Ne Zamana Kadar?

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve Pembemsi tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Pembemsi
  1. Pembemsi

Pembemsi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim bebişim 11 aylık, doğduğundan beri kıyafetlerini ayrı ve de bebe deterjanıyla yıkıyorum. önceleri dalin kullanıyordum şimdi omo baby kullanıyorum.. benim sorum şu sizler ne zamana kadar bebişlerinizin cicilerini ayrı yıkamayı düşünüyorsunuz? ben oğlumda 1 yaşından sonra yavaş yavaş bizimkilerle yıkamaya başlamıştım bunda da öyle yapsam mı yoksa bir müddet daha ayrı mı yıkasam karar veremedim :uhm::uhm:

2. 26 Kasım 2009
  3. hamixsxim ben

hamixsxim ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    be hala ayrı yıkıyorum canım ben oglum 19 aylık :)

4. 26 Kasım 2009
  5. casser

casser öğrenci anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimki 18 aylk hala ayr ykayp ek durulama yapyorum.

6. 27 Kasım 2009
  7. Pembemsi

Pembemsi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ek durulama yapıyorum mutlaka ve de bende bi süre daha ayrı yıkicam galiba...

8. 30 Kasım 2009
  9. _JULIA_

_JULIA_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben 3 yaşına kadar ayrı yıkamıştım şuan oğlum 5 yaşında 2 yıldır bizimkilerle beraber atıyorum makinaya
    sizde en aşşa 2 yaşından evvel birleştirmeyin derim ben

10. 5 Aralık 2009
  11. irembaby

irembaby Guest

bende 2 yaştan sonra bizimkilerle yıkamaya başladım şimdi kızım 5 yaşında bir kızım daha oldu4 aylık şuan şimdide ikisini beraber yıkıyorum sabun tozuyla yıkıyorum hacı şakirim normal deterjan kullanmıyorum

12. 5 Aralık 2009
  13. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    benim kızımda 16 aylık bende hala ayrı yıkıyorum.ama bir yaşından beri sabun tozu kullanmıyorum normal deterjan kullanıyorum.
    bi yerde okumuştum uzun süre sabun tozuyla yıkanan kıyafetler giyen bebeklerde ileride alerjen reaksiyonlar daha fazla oluyormuş.bebeğin bi yaştan sonra alıştırılması gerekirmiş.

14. 5 Aralık 2009
  15. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    ben de ayrı yıkıyorum hacı şakir toz sabun ile. her parçasını ütülüyorum mikropları ölsün diye
    ama komşum normal deterjanla yıkıyor ama hiç sorun yaşamadı. mşs gibi büyüttü o çocuğu. maddi durumları iyi değildi. banyoda bile bildiğimiz dalan ile yıkadı çocuğu. sadece göz yakmayan şampuan aldı. bebek bezini bişle en ucuz hangisi ise onu aldı. ama çocuğu turp gibi maşallah. büyüdü gitti hastalık yüzü görmeden onu. acaba çok üzerine düşmemek daha mı iyi diye de düşünmğyorum desem yalan söylemiş olurum.