Neden baz kiiler kendilerini olduundan pek bir yksek grmek isterler?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve okypete tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

8 Ekim 2008
    Konu Sahibi : okypete
  1. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bazen ben rastlıyorum bazı bayanlarda.. hoş erkeklerde de görebiliyoruz bunu.. bu bazı bayanlar,kendilerini pek bir yükseklerde görmek isterler...ve bunu da etrafa göstermek için sağa sola saldırırlar,kavga çıkarırlar,huzursuzluk yaratırlar...hatta kendileri de bir fikri kabul etse, bile inadına tam tersini söylemeye çalışırlar... kara olan şeye inatla ,beyaz derler.......hatta oturmasını ,kalkmasını ,konuşma tarzınıda değiştirirler
    neden böyle birşeye gerek duyarlar...bu onlara ne kazandırır...... sizce bu kişiler kendileriyle barışık mı değiller... kendilerini mi beğenmiyorlar da böyle bir tavır içine giriyorlar....

2. 8 Ekim 2008
  3. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Dediğin gibi canım kendileriyle barışık değiller. Ve belirli bir hazımsızlıkları var. Dikkat çekmeye çalışıyorlar. Malesef her yerde olabiliyorlar canım. Aslında kendi içlerinde çok mutsuz bu insanlar ve dışarıda ilgi çekmeye çalışıyorlar.Kişilik karmaşası

4. 8 Ekim 2008
  5. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    ay bununla ilgili bişi paylaşmak isterdim ama namümkün :nazar:
    zira o arkadaş da KKya üye ve ilk gördüğü yerde beni boğar muhtemelen :1no2:
    kendisi 15 yıllık kankim olur olmaz olasıca:roflol:

Son düzenleme: 29 Temmuz 2009
  6. 8 Ekim 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Kendilerini dev aynasında görüp aşağılık kompleksi olan, ego yapmaya çalışan kompleksli bir kişilik yapısı..Oldum olası anlam verememişimdir insanın kendisini olduğundan farklı göstermesine, kendisiyle çelişmesineÇok üzgünüm çoook

8. 8 Ekim 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    işim gereği böyle bayanlarla sürekli diyalogda olmak zorundayım malesef..:nazar:
    izah etmeye çalışırsınız,ama lafı öyle bir yerden alırlarki siz bile belirli bir dakikadan sonra ne diyor bu diye düşünmeye başlarsınız..kafamçokkarıştı
    kendilerini yüksekte görmekten midir bilmiyorum ama sizi seviyelerinde görmedikleri kesindir..kaydirigubbakcemile
    bu tarz insanlarla karşılaştığımda ben artık sinirlenmemeyi öğrendim..
    ne kadar sakin kalırsanız karşısında o kadar çileden çıktıkları kesin..sositososito
    aldığım eğitimlerden ve yıllardır tecrübelerimden bunu söyleyebiliyorum...:lepi:
    sadece acıyorum o insanlara..aynı şekilde çevresindekilere de...
    öyle bir insanı çekmeye mahkum oldukları için..:1ninca:

10. 8 Ekim 2008
  11. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.143
    Ödül Puanları:
    488

everest dağını kendi yapıklar zar-tatlicadiarzu-

töbe töbeeeeekaydirigubbakcemile

yazacak başka şey bulamıyorum.
    Uzak durmak en güzelikaydirigubbakcemile
    illaki muhatap olucaksanda. Ona onun yaptıgını yapcan:nazar:

12. 8 Ekim 2008
  13. lahanabebek

lahanabebek oğluşumu çok özledim :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok sinir oluyorum böylelerine ya:kızgın:
    nedense sürekli kendilerini ispst etmeğe çalışıyorlar herşeye tepkili yaklaşıyolar yani hep negatif hep negatif:eek:klava:
    benim yakınımdada böle birisi var malesef :eek:klava:

14. 8 Ekim 2008
  15. EU2

EU2 Guest

Bu içten içe bir kompleks ve kendine yetememe duygusu ile alakalıdır :kahve:
    Kibir herşeyi renkli ve ışıltılı gösteren, ama takan kişiyi alay konusu olacak kadar madara eden bir gözlük gibidir.
    Kişi "ezik"liğini bu şekilde ve gizlemeye çalışır.
    Komik..yine komik..
    Hadi gülelim hep beraber :icecream:

16. 8 Ekim 2008
  17. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çünkü kendilerini sevmiyorlar...
    olmadıkları gibi olmak tek yolları...enteresan olan gerçekleri bilenlere bile oynamaya devam etmeleri...
    yakın bir arkadaşım hep ailesini anlatırdı...babam bana şöyle düşkün böyle aşık vs...
    oysa o baba onun burnuna yumruk indirmiş, annesini kızının yaşında biriyle aldatmış vs..vs...ve ben bunları biliyorum...bildiğim halde bana tersini anlatmaya çalışıyor...ne yapacaksın...gülümseyip geçeceksin...tepki vermeyeceksin...yalan dünyasında yaşamaya devam edecek o...böyle mutlu......erkekler de var böyle, karıma aşığım der aşkını evde tokatla gösterir...
    kadınlar da var...kocam bir bireydir...ona birey olarak saygı gösteririm o da bana der...evlerinin içinde olanları bilseniz aklınız çıkar...(bunu da yakın zamanda dinledim...ilgünççç)
    acımaktan başka bişey yapılamaz malesef böylelerine...
    acırım ve gülümser geçerim...hepsi okadar...onlar kağıttan kulelerinin içinde mutlular...kağıttan hayatlarının içinde de...aslında onlar da biliyor...kağıdın kulelerin yıkılması küçücük bir parmak dokunuşuna ya da hafif bir rüzgara bakar...
    nasılsa birgün yıkılacaklar...

18. 8 Ekim 2008
  19. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Kendi hayatlarında yaşayamadıklarını, hayal dünyasında yaşamaya çalışıyorlar.
    Neyi kime ispat etmeye çalışıyorlar onuda anlayamam.