Ne zaman normale döneceğim acaba?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve palet tarafından 16 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : palet
  1. palet

palet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar şu anda 37. haftadayım ve artık bebeğimizi bekliyoruz heran minik bebek gelebilirmiş fakat bu güzel haber beni gittikçe asabileştirdi ve herşey sinirime dokunur oldu. bir de bunların üzerine günlerce geçmeyen baş ağrısı nöbetlerim tuz biber oldu. normalde çok rahat bir insan olmama rağmen herkeze ve herşeye kızıyorum ayrıca belli etmemeye çalışıyorum da insanları kırmayayım diyorum. gerçi mutlaka hissediliyordur ama ne kadar kendişmi frenlesemde kısaca asabiyim. Fiziksel olarak normalim sadece 10 kilo aldım ama ruhsal olarak yerlerdeyim:bbo:
    1 haftadır annem gelip temizlik ve alışverişimi yaptı ama kadına tahammülüm bugün itibarıyla kalmamıştı ve o da zaten kendi evine döndü. benneyaptımki kayınvalidemlere de acayip sinir oluyorum her lafı batıyor her hareketi beni sinirlendiriyor. Eşime hiç girmeyeyim o ayrı konu. umaım biran önce eski rahat ve sabırlı halime dönerim de hayatım normale döner.
    Peki sizler ne alemlerdesiniz?

2. 16 Ağustos 2009
  3. angelangel

angelangel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim. bende 37haftalık hamileyim ve aynı durumdayım. acayip sinirliyim ve hiçbir harekete ve hiçbir kelimeye tahammülüm yokmuş gibi davranıyorum. karşımdaki kim olursa olsun aniden çıkışlar yapıyorum ve insanlar bu halime çok şaşırıyor. bu yüzden canım kardeşimle küstüm ona bağırmışım ve çok gücüne gitmiş, ama ben farkında bile değilim. her an her saniye kavgaya hazır gibiyim. geçicek biliyorum ama işte kırıcı oluyorum. demek ki sadece bende bu ruh değişikliği yokmuş, sanırım hormonlardan. birazdaha sabır diliyorum.... allah kolaylık versin..

4. 17 Ağustos 2009
  5. pretty_angel

pretty_angel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Okuduğum kitapta son günlerinde hamileler sinirli olur yazıyordu. Doğumdan sonra gelirsiniz kendinize.

6. 17 Ağustos 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    oyyy oyyyy...
    doğumdan sonra bir 40 gün kadar daha devam edecek bu durum..korkutmak gibi olmasın ama..
    bende öyleydim herşeye sinir olurdum kendi kendime içimden saydırırdım..
    hormonsal bir durum..endişe etyme.
    sen bebişini kucağına alacağım öpüp koklayacaın günleri düşün.
    hayırlı doğumlar şimdiden

8. 17 Ağustos 2009
  9. Elis

Elis Guest

katiliyorum,,heleki ikinci hamileligim bi alemdi dogumdann sonrasi aklima geldikce gozlerim dolar,tam bi izdirap:nazar:

fakat hepsi geciyo merak etme,bi sure boyle olcan artik,gulu seven dikenine katlaniryerimseniben

simdiden ALLAH anali babali buyutsun diyorum,dogumunda kolay olsun iyisallah:Saruboceq:

10. 17 Ağustos 2009
  11. its me

its me Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben her iki arkadasa da katiliyorum.dogumdan sonra sinir dahada artiyor.dogum yorgunlugu,uykusuzluk mafoldumben ,gelen giden,isine karisan ...vs...vs ama hepsi geciyor inan.seni cok guzel gunler bekliyor.bebegini hayirlisiyla kucagina alman dilegiylee..
    saglikli ve kolay dogum dilerim

12. 17 Ağustos 2009
  13. palet

palet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallahh normale kısa sürede dönerim teşekkürlerrr destekleriniz için :)

14. 17 Ağustos 2009
  15. palet

palet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saolll umarim hersey kolaycacik olur :)

16. 17 Ağustos 2009
  17. palet

palet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    40 gün mü eyvah ki ne eyvahhh :S bide ben disari çikmayi çok severim evde tıkalı kalmakta sanırım beni sinirlendiriyor:S

18. 17 Ağustos 2009
  19. palet

palet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aynı dönemde dogurucaz :) ama inanki hersey sinirime dokunuyor umarım hersey gelip gecer :) kolay doğumlar bize :KK70: