nea doğal cilt bakım kremleri

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve karayel83 tarafından 7 Kasım 2009 başlatılmıştır.

7 Kasım 2009
    Konu Sahibi : karayel83
  1. karayel83

karayel83 Papatya Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ilk kez marketin birinde indirmde gördüm ama ne olduğu konusunda bilgim olmadığından almadım.Yeni bir marka sanırım bilgisi olanlar ve kullananlar yorum bekliyoruz:nazar:

2. 7 Kasım 2009
  3. karayel83

karayel83 Papatya Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    daha kimse kullanmamış anlaşılan:KK43:

4. 8 Kasım 2009
  5. casulet

casulet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ben de gördüm markette indirimde, sanırım aynı yerden bahsediyoruz :)
    vala ben de baktım geçtim cnm, bilmiyorum

6. 9 Kasım 2009
  7. karayel83

karayel83 Papatya Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Herkes aldı ben cesaret edemedim açıkçası.Ama fiyatı uygun ve doğal ürün yazıyordu ,ne kadar doğru bilemiyorum.Nette bilgi de yok çünkü.Alıp kullananlar vardır diye soruyorum zaten,ben güvenemedim açıkçası:KK43:

8. 9 Kasım 2009
  9. rana62

rana62 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    ay bende gördüm fiyat gerçekten çok uygun.gördüğüm yerde bence güvenilir bir yerdir aslında alıp denemek i,storum

10. 10 Kasım 2009
  11. ayseserter

ayseserter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben 3 gün önce o marketin Göztepe mağazasından aldım, gazetede reklamını görmüştüm. Çok sık uğradığım bir market değil ama sırf bu ürünler için gittim. Benzerleri 30-40 liraya satılırken, bunun 7,50 lira olması ilgimi çekti. Aynı senin dediğin gibi ben de şüpheliydim alıp almamak konusunda. Sonunda hem market broşüründeki, hem de ürün standının üstündeki bilgilere bakarak almaya karar verdim. Tabi personeli de biraz sıkıştırmak gerekti :) bu ürünler nedir, ne değildir diye. Bu Nea Natural markası marketin kendi markasıymış, ürünler Almanyada üretilip Türkiyede ambalajlanıyormuş. Yeni uygulamaya başlamışlar bu doğal kozmetik konseptini. Gelelim izlenimlerime :)
    1- %100 doğal olması bi kere harika bişey. Hem gıda mühendisi olduğum için, hem de doğal ürünlere ilgim olduğundan az buçuk anlarım bu konulardan, içine koydukları koruyucular bile doğal yolla elde edilmiş maddelerden oluşuyor, bu da tabii ki iyi bişey.
    2- Almanyada Dermatest laboratuarında test edilmiş ve çok iyi ürün puanını almış.
    3- %100 non-toxic yani zararlı kimyasallar yok
    4- ıçindeki bitki ekstrelerinin büyük kısmı organik tarım ürünü.
    5- Almanyada doğal kozmetik sertifikası veren kurumdan sertifikaları var.
    6- Ürün gamı fena değil. Gece yüz kremi, gündüz yüz kremi, göz kremi, el kremi, tonik, vücut losyonu ve temizleme sütü var. Yani biz kadınların cilt bakımı için ihtiyaç duyacağı yeterlilikte.
    7- Çok çabuk emiliyor, öyle saatlerce vıcık vıcık dolaşmanıza gerek kalmıyor. Sürdükten 5 dakika sonra cildin üstünde izi kalmıyor. Hatta ben makyaj bile yaptım kullandıktan hemen sonra, gayet de iyi oldu.
    7- Ambalajı şık, klas. Banyoya koymuştum, dün gece misafirlerim vardı, banyoya girip çıkan herkes nereden aldın diye sordu :)
    8- Bunu en sona sakladım :) Ben gece kremi ve göz kremi almıştım, 3 gündür 3 defa kullandım. ınanılır gibi değil ama 3 kullanımda etkisini bariz şekilde gösterdi. Kronik uykusuzluktan kaynaklanan göz altı morluklarım vardı, göz kremi sayesinde şimdiden rengi yarı yarıya açıldı, göz kenarındaki kırışıklıklar hafifledi. Gece kremini kullanmaya başladığımdan beri de yüzümdeki gerginlik hissi gitti, ayrıca pamuk gibi olmuşum (eşim öyle diyor :) sivilce izlerim kaybolmaya başladı, daha önemlisi yeni sivilce çıkmıyor şimdi.

Şu anki izlenimlerim bunlar. Tabii ki en doğru yorumu yapmak için daha uzun süre kullanıp bakmak gerek..

12. 10 Kasım 2009
  13. sevgiliye

sevgiliye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ayşe hanımın söylediği gibi ürünler çok güzel kullanımı fealn böyle hafif bir gül kokusu geliyor bdih sitesine baktım doğal ürünler ile ilgili bir site bu ürünlerin üzerindede bu amblem var. fiyatıda çok uygun ben yves roches firmasından bir ürün aldım bunun 3 te biri büyüklüğünde 3 katı fiyatına nerde ise ben memnunum

14. 12 Kasım 2009
  15. karayel83

karayel83 Papatya Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Herhalde beğenilirse üretime devam edecekler,çünkü piyasada satılmıyor.Tedarik nasıl olacak bilmiyorum yani

16. 12 Kasım 2009
  17. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Kızlar ben göz kremini aldım 2 gecedir sürüyorum bakalım, nemlendirmesi iyi bence ama hiç kokusu yok.
    ıçeriğinde yazan onca bitki özü nasıl hiç koku vermez hayret.
    Parfümsüz oluşu iyi aslında ama doğal da olsa bir kokusu yok.

18. 13 Kasım 2009
  19. ayseserter

ayseserter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    April, senin de söylediğin gibi parfümsüz olması çok daha iyi ya, parfümün kimyasallarından kurtulmuş oluruz böylelikle. Yeri gelmişken söyleyeyim, kullandığınız parfümleri de kesinlikle cildinize temas ettirmeyin, kesinlikle!!! Kıyafetinizin üzerine sıkmakla yetinin.
    ışin garibi ben hafif bi gül kokusu alıyorum kremden, yani tamamıyla kokusuz değil gibi, yoksa benim burnumun son kullanma tarihi mi geçti :)