Ne Zaman Tam Anlamıyla Mutlu Hissedeceğim?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cartoongirl tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : cartoongirl
  1. cartoongirl

cartoongirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2010 güzel başladı demiştim benim için. 6 ay süren işsizlikten sonra iyi firmada iş ve sonra da yeni bir ilişki. Mutluydum. Sonra herşey tersine gitmeye başladı. Önce işten çıkarıldım. Daha sonra da erkek arkadaşımdan ayrıldım. O bıraktı beni daha doğrusu. Bunlar dışında maddi problemler var evde. Kredi kartı borçları vs. Her gün bankadan arıyorlar açmıyoruz artık. Ablam işsiz ben işsiz, babamın bir tek emekli maaşı. İş de bulamıyorum. Nereye gitsem olumsuz. Bu da bunaltıyor beni. Sonra ilişkilerden yana da şansım yok. 26 yaşındayım şöyle geriye bakınca adam gibi bir ilişkim olmamış. Zaten en uzunu da 1 yıl. Sonrakiler hep kısa kısa. Kendimle de barışık değilim. En ufak şeyde üzülüp karalar bağlıyorum. Bir kötü huyumda bir insana hemen bağlanmam. Son ilişkim mesela 2. ayı daha doldurmamıştık ama demek ki bağlanmışım. Artık söylediği sözler bana seni seviyorum demesi mi bilmiyorum. Aslında bendeki sevgiden çok alışkanlık bağlılıktı galiba. Neyse kısacası artık her yönden mutlu olmak istiyorum. Güzel bir işim olsun, beni seven ama gerçekten seven biri olsun.

2. 22 Mart 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bir yandan ağlatırken diğer yandan gülersin

hep mutlu olan kimse yok şu dünyada

en güzeli elindekilerle yetinmeyi öğrenmekmafoldumben

4. 22 Mart 2010
  5. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ha deyince olmaz birşey.

Tamam sen doğru dürüst bir ilişki istiyorsun bunu beklemiceksin ki çıksın karşına.

Borçlarınıza gelince Allah kolaylık versin .

Umarım en kısa zamanda dilediğin gibi bir iş bulursun

6. 22 Mart 2010
  7. cartoongirl

cartoongirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya ben çok şey istemiyorum ki. Hem elimde hiç bir şey yok ki. Sağlık iyi bir aile dışında yani. Onlar da olmasa herhalde kahrolurdum.

8. 22 Mart 2010
  9. esila86

esila86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen ya depresyondasın ya da girmek üzeresin aman diyim, sahip olduklarınla mutlu olmaya bak....boşuna içini karartma...hayırlısı böyleymiş de....inşallah bir kapı açılır yakında iş ve aşk yönünden....bizim elimizden gelmeyen şeylere kendimizi yormak, gücümüz bittiğinde önümüze çıkan fırsatları değerlendiremememize yol açabilir... hakkında hayırlısı olsun....

10. 22 Mart 2010
  11. esila86

esila86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dünyanın en değerli iki şeyine sahipsin....
    bir de olmayanları düşün....:sinifsinif:

12. 22 Mart 2010
  13. blush

blush Beriliçe ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Ben sizden küçüğüm. Akıl vermek gibi olmasın ama mutlu olabilmek için insanın kendini biraz zorlaması gerekiyor diye düşünüyorum. Olumlu düşünmek için zorlamalıyız kendimizi. İşinizden ayrıldınız, demek ki hayırlısı böyleymiş. Belkide 1 ay sonra çok daha iyi bir işe gireceksiniz. Belli mi olur? Umudunuzu kaybetmeyin. Kredi kartı borçları vs deseniz zaten çoğu insan yaşıyor bunları zamanla düzelir sıkmayın canınızı. Güzel bir ilişkiye gelince gün gelir o da çıkar karşınıza. Yukarıda ki bayanında dediği gibi her şey dört dörtlük olmuyor. Mutlaka bir yerlerde bir eksik kalıyor herkes için böyle bu.

Sevgiyle kalın.

a.s.

14. 22 Mart 2010
  15. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bak ne güzel sağlığın yerindeymiş...

İyi bir ailen varmış.

Şu foruma öyle konular açılıyor ki ailesinden şiddet gören,sürekli küfür işiten,türlü türlü rahatsızlıkları olan....

Bunlara bakıp bence şükretmelisin haline arkadaşım.

En önemli şeyler sen de var,varsın borcun olsun ne yazar

16. 22 Mart 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

hem bunlara sahipsin hemde hiçbir şeyin yok:mymeka:

insanoğlu doyumsuz

ne denir ki:nazar:

18. 22 Mart 2010
  19. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ben senden farklı değilim aslında..ama arkadaşların dediği gibi şükretmeyi sakın dilinden düşürme...işsizlik çok beter bişiy,ben de varla yok arası..ama sabret...iyi bir ilişki dersen de o gerçekten aramakla,çalışmakla olmaz...o sana geliyor bir gün,bizde hala bekliyoruzz..kendini harab etmen fayda sağlamıyor ne yazık ki,sağlığından oluyorsun o kadar..