Neden ben böyleyim :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Agresif tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

21 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Agresif
  1. Agresif

Agresif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kendimi nedenini de anlayamadığım şekilde çok kötü hissediyorum.Sözlüyüm ve onu çok seviyorum.Nisan ayına düğün salonu tutuldu.Hep evlenmek istiyordum gerçi yinede istiyorum ama içimi bir hüzün kapladı.Sözlüm aradı çok sevinçli sevincini benimle paylaşmak istemiş bende hımm tamam iyi,güzel diyerek kapattım telefonu.Annem geliyor gözlerimin önüne.Ondan ayrılmak nebilim şuan yazarken bile ağlamak geliyor içimden.Ben sözlümü çok severeken bu günü beklerken şimdi neden böyle tuhaf duygulara büründüm cevabını ben bile veremiyorum :sinifsinif:

2. 21 Aralık 2009
  3. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yaşadığın duygular çok normal. Kuzenimde de aynı sorunlar oldu çok mutlu olması gerekirken çok durgundu. Ama zamanla geçiyor merak etme. Kolay bir durum değil,hayatın değişecek,ailenden ayrılacaksın vs.. psikolojinin değişmesi anormal bir durum değil.

4. 21 Aralık 2009
  5. berkesel

berkesel berkem seni çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bunlar normal seyler cnm ama alıscaksın aıleden ayrılmak cok zor bır durum ama ne yapacaksın.düzen böle. ailenden cok uzakta olmazsan daha kolay atlatırsın

6. 21 Aralık 2009
  7. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    çok normal yaşamadım ama
    artık o gün yaklaşıyor korkular,hüzünler birbirine karışacak

8. 21 Aralık 2009
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Her anne ve baba evladının mürüvetini görmek ister,
    sonuçta siz tamamen ayrılmıyorsunuz,sadece kendi yuvanızı kurmaya gidiyorsunuz...
    tarih yaklaştıkça,bu duyguyu daha da çok hissedeceksiniz,
    korkmayın,yalnız değilsiniz,evlenen herkez hisseder bu duyguyu,
    önemli olan kendinizi kaptırmayın fazla...

10. 21 Aralık 2009
  11. Agresif

Agresif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı ildeyiz ailemle araçla 20 dk aramız ama nebilim tuhafım yaa :)
    Normal olmasınada sevindim çünkü kendimi yargılamaya başlamıştım artık :sinifsinif:

12. 21 Aralık 2009
  13. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım biz eşimle konuşurken harele gürele evliliğe giderken o kadar çok uğraştıkki ve birbirimize kavuşmak için her zorluğa göğüs gereriz diyorduk.neyse biz nişanlandık ben ertesi gün bi tuhaf oldum.sanki artık iş ciddiye binmişti.artık herşey için çok geçti..ayrılıyordum evimden odamdan yastığımdan :KK43:(( annemi daha bi sevmeye başladımm..babamı kırmamayaa.kardeşlerime daha bi bağlandım... evimede öylee evimin mutfağına öyle bir bakışım vardıki anlatamam..çok üzülüyordum..içimi bir hüzün kaplamıştı..salon tutmaya eşimle beraber gittik..gün tarih aldık o mutluydu bense erken oldu ilerki bi tarih olamazmıydı die içimi yiyordum resmen..nişanlıma soğuk davranmaya başladım..9 ay vardı düğüne günler geçmesin diye dua ediyordumm.bende aynı ildeyim.yakın mesafedeyim fakat evlenip çıktınmı herşey değişiyor.gidemedinmi 20 dak mesafe uzuyorda uzuyor..çok üzüldüm her gece ağladım herşeye bakarak hemde..şimdi 6 ay oldu evlenelii..alıştımmı ? hayırr..belki zaman belki alışkanlıklar alıcak alışıcam ama ben hala çok zor günler geçiriyorum...böyle hissetmen çok normal...kendini hazırla güçlü ol..hayat işte düzen böyle ..canımız sağolsun huzurumuz oslun yeterki napalım..mutlu günler..

14. 21 Aralık 2009
  15. Agresif

Agresif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Amin inşallah öyle olur.Bende tıpkı senin gibi düşünmeye başladım şimdiden ama pek umursamamaya çalışıcam.Hassas bünyeliyim birşeye sıkıldığım zaman rahatsızlanıyorum iyi yönlerinden bakmaya çalışıcam.İnşallah aklıma gelmeyecek kadar iyi olur herşey çabucak alışabilirim yeni hayatıma.Sanada hepimize mutlu günler a.s.

16. 21 Aralık 2009
  17. yagmur38

yagmur38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    108
    çok normal canım herkez yaşamış bak aynı duyguları tabiki bende yaşadım helede yaklaştıkça annemle babamla göz göze gelemiyodum bile ağlarım dayanamam diye hemde son ana kadar düşün kuafördeyim iki kere makyajım tazelendi hüngür hüngür ağlıyorum duramıyorumki zorlamı evlendiriyolar sanki diyodu arkadaşlarım helede abim belime kuşağı bağlarken öyle bi ağladıki öyle bi sarıldıkki birbirimize oan hayır istemiyorum nolur brni vermeyin demek istedim hep burda sizinle kalim küçük kızınız oluyum hep demek istedim ama diyemedim çünkü kalbimin yarısı eşimdeydi gittim evet evlendim ayrıldım evimden ama hiç pişman olmadım çok çok mutlu oldum sevdiğim adamla ve şimdi hamileyim eşimle meleğimizi bekliyoruz bunları elbette yaşıcaksın sakın üzülme ama emin ol mutlu olucaksın sevdiğin adamla ......

18. 21 Aralık 2009
  19. Agresif

Agresif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bebeğinizle birlikte Çok Çok mutluluklar dilerim size.Bende sizin gibi çok çok mutlu olurum inşallahhihoyyyt