neden böyle ya kafam çok karışık

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bayan1903 tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : bayan1903
  1. bayan1903

bayan1903 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar o kadar doluyum ki ancak anlatırsam rahatlarım...
    bnm iki yıldır bir ilişkim var erkek arkadaşım başlarda çok iyiydi ancak onların geçen sene ailevi problemleri ortaya çıktı ve onun sinrleri çok yıprandı çok zorlu bir dönemden geçtik her gün kavga gürültü...
    şimdi tam herşey düzeliyordu bnm geçen gün doğumgünümdü aramızda yüzük taktık bugün onu yanındaydım bir ara suratım düştü hani içinize bir sıkıntı düşer ya aynen öyle...
    neyse neymiş efendim bnm niye suratım düşüyomuş o beni hep böyle çekmek zorundamıymış ben her seferinde aynı şeyi yapıyomuşum ama o kadar snirlendi ki nasıl bağırıyo sonra ben de ona karşılık verince kavga iyice büyüdü beni ayrılmakla tehdit etti yüzüğü çıkarmakla tehdit etti ben de neden hep böyle yapıyosun dedim bana neler söyledi o kadar kırıcı konuştu ki yeter artık dedim beni hep kırıyosun sonra özür diliyosun sıkıldım dedim ben seni hiç kırdım mı dedim beni eve bile bırakmadı gelen minibüse bin git dedi minibüse bindim geliyodum yolda aradı bugünü olmamış sayalım dün nerede kaldıysak öyle devam edelim dedi beni yakapaça gönderen çocuk eve gidince çağrı at dedi
    otobüsteyken de mesaj atmış aşkım eve gidince çağrı atmayı unutma seni çok seviyorum nişanlım diye...
    ama kızlar hep aynı senaryo ben nasıl hiçbirşey olmamış gibi devam edeyim beni kırıp kırıp özür diliyo sonra gene aynı....

iyi zamanları çook iyi ama sinirli anı o kadar ters ki size anlatamam bir de dengesizz...

neden böyle szcee???

2. 23 Eylül 2009
  3. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ah canım ah seni çok iyi anlıyorum benim sözlüm de böyle sinirlenince eser gürler huyu bu ama napim bende alıştım artık 3 sene oldu o sinirliyken zaten ben susuyorum sonra başlıyorum kaydirigubbakcemile3 hayat senin hayatın katlanırım diyosan devam et ama ben böyle yapamam diyosan da bi çözüm bulman lazım...

4. 23 Eylül 2009
  5. bayan1903

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm hiç bilmiyorum çok kararsızım ama bırakamam ki.... çok seviyorum napiim. zaten sevmesem şimdiye o kadar kırıcı sözlerden sonra çoktan bırakırdım ama bu sefer söyledikleri çok ağırdı beni çok kırdı...

6. 23 Eylül 2009
  7. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Seviyorsan katlanıcaksın o zaman canım biz ne kavgalar ettik ne aır sözler söyledi bana aramızda ki saygıyı yitirmiştik ama en sonunda ikimizde bir silkelendik ne oluyo bize diye oturduk konuştuk şimde herşeyde hemen kavga etmiyoruz konuşuyoruz ama tabi sinirlenince o yine söyleniyo bende susuyom napıyım o da seviyo bende seviyorum opuyorumnanaktan

8. 23 Eylül 2009
  9. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    kaç yaşındasınız siz?

10. 23 Eylül 2009
  11. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Ne olursa olsun sinirlenmenin bir adabı olmalı
    Minibüsle göndermek de ne demek,sonra hiç olmamış gibi davranalım mesajları atmak..
    Kalp kırmak bu kadar basit olmamalı
    Ayrıca ayrılmakla tehdit etmesi sizi kaybetmekten pek korkmadığını gösteriyor,sanki sizinle birlikte olarak lütüfta bulunuyor
    Bence ona bir daha böyle davranırsa ilişkinizin ciddi yara alacağına dair sinyal verin..
    Yoksa anca kalp kırar ve özür diler,ardından bir daha bir daha..

12. 23 Eylül 2009
  13. bayan1903

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm aynen öyle sana katılıyorum dedim zaten ben de ama beni iyice sinir ediyo sinirden dinlemiyor ki söylediklerim bir kulağından giriyor öbür kulağından çıkıyor ağlaya ağlaya geldim o kadar kırıldım ki...

14. 23 Eylül 2009
  15. yixgxitimmm

yixgxitimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence birkaçgün küs kal, konuşma.. .

16. 23 Eylül 2009
  17. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Kendin söylemişsin işte sebebini.Dengesiz..
    Zordur bu kişiliklerle uğraşmak,hatta her anın savaş gibidir onlarla..
    Yol yakınken kaçılır,çünkü bu sinir hali ileride şiddete dönüşebilir.

18. 23 Eylül 2009
  19. _NURUM_

_NURUM_ Guest

bi öle bi böle.kır kır sonra özür dile.bağırıo çağırıo sonra yoksaymanı beklio .bak sen hele :eek:lmaz: bi insanı helede sewdiğin insanı kırmak bu kadar kolay olmamalı.biraz burnunu sürt canım.senin değerini anlamasını sağla :teselli: