Neden Bebeğiniz Olmuyor?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve _ASLI_ tarafından 8 Haziran 2007 başlatılmıştır.

8 Haziran 2007
    Konu Sahibi : _ASLI_
  1. _ASLI_

_ASLI_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Bu Başlik Altinda Hepimiz Neden Hamile Kalamadiğimizi Yazalim Birbirimizin Tecrübelerinden Yararlanalim.benim Sorunum Yumurtaliklarimin Tembellik Yapmasi.

2. 8 Haziran 2007
  3. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.031
    Ödül Puanları:
    163
    aslicigim arkadasimizin actigi topikte sorunun cevabini bulabilirsiin ya tutarsa semasi butun arkadasklarimiz sorunlarini ve uygulanan tedavileri yazmislar
    ama ben senin sorunu cevaplayim belirli bi sebebi yok tek yumurtaligim duzenli calismiyor ama doktorlar bunun bi sebeb olmadigini diger yumurta´ligin isini görebilecegini söyledi

4. 8 Haziran 2007
  5. adaylaarda

adaylaarda iyi düşün:iyi olsun :)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım ben vajinismus hastasıyım bu konuyla ilgili yaklaşık 3 sene tedavi gördüm gitmediğim doktor,psikolog vs kalmadı ama olmadı ensonundada doktorla görüştük aşılamaya karar verdik şimdi ilk denememi yapmaya çalışıyoruz ama sanırım yumurtlama istenilen kalitede olmuyor 2 tane yumurtlamıştım bu kontrolde 3 olmuş 8 cm 2 cm bide 4 cm famarayla başladım 5 günden beri gonalf iğnesini kullanıyorum hayırlısı be napalım benımde kaderim böyleymiş herşeyi uğraşa uğraşa yapıyorum hayatımda ne olduysa hep son şansımda olmuştur o yüzden bekliyorum çok uzattım değilmi başladım anlatmaya susmuyorum.hepimiz için hayırlısı

6. 8 Haziran 2007
  7. _ASLI_

_ASLI_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canim Benim Yaaa Allah Yardimcin Olsun. Inşallah Kovuşuruz Bebişlerimize. Sen Kaç Yillik Evlisin Ve Ne Zamandir Olmuyor çocuğun Daha Gençsin Olur Inşallah

8. 8 Haziran 2007
  9. adaylaarda

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    temmuzda 4 yıl bitecek inşallah inşallah kavuşuruz

10. 8 Haziran 2007
  11. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.031
    Ödül Puanları:
    163
    adaylaarda ya bilmiyordum vajinismus sorunun oldugunu tedavisi zor bi durum genelde psikolojik oldugu söylenir peki bu konuda psikologlarin faydasi oldumu bilgi verirsen sevinirim

12. 8 Haziran 2007
  13. _ASLI_

_ASLI_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Az önce Bi Arkadaşimla Konuştum Ayni Tarihte Evlenmiştik. Dün Doğum Yapmiş, Aradiğimda Direk Bebeğin Ağlama Sesini Duydum çok Kötüüü Oldum.bende Bebek Istiyoruuum:KK43:

14. 8 Haziran 2007
  15. adaylaarda

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım gerçekten çok zor bir durum ilkbaşta kendim çözmeye çalıştım ama olmadı sonra psikolojik tedaviler gördüm ilaçlar egzersizler filan ama yine olmadı sonra para toplayıp haydar dümene gittik ama yine olmadı ayrıca verdiği saçma sapan ilaçlarla olacağını düşünmekte saçmaydı ama naparsın insan umutsuz olunca.sonra biz böyle yaşayalım dedik eşimle ama bebek isteğimizde çok vardı hastaneye gidip tüp bebekle ilgili görüştük bizi dinlediler son şans olarakda başka bir hastanede vajisnismus tedavisi yapıyorlar bide onu deneyin dediler biz yine para topladık bide oraya gittik ama malesef yine sonuç negatif ve bunun gibi bir sürü şeyler sonunda doktorumuz aşılama yapmayı önerdi şimdi onu deniyoruz ama hayırlısı be herşey kısmet.
    (psikologlardan fayda gören varmı bilmiyorum ama ben herseferinde bu iş bu sefer olacak dedim ama olmadı ayrıca bu konuyla ilgili doktora gittiğinizde fiyatlar uçuyor mesala psikolag seasnsı 100 se bu konuyla ilgili 250 ben 20 seans gitmiştim mesela ama herkezde ben bu sorunu kesin çözerim diyor ama sonuç yok)

16. 8 Haziran 2007
  17. yazgxuxlxuxm..

yazgxuxlxuxm.. canım kızım allaha emanet Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Selamün Aleyküm Adaylaarda Canim 68 Axsaray Tatlim Umarim Rabbim Hepimizin Dualarini Duyar Ve Bütünsorunlarimiz Hallolur Hepimiz Bebişlerimize Kavuşuruz.kizlar Benim Sorunumda Yumurtalarimin Yavaş Büyümesi.

18. 8 Haziran 2007
  19. adaylaarda

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aleyküm selam esmacım inşallah