nea natural hakkında bilgi lütfen!!!

Konusu 'Vücut kremleri, losyonlar' forumundadır ve light_purple tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

13 Kasım 2009
    Konu Sahibi : light_purple
  1. light_purple

light_purple Guest

bu markanın ürünlerini alacağım, ama daha önce hiç kullanmadım. kullanan arkadaşlar yardımcı olur mu lütfen bana?
    ürünler hem çok ucuz, hem %100 doğal, kullananlar lütfen acilen cevap yazsın.
    aynı markanın el, yüz, göz kremleri, vücut losyonu, temizleme sütü filan var; her kadının derdi farklı olduğu için herkes sıkıntılı yerleriyle ilgili alt forumları takip ediyor; daha kolay cevap alabilmek için aynı soruyu diğer alt forumlarda da tekrar ettiğim için nolur kızmayın bana..

2. 13 Kasım 2009
  3. ayseserter

ayseserter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 1 haftadır kullanıyorum, gayet memnunum, kesinlikle tavsiye ederim..
    senin de dediğin gibi yüzde yüz doğal, fiyatı çok ucuz, etkisinden de memnunum..
    niye diğer markaların doğal ürünlerine bi ton para vereyim ki, tv-de yaptıkları reklamın acısını benden çıkartmaya çalışıyorlar işte..

4. 26 Temmuz 2011
  5. filerun

filerun Reklamdakisıradandeterjan Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    61
    Bende BİM'de gördüm ve aldım. küçüklerinden.. henüz kullanmadım. gizli bahçeli olan yeşildi galiba. turuncu olansa şeftalimi kayısımı ne ; yani bildiklerimizden işteee : ) .. doğallığını bilemem. bim üretiyor sonuçta ticari amaçlı bir kremde değil kendi üretip kendi satıyor. cilde zararı & faydası hakkında henüz bşey söyleyemem. 2-3 tl olması ilgimi çekti. 2-2,5 kat fazla büyüğü ise 4-5 tL. kalitesi de parası kadar az mı kullandıktan sonra göreceğz : ) :nazar: