Ne Zaman Akıllanıcam?? ASLA..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve beachbunny tarafından 10 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Eylül 2008
    Konu Sahibi : beachbunny
  1. beachbunny

beachbunny Guest

peşimde o kadar erkek varken ben onu seçtim..neden? aptalım ve aşığım
    neden kızlar kendilerine acı çektiren erkeklerden vazgeçemezler? olmuyo vazgeçemiyorummmm:1no2:
    tek ben mi böyleyim:çok üzgünüm:

2. 11 Eylül 2008
  3. kendini kendine ispat çabası bence başka bir eşy değil aldıkalrının bir önemi olmadığında verdiklerin seni mutlu ediyorsa buna aşk diyoruz bir kız bence vermey meraklı olmamalıu yani aşık olmamalı aman ölüyorum aşkından triplerine girenler hep kaybediyolar.

4. 11 Eylül 2008
  5. ayol acı çektiriyosa niye katlanıcakmışım ki hem de bekarken.atarım şansımı denerim.ne iyiler var bu hayatta

6. 11 Eylül 2008
  7. Princess

Princess Guest

geçer canım,
    insan hep elde edemediğini istiyor o yüzden.
    ama senin de tercihlerin değişir sanırım, öyle insanlardan hayır gelmeyeceğini anlarsın.

8. 11 Eylül 2008
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

Sende mumdar de yoluna bak:nazar:

Peşinde olan erkeklere bi göz atşakkıdı

10. 11 Eylül 2008
  11. EU1

EU1 Guest

..........oysaki seni sevenle beraber olmak hayattaki en güzel şey.......karşı tarafın sevgisi senden daha fazla olunca herzaman mutlu oluyor insan ve zamanla seviliyor inan bana...vazgeçmeyi bil seni seveni sev en doğrusu bu

12. 11 Eylül 2008
  13. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    tükenir biter gider bitmez dediğin aşklar geriler teslim olur savaşçı umutlar....

14. 11 Eylül 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Nasılsa senı begenmedıgı ıcın vazgecmek durumunda kalıcaksın üzülme. gecıcek.

16. 11 Eylül 2008
  17. derdini yazan herkese cevap veriyoruz burda arkadaslarımız bize güvenip yazıyor.gereksiz başlıksa tıklamayacak okumayacaksın yorum da yazmayacaksın üzgün insanları üzmene gerek yok ayrıca terk edildim diye başlı açmıştın yani sana da mı gereksiz başlık diye yorum yazsaydı insanlar?:enbuyukkk:

18. 11 Eylül 2008
  19. :bbo:evet canım b utipler bi süre vazgeçilmez olur ama ilerleyince yaşın sen de evlenilecek erkek tiplerine yöneleceksin..bi de su var hata yap eger ders cıkarıyorsan ..tecrübe en yararlı şey ..zamanla olgunlaştıkça kendini tanıdıkça düzelir her sey..olumsuz yönlerini düşün o kadar ve unutma alternatif cok..mutlaka daha iyisi vardır..üzme kendini.:a015:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.