nedeeen:((

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU2 tarafından 12 Kasım 2008 başlatılmıştır.

12 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

nedennn neden neden??? arkadaslar neden erkeklere azıcık ılgı gosterınce sımarıyorlar anlamıyorm ya ben ıcımden geldıgı gıbı sevemeyeecekmıyım :1no2: gercekten bunu bır kez daha anladım bır kez daha onlara fazla ılgı gostermeyecem hemen tepene cıkıyorlar ve kacan kovalanır sozu okadar dogrukı kendınızı onlardan bıraz ceksenız sızden ıyısı yok sanırım erkekler bundan anlıyor bugn kavga ettık nısamlımla ben aramadm o da arama o arayıp ozur dılemedgı surece kendıme engel olup bende aramaycm:1no2: zor olack bılıyrm kus kalamıyrm ben onsuz olamıyrm ama kendımı cekme zamanı cok omen verdık cıktı tepemıze basta boylemıydı neden degısıyr bu erkekler anlamıyrmm anlamaycm da sanırımmm nefret edıyorummmmmm erkeklerdennnnnnnnsenağlamasenağlamasenağlama

2. 12 Kasım 2008
  3. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım boşver ya üzülme.hem bırak o seni arasın baksana ne kadarda çok seviyorsun.o bunu görmeyecek kadar kör olmasa gerek.inatlasmayın aşkda inat olmaz.ama onun aramasını bekle.sankı bundan oncekı kavgalardada sen arıyormussun gibi bir hisse kapıldm.akışına bırak tatlım o tatlı canınıda üzme ....

4. 12 Kasım 2008
  5. BezBebek

BezBebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bunlar olabilecek şeyler, hani ilk zamanlar olur ya görelim bakalim kim daha inatçi, kim kimi daha çabuk özlicek,kimi kimi daha çok seviyor. ama bunlar geçiyor, bizdede vardi ama evlikle beraber insan olgunlaşıyor ve bunlar bitiyor sonradan güleceğiniz anılar kalıyor. ben şuanda gülüorum valla bizimkiler aklıma gelince :) yıpratma kendini!!!

6. 13 Kasım 2008
  7. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    erkeklerin çogunun huyu be guzelim...
    hele birde is ciddiye binince bir havalaniyorlar ki sorma
    bizde çok yasadik bunlari
    aglama, uzulme
    o uzulsun, o arasin...kaçan kovalanir evet çok dogru bir soz
    sen sakin kendini yipratma, boyle tartismalar oluyor iste...uzulme

8. 13 Kasım 2008
  9. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Malesef bi kızı kendilerine aşık ettiklerini anlayınca değişiyolar nasıl olsa seviyo ne yaparsam da bırakmaz beni diyolar :mymeka:
    En güzeli bırak arama umrunda değilmiş gibi yap, yap ki bi kere de kaybetme korkusunu o yaşasın :dilcikar:

10. 13 Kasım 2008
  11. EU1

EU1 Guest

SAKIN ARAMA CANIM BIRAK NE HALİ VARSA GÖRSÜN İLLAKİ ARAYACAK MECBUR ARAMAYA ARAMAYACAkta ne yapacak siz yeni tanışmış sevgili değilsiniz ki nişanlısınız haklı olsan bile arama bunlar böle şeylerden anlıyolar

12. 13 Kasım 2008
  13. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa olsun şımart nolcak sevgilin erkeğin o senin ben hep şımartıyorum bundan da hiç alınıp gücenmiyorum sonra küçük çocuk gibi şımarıyo hoşuma gidiyo onu öyle mutlu görmek beni daha da mutlu ediyo. bide benimkinde kaçan kovalanır taktiği işe yaramıyo gerçi ne kadar iyi olursam o daha da iyi oluyo

14. 13 Kasım 2008
  15. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    (canim öncellikle kelimeleri eksik yazmissin yani harfleri yutmussun)
    konuya gelince tabiki sevdigi göstereceksin ama dizginleri onun eline verdikten sonra gecmis olsun...
    sinirini bilmek lazim, eger ona ben sen ne yapsanda seninim hissini verirsen böyle olur... en iyisi bundan sonra sende onun gibi yap...

16. 13 Kasım 2008
  17. jelibon_prenses

jelibon_prenses :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu erkekler böyle iste fazla deger veriyoruz yapmayalim bende yapiyorumm

18. 13 Kasım 2008
  19. EU1