 1.58 bu arada. Herkes nekadar cok kilo aldigimi soyledi dogal olarak...

Buraya geri dondum, 65 kilodan 60 kiloya dustum 1 ay icerisinde... Son 1 aydir kilom bir gun 61, diger gun 60 bazen 62 ! Surekli agliyorum, yasamak istemiyorum artik. Tukendim eski halime donmek istiyorum, yan yaglarim olmasin istiyorum!! Bazen tum gun birsey yemiyorum sigara icmezdim, surekli sigara iciyorum ki acligimi bastirsin...

Esime keske evlenmezseydik belki kilo almazdim diyorum, onuda biktirdim artik. Size cok aptalca gelebilir ama yillarca herkes tarafindan begenilen cok guzel bakimli bir insandim. Artik 40 beden olmak bana dunyanin sonu gibi geliyor. Surekli mutsuzum, alisverise cikmak istemiyorum, hicbirsey almak guzel giyinmek istemiyorum. Bu beden bana ait degil ve hicbirseyi haketmedigine inaniyorum. Neden kilo veremiyorum artik bir fikri olan var mi ?? Ne yapmam gerekiyor ?? Lahana diyeti ise yarar mi ? Bana tartiyi hemen oynatacak biseyler lazim yoksa kafayi yiyecegim yemin ederim...

Son düzenleme: 3 Kasım 2010
  2. 3 Kasım 2010
  3. aysag

aysag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    153
    offf off al bendede o kadar neler cekiyorum bir bilsen

4. 3 Kasım 2010
  5. elmiranisa

elmiranisa Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim üzme kendini bu kadar stres yapma ve kulaktan dolma diyetler yapma allah korusun sağlığın bozulabilir.Lahana diyeti dedikleri şey doktorlar aşırı kilo sorunu olan hastalarını ameliyata alabilmek için veriyor sürekli ypılırsa sağlık problemleri olabilir.Bende 43 kiloydum evlenmeden önce sonra kızım oldu 75 kilo odum.ilk başalarda benimde ço moralim bozuldu çok üzüldüm.Kızım 17 aylık oldu ben daha yeni 53 kiloya düştüm diyet değl sağllıklı beslenme önemli bende 1,58boy beyaz ekmek şeker ve unlu mamulleri hayatından çıkar tam tahıllı ekmekler var onlardan ye yavaş yavaş idal kilona ulaşırsın.Sabır biraz cnm Bir diyetisyene git yada daha garantili olur üzülme sıkılma hepimizin başına geliyor.

6. 3 Kasım 2010
  7. aysag

aysag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    153
    lahana diyetini yaptım sonuc 1 kilo elme sirkesini yaptım sonuc 2 kilo ile 1 kilo arası maydonuz suyu diyeti sonuc 0 tarcınlı bir diyet daha vardı sonuc 0 yesil cay diyeti sonuz 2 kilo falan verdim ama azcık kacırayım yanı bir öle tatlıyı kacırayım hemen 62 oluveriyorum bende senin gibiyim 2 aydır 62 61 arasında gidip geliyorum ama ac yatıp kalkmaktna bıktım usandım kilo vermemek beni deli eder hale geldi artık cok değil yaa 57 olmak istiyorm bi caresini bulursan banada söle olurmu arkadasım ayrıca benim boyumda kısa 1.60

8. 3 Kasım 2010
  9. Morena

Morena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ne yapicaz peki ? Bugun corba pisirdim lahana corbasi onu yapicam bide.. Ya nasil kilo veremem ya olacak is degil.. Bazen 2 gun hicbirsey yemedigim oluyor hirsimdan. Olum orucundayim resmen. Kilo veremedikce daha cok bunalima giriyorum.

10. 3 Kasım 2010
  11. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    siz 60 kiloyu dert ediyosunuz ben 60 kiloya düşmek için uğraşıyorum
    ama sizin kadar karamsar değilim
    umutsuzluğa kapılmayın stres yaparsanız hiç veremezsiniz
    inanın buna

12. 3 Kasım 2010
  13. aysag

aysag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    153
    ayy o corbadan yapma ben onuda denedim arkadasım kilo falanda vermedim ve ayrıca o corbayı sabahları içmek migdemi mahvetti bulantıdan

14. 3 Kasım 2010
  15. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213

hiç yemeyerek metobilizmanızı yavaşlatıyosunuz
    protein ağırlıklı beslenmeyei deneyin
    kilo kaybı daha kolay oluyo
    böyle yemeyerek olmaz ki

16. 3 Kasım 2010
  17. aysag

aysag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    153
    umutsuzluk yapmadıgımda oluyor arkadasım bazen aman diyorum aynı senin dedgin gibi ben kilolumuyum sanki neleri var diyorum kendimei motive etmek adına ama ölede yapınca ipin ucu hemen kacıyor ya abartısız 1 haftada 3 kilo falan hemen alıveriyorum

18. 3 Kasım 2010
  19. Morena

Morena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Elmiranisa cok sagol canim Allah bagislasin guzel yavrunu.. Senin en azindan avuntun var.. Dogum yapmissin kilo alman cok normal, Peki ya ben ?? Denemedigim sey kalmadi Lidasiydi, bilmem Reductil, Elma Krom.. Artik tum yasak sagliga zararli ne varsa kullandim.. Inanin metabolizmam bozulmus sagligim gitmis zerre kadar umrumda degil. Ben sadece tekrar kendimle barismak istiyorum ve bunun tek yolu kilo vermem, eski sevdigim vucuduma kavusmam.. Uzun bol seyler giymeyi birakmam..

Gecen sabah sirke ictim bu arada.. Fazla icmisim midem delindi sandim. Hayatimin en kotu gunlerinden bir tanesiydi..