Neden böyle yapıyor anlamıyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gamze_8 tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

27 Şubat 2009
    Konu Sahibi : gamze_8
  1. gamze_8

gamze_8 Guest

Merhabalar herkese
    Daha öncede yazmıştım.Nişanlımla sürekli sorunlar yaşıyorum.Neden böyle yaptığını anlamıyorum.Üç ay olucak nerdeyse nişanlanalı bir kere gelmedi bize.Yemekler yaptım çağırdım gelmedi.En son iki gün önce anneleri yemeğe geldi.Kendisi gelmedi.Tartıştık.Sizinlemi uğraşıcam dedi.İki gündürde aramıyor.Bende aramam zaten biliyo.Zaten son zamanlar hiç laf söylemeye gelmiyor.Ufak tartışsak kırıldım diyorum ona rağmen kaç gün aramıyor.Boğuluyorum resmen çalışmıyorumda.Olmuyor diye çok uğraştım ingilterey gittim.Zorla dönderdi beni şimdi bu vurdumduymazlık.Ve bu aralar kafası esiyor eve gitmiyor.Ogün annesi beni aramıştı.Sen ulaş kızım diye.Çok değişti.Kafam çok karışık.Çok rahat.Şimdide diyor düğünü yılbaşından sonra para biriktircekmiş.İnanmıyorum kendine güvenemiyor rahat yaşıyo sorumluluk almak istemiyor ondan yapmıyor Ama böyle yapamıcam galiba daha fazla hep düşünüyorum.Ayrılsammı devam etsemmi diye.Ama Seviyorum kaldırablirimiyim bilmiyorum...

2. 27 Şubat 2009
  3. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım kendini baştan göstermiş
    bunun için teşekkür et ve alyansı yolla

bak şimdi otur bir ay ağlarsın en fazla unutursun
    evlenirsen bir ömür boyu ağlayabilirsin

4. 27 Şubat 2009
  5. zenku

zenku Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    ya ayrılın demek istemiyorum bence önce oturup konuşmayı deneyin böyle olmaz falan diyip durumu, üzüldüğünüzü anlatın...
    yıkmak çok kolay ilişkileri, evlilikleri ama yapmak zor önce biraz yapıcı olmayı deneyin bence...

6. 27 Şubat 2009
  7. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Cnm ya durum hiç iç açıcı değil farkındasın dimi:1no2:
    Nişanlının tavırları çok enteresan, hazır yüzüğü de takmışsınız durum aileler açısından da ciddiyet kazanmış, şu aralar sizden çıkmaması lazım bu fırsatı fırsat bilipCADIARZU
    Çok rahat olması da senin açından düşündürücü tabi,,evliliğin sorumluluğunu taşıyabilecek mi peki...
    Ya nişanlının psikolojik sorunları var , ya da sana olan sevgisi şüpheli diye düşünüyorum :uhm:

8. 27 Şubat 2009
  9. ibolya

ibolya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bence yapılacak hiçbişey kalmamış bitir gitsin diyorum ben, seni seven böle yapmaz zaten, senin de ona bi muhtaçlığın minnettarlığın da yoksa böylesaçma şeyler için boyun eymenin anlamı yok, anası babası akıllandıramamış senmi akıllandırcan canına yazık

10. 27 Şubat 2009
  11. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Ayrıl gıtsın demek kolay ama yapması muhtemelen zordur.Ama su durumda da baska bı cozum yok gıbı.Zaten negatıf yonden bı cok erkegın evlendıkden sonra degıstıgı soylenır.Bı dusunsene senın de bu guruba dahıl oldugunu.Nısanlının evlendıkden sonra negatıf daha da degıstıgını!!!Sımdı sevıyorum zor olur dıyosun ama iş aynı evde yasamaya geldıgınde o zaman bu tıp tartısmaları ınan cogu zaman ''sevıyorum'' kurtarmıyor.Bır dıyosun ıkı dıyosun ama ucuncude nasıl boyle bırını sevdım dıyosun.Allah bu kararı almana yardımcı olsun.Umarım hersey gonlunce olur...

12. 27 Şubat 2009
  13. whisper34

whisper34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    uğraşmaya değmez bugün düzeldim der yarın yine bildiğini okur değişmeyi becerebilen insan maalesef yok cinsiyetin önemi yok herkes için geçerli neysen o sundur. bencede tşk etmelisin en azından ben buyum diye gösteriyor kendini işaretleri yakala derim...

14. 27 Şubat 2009
  15. yerinde olsam ingiltereye biletimi almıştım o nişanlımıda çoktaan bırakmıştım..
    olayların içindeyken insan anlamıyor ama sana bunu yapmaya hakkı yok !
    sana her istediğini yaptıracak ama sana ilgi sevgi göstermeyecek var mı öyle saçmalık!!?
    bence bırak bi süre tavır koy belki aklı başına gelir.nişanlıyken böyle yapan adamı evlenince sen çook beklersin evinde tek başına!! ailene gelmez bayramda seyranda arada kalan hep sen olursun.ben böyle bir adamım sen beni bilerek evlendin der ve haklı olur.
    zor vallahi canım ama lütfen sende bir bireysin ve bir hayat yaşıyorsun sana böyle hissetirmeye hakkı yok.saygı ve sevgi yoksa beraberliğin anlamı yok..:nazar:

16. 27 Şubat 2009
  17. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ay canım ya..
    Tabıkı senın kararın,hepımız saygı duyarız ama balık bastan kokarmıs..
    Bence bu zamanları fırsat bilip iyi degerlendırmenız gerekırken ''sızınlemı ugrascam'' vs ya da aramaması
    bilemıyorum cok yanlıs gelıyo..
    Bence iyi düşün tasın ve kararını bildir yoksa ilerıde daha cok üzüleceksın canımcım..
    Böyle en azından 3 gun,1 ay üzülürsün sonra unutursun..

18. 27 Şubat 2009
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    nişanlınız sorumluluk almak istemiyo...
    sizde ona artık yol verin gitsin...