ne yapsamda bu adamı adam etsem ??

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kardelen_32 tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : kardelen_32
  1. kardelen_32

kardelen_32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben 2,5 yıllık evliyim ve 9 aylık bir bebeğim var. eşim çok sinirli bir insan.sinirlenince gözü hiç birşey görmüyor ağzına geleni söylüyor.ama sinirlendiği şeylerde hiç kızılacak şeyler değil bana göre.baştan anlatayım ona göre yorum yapın.
    şimdi 2 samimi komşum var sık görüştüğüm.mübarek ramazan görüşemiyoruz dedik iftardan sonra apartmanın arka bahçesine indik çay demleyip.eşime de çay demledim yukarda çayını içti.o gün bişey söylemedi ertesi günün akşamında bana bisürü laf saydı.''aşağı inmeseydin olmazmıydı.sabah erken işe gidicem biraz düşün.bugün akşam ne b..k yersen ye '' dedi ve ekledi '' gittiği yere kadar gitmediği yerde kıçına tekmeyi yersin !!!! '' dedi bana . bebek olduktan sonra her tartışmada söylemeye başladı bu tarz şeyler.. yok beğenmiyorsan kapı orda falan filan..ne sevgisi ne de saygısı kalmamış demekki..
    benim kızdığım kendisi ona verdiği şeylere sonradan böyle olay çıkarması..ve çok kırıcı şeyler söylemesi.. kavgadan sonraki gün hiçbişey yokmuş gibi konuşmaya çalıştı yüz vermedim 3 gündür konuşmuyorum surat asıyorum . oda salonda yatıyor oğlum ben yatak odasında..
    Allah aşkınıza ben bununla nasıl başedicem?kimseye anlatamıyorum ama hep böyle sorun olay çıkartır en ufak şeylerden.bana herşeyi sayar ben ona kızsam bişey söylesem kendine laf söyletmez bağırır çağırır.hep haklı odur .hep alttan alan ben.ama bıktım artık arkadaşlar tek taraflı fedakarlık olmuyor.. yardım edin nasıl davranayım ona karşı da adam olsun biraz???senağlama

2. 17 Ağustos 2010
  3. elefera

elefera Hosgeldin melegim (: Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    101
    Cık gıt dedıgı bır vakıt,
    gıdecekmıs gıbı esyalarınızı toparlamaya baslayın.
    Bak o zaman nasıl dıze gelıyor!

4. 17 Ağustos 2010
  5. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mesleğiniz de var eğitimcisiniz.

Bu laflara katlanmak zorundamısınız ki duruyorsunuz o evde hala.

Siz onunla tartışmalarınızda birazcık dilinizi gösterseniz bu lafları edemezdi .Örn: kıçına tekmeyi yersin...

6. 17 Ağustos 2010
  7. independante

independante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Evlendiginde sinirli degilmiydi?Ynai ne zamandir daha cok ''sinirli''olmasi size cekilmez geliyor?

8. 17 Ağustos 2010
  9. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir de 3.5 ay içinde tanışıp daha doğrusu tanımaya çabalayıp evlenmişsiniz.

Zaten 3.5 ay evlilik için çok ama çok erken bir süreç görücü usulü ile bile olsa...

10. 17 Ağustos 2010
  11. kardelen02

kardelen02 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    odun gelen odun gidiyor arkadasım buda bir gerçek. gerçekten zor bır durum ama hepimizin evliliğinde oluyor çok fazla büyütmemek ve birde biras geniş takılmak gerekiyor bana göre. çok çok düşünceli çok kibar hiç karısını kırmayan bir erkek kaç tane var çevrende?

benım bir akrabam var müthiş bir insan 4+4 lük bana göre.insanlığıyla eşliğiyle karakteriyle. ama eşide bir gün muhabbet esnasında ondan farklı bir yönde dert yandı. güldüm:) senın bile memnun omadığın yönler oluyorsa biz neyapalım dedim. çok fazla takılma güzellikle halletmeye çalış mevzuları.malesef erkekler bizim gibi günlerce küs olamıyor ertesi gün odunluğunu unutup normal yaşantısına geri dönüyorlar

12. 17 Ağustos 2010
  13. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    onunla karşılıklı oturup bi sıkıntın mı var yoksa artık bana mı tahammül edemiyosun nedir derdin diye bi konuşmayı deneyin bence:kahve::kahve:

14. 17 Ağustos 2010
  15. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Çık git dediğinde çıkıp gideceksin,peşine düşerse belki sonrasında toparlanırsınız.Kılını kıpırdatmazsa zaten olması gerekenmiş bu dersin..Peşine düşüp geldi,yeniden denemeye karar verdiniz ama yine aynı tas aynı hamamsa bu sefer dönmemek üzere gidersiniz ve o da sinirini boşaltacak başka alanlar bulur kendine..

16. 17 Ağustos 2010
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Nasıl alıştırırsanız öyle gider..
    Siz de önceden adam bağırıp çağırdığı zaman özür dilemesine fırsat vermeden hayatınıza devam ettiğinize göre şimdi neden bu isyan?

18. 17 Ağustos 2010
  19. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    eşiniz gibilere altta alındığı için böyle oluyolar...

onlara onun gibi olmak lazım...

çivi çiviyi söker...