Nebil Bozdoğan, Ferruh Bingül, Zühtü Demir ??? Hangisine ameliyat olmalıyım

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve pmbs tarafından 5 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Haziran 2010
    Konu Sahibi : pmbs
  1. pmbs

pmbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar, merhabalar ben aranızda yeniyim. Haziran'ın 3 haftası ameliyat olucam. Hem deviasyon hem de rinoplasti olacak. Ankarada 5 doktorla görüştüm ve Ferruh Bingül, Nebil Bozdoğan ve Zühtü Demir arasında kararsız kaldım. bana yardımcı olur musunuz?:sm_confused:

2. 5 Haziran 2010
  3. Kalila

Kalila Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    cnm ben yaklaşık 5 aydır bu forumu takip ediyorum.ve şunu söyleyebilirim ki kimseden şu doktor iyi ona ameliyat ol şeklinde bir cevap alabileceğini sanmıyorum.çünkü türkiyenin en güvenilir doktorlarının bile felaket ameliyatları olabiliyor.onun için kimse isim söyleyerek sorumluluk almak istemez.ama güzel yanı hastalar genelde fotolarını paylaşıyorlar, her doktorun aşağı yukarı tarzını başarısını anlayıp fikir yürütebiliyorsun.ben kullanıcıların profillerindeki albümlerini ziyaret et derim en iyi o şekilde fikir edinebillirsin bence...kaydirigubbakcemile2

4. 6 Haziran 2010
  5. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    tavsiyeyle olcak is degil bu
    sonradan cok pisman olursun arastirmadim tavsiye üzerine ameliyat oldum diye benden söylemesi
    Kalilaninda dedigi gibi her doktorun tarzi farkli
    burda herkes tabikide kendi doktorunu önerir
    ama senin istedigin tarzda bi burun yapiyo mu o doktor orasini kimse bilemez

6. 7 Haziran 2010
  7. pmbs

pmbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    İsim vermek sorumluluk olur buna kesinlikle katılıyorum, ama belki bu doktorlara ameliyat olan arkadaşların tecrübelerinden faydalanabilirm. Her üçü de bana güven verdi ama ameliyat olduktan sonra şikayetçi olan bir hasta bile duymadığım ve en çok onun ameliyat sonrası resimlerini beğendiğim için büyük ihtimalle Nebil beyi tercih edicem . Yine de hem Zühtü Demir hemde Ferruh Bingül için de düşünmeye devam ediyorum. Bu kararsızlık ameliyat olmaya karar vermekten daha zooor bilmiyorumkismile

8. 7 Haziran 2010
  9. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bende Ferruh Bingül ile görüşmüştüm iyi bi doktora benziyor ama kendi gösterdiği resimler haricinde bir hastasına rastlayamadım maalesef.
    Zühtü Demir'in bi çok hastasını gördüm ben ameliyat olana kadar herkes memnundu ben bi ameliyat oldum 2 tane memnun olmayan hastasını gördüm
    şuan için bende cok memnun sayılmam açıkcası
    ama yinede ortalamaya vurulduğunda zühtü Bey birr çok doktordan cook daha başarılı
    ııstersen arkadaşlık talebi yollayıp resimlerini görebilirsin.

10. 7 Haziran 2010
  11. pmbs

pmbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Gerçekten çok iyi olur oske.06, resimlerini görmeyi çok isterim. sana özelden mesaj atıcaktım ama 50 limitine takıldımyasakkelime ama arkadaşlık talebi göndermiştim. kabul edersen sevinirim

12. 7 Haziran 2010
  13. pmbs

pmbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Canım çok pardon eklemişsin zaten ve burnunu çok beendim zaten güzelmşsn tam süper olmuşsun, güle güle kullan =)) vee darısı başımaahihoyyyt

14. 7 Haziran 2010
  15. oske.06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kabul ettım canım :KK66:
    Maalesef bu ısın garantısı yok yanı butun yaptıgı burunlar mukemmel olup sende basarılı bır sonuc cıkmayabılır.
    Bende cok arastırdım Zuhtu Bey'ı sectım.
    Hangı doktoru secersen sec bıraz senın sansınla alakalı olacaktır sonuc
    Umarım ıyı bır secım yapıp cok guzel bır sonuca ulasırsın

16. 7 Haziran 2010
  17. oske.06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Tesekkur ederım canım guzel yorumun ıcın :)
    Acıkcası ben suan ıcın cok memnun sayılmam ama umudumu kaybetmedım 3 aya yaklasıyorum sıslıktır dıye umudedıyorum
    zuhtu bey ınecegını soyluyo ınmezse kucuk bı operasyonla duzeltırız dedı umarım gerek kalmaz

18. 7 Haziran 2010
  19. pmbs

pmbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Beğenmediğin kısmını bilmiyorum ama fotoğraflar ilk alçın çıktığı andan itibaren bir harika. bana da senin ki gibi daha sivri bir tasarım yaptı Zühtü bey ama ameliyattan sonra tasarımdan daha farklı ve güzel olacağını söyledi. sen daha yuvarlak olsun gibi bir şey söyledin mi değiştirmesi için, çünkü tsarımdan daha güzel ve daha doğal duruyor şimdi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.