Neden Allah Aşkına ??

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sonsuzluk_ tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sonsuzluk_
  1. sonsuzluk_

sonsuzluk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    15 Aylık bir ilişkim vardı,çok sevdik,çok heyecanlı ve tutkuluydu aşkımız ama biz çok zıt karakterlerdik sürekli ayrıl barış şeklinde ilerliyoduk. Bende oda kesin bitirmek istedik çok kez yapamadık. Yalnız yan yanayken problemimiz yoktu çok mutlu güzel geçerdi ama ayrıyken ne oluyorsa o telefonla hep ayrılırdık. Çözmüştük aslında birbirimizi çok özlediğimiz ve sürekli görüşemediğimiz için tel yetmiyordu ve özlemin acısını birbirimizden çıkarıyorduk. Erkek arkadaşım 30 yaşında. Gönül ilişkileri anladığım kadarıyla hiçte başarılı olmamış. Neyse konuya geleyim herzamanki gibi bir süre önce yine ayrıydık bir kız yüzünden haksızlık etmiştim ve 1 hafta konuşmadık ayrıydık bir şekilde bir gece konuştuk ve camdan baktığımda arabayla gelmiş odama bakıyordu, herşeyi anlattı barıştık biz. Görüştüğümüzde büyük bir hediyeyle ve gayet süslenmiş şekilde gelmişti. Çok güzel bir gün geçirdik sonra o hafta sık sık görüştük aramız çok iyiydi,kaza yapmıştı arabasında sorun vardı. bende görüştüğümüz günün ertesi iftarda görüşmek istedim oda beni aradı aşkım bebeim bitanem gibi çok güzel konuşarak arabası için lazım olan birşeyi almaya şehir dışında olduğunu gelemeyeceğini anlatıyordu ben tripleniyordum çok alttan aldı çok güzel konuşarak bende tamam tamam diye sesimi yükselttim ve teli bişey demeden kapadı. Bende aradım msjlar attım dışarı onsuz çıkmamı istemiyordu ama çıktığımı söyledim msjda hiç dönmedi gece. Ertesi günde dönmedi 3 gün boyunca artık telaşa kapılarak sürekli aradım msj attım başına bişeymi geldi diye ama hiç cvp vermedi.sonra başkasını arattım onun telini açtı bende aramadım 2 gün ve bayram oldu 1. günü gizliden aradım açınca allah belanı versin senin ya deyip kapadım. Ve ardından hakaret içeren msj attım. O gece sabaha karşı aradı defalarca şarkı dinletti sanki ben bırakıp gitmişim gibi.Ama hiç konuşmadı ben kapadıkça aradı. Sonra yine yok oldu 2 . gün senden nefret ediyorum yazdım oda tesadüfe bak yazdı ve birazcık atıştık ben neyse ii akşamlar yazdım aradı. Kısa konuştu kapadı o gece ben msj o msj arada aramalar ve en sonunda ben suratına kapadım ve bu son msjım 1 haftadır başına bişey geldi sandım, sonrasında yaşadığını anladım bir sebebi vardır anlatacak açıklayacak diye bekledim ama yok bir sebebin bile yok gördümki seni beni sevmemişsin yalanmış tarzında açıklayıcı bir msj attım ve artık yemin olsun aramam sormam hoşçakal yazdım. Ve dünden beri yok. Ne oldu neden oldu çok güzel konuşurken ortadan neden yok olur erkekler lütfen bişey yazın

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Kasım 2010
  2. 14 Eylül 2010
  3. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte erkeklerin uzaklaşma ve ayrılık sinyali veren davranışları...cnm seni asla üzmek istemem ama bu davranışları sergileyen erkeğin,seni kaybetme korkusu yok demektir..yada garip bir inatlaşma var sanki...sen sinir oldukça,o dahada abartıyor tavırlarını..sen ona karşı zaafını çk fazla belli etmişsin maalesef...ama bana göre sendede hata çok fazla gibi gördüm..hakaretler,çok değer verdiğini hissettirmeler gibi...ne olursa olsun hakaret olmamalı cnm...saygıyı korumalı her durumda...bunlarda erkeği soğutur

4. 14 Eylül 2010
  5. sonsuzluk_

sonsuzluk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

Bir sinyal yoktuki çok güzeldi herşey son konuşma da öyle pat telefon kapanır ve yok olur. Dürüstçe sevmiyorum yada ayrılmak istiyorum dese zorlanacak bir şey yoktu ki. Sadece yok oldu ve doğal olarak merak ettim üsteledim. Evet zaafımı biliyo haklısın yararlanıyor da nedense en başından beri beni peşinde koşturma hevesi vardı. Aşkta saygı olduğuna inanmıyorum ben nedense aşık insan canı en çok yanan insan ve canı yanan insan can yakar gibi geliyor. Tabiki bu benim düşüncem. Ve Haklısın ben adama hakaret yazıyorum o bana "ölüyosun demii" yazıyordu. Bu bir son mu??

6. 14 Eylül 2010
  7. PammukSeker

PammukSeker Bütün dünyayı gezelim elele<3 Üye

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    Üzgünüm ama bu erkekten sana yar olmaz tatlım...:1no2:
    Ben bile okurken daraldım yani.
    Yanar döner biriymiş.
    Yeminini bozmayıp kesinlikle hiç bi şekilde ulaşma ona.
    Zaten seviyorsa sen aramasan da döner...

8. 14 Eylül 2010
  9. sonsuzluk_

sonsuzluk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Evet yanar döner kişiliksizin biri. Böylelikle ne kadar sorumsuz olduğunu anladım. Bakalım hayırlısı olsun hakkımızda teşekkürler

10. 14 Eylül 2010
  11. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Erkek arkadaşınız otuz yaşında ve söylediğinize göre gönül ilişkilerinde pek başarılı olmamış (şimdiye dek) CADIARZU

Her seferinde olumlu veya olumsuz bir tepki versin diye uğraşıp üstüne gittikçe onu iyice bunaltmışsınız, "Beni sevmemişsin, açıklaman yok, yalanmış, senden nefret ediyorum" sözleri edepli, saf aşık adamı bile ilişkiden soğutur, sıkar.Yaşadıklarınız liselilerin ayrılıp barışma hallerine benziyor. O yaşa kadar sevda mevzularında dikiş tutturamamış bir adam zaten harika bir aşık olmaz, üstüne sizin de hakaret, beddua, tutarsızlık içeren davranışlarınızla olay tamamen bitmiş. Bir sonraki ilişkinizde "tepkilerinizi küçültmenizi", sık sık ayrılıp barışma raddesine gelerek beraberliğinizi yıpratmamanızı ve karşı taraftan ciddi adımlar görmeden birlikteliğinize derin anlamlar yüklememenizi tavsiye ederim... sengözlerimebaksanab

12. 14 Eylül 2010
  13. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    belliki istemiyo seni
    üstüne gitme arayıp sorma bence
    o sana ulaşırsada konuşma
    istediği bu değilmidiydi
    çocukta değilki 30 yaşına gelmiş
    düşme peşine bırak napıyosa yapsın

14. 14 Eylül 2010
  15. sonsuzluk_

sonsuzluk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

Yok canım aramıyorum sormuyorum zaten buna noktayı koyduğumu onada yazmıştım. Sorunlu bir hayatı var dolayısıyla başına bişeymi geldi diye çok aramıştım ama başkalarının telini açıp cvp verince anladım ki sorun yok , sadece kaçıyor.Yine de bir umut işte vardır bir sebep diye son bir hamle yaptım ama nedense anlamsızca beni suçlar moddaydı.

16. 14 Eylül 2010
  17. sonsuzluk_

sonsuzluk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Her seferin de böyle şeyler olmadı ama bu kez sevgilimin tel kapandıktan sonra kaybolması beni endişelendirdi ama endişeme değecek birşey olmayıncada doğal olarak sevmemişsin vs gibi kelimeler yazdım ve noktayı koydum.

18. 14 Eylül 2010
  19. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bu sağlıklı bi ilşkimi sence, ayrıl barış devam ediyoruz diyosun bence ikinizde de var bişey yani, sen niye bu kadar trip atıyosun bu kadar üstüne gidiyosun anlamadım açıkçası, lisei aşık deilsiniz ki, hayır adam da bi tuhaf durduk yerde küsüyo sonra barışmaya çalışıyo, siz de hemen senden nefret ediyorum diyosunuz, ikiniz de neden birbirnizi dinlemiyosunuz ki ben anlamadım bu işi valla...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.