Neden böyleyim ben?...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve deryainci tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

?

kaç yaşında evlendiniz?

1. 15 - 25 yaş arası

88,2%
  2. 26 - 30 yaş arası

5,9%
  3. 30 ve üzeri

5,9%
    27 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : deryainci
  1. deryainci

deryainci bebek geldi :)))) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba ....
    ben herşey kafama takıyorum belki açtığım konularda görmüssünüzdür...
    düşünmekten günlerce kendime gelemiyorum......

bu seferde senağlama annemin niye yok ben ancak kendime çeyiz albiliyorum ama anneminde eksikleri var..... bazen annem beni çok kızdırıp üzüyor ama işte annem kurban olurum ben ona...
    annem bunca yılık evli mesala kısmet olupta bulaşık makinası alamadık..
    nişanlım bana aldı şimdi benim evimde olacak ben onu kullanamam ki anacım çok heves ediyor biliyorum... senağlama tabi bana alındığı için çok mutlu alkisalkisalkis
    ama işte bunun gibi bi sürü şey anacımda hakediyo ben onada yapmak istiyorum
    sanırım evden ayrılışım yaklaştıkça iyice duygusallaştım:çok üzgünüm:
    sizede evlenirken böle şeyler oldu mu? biraz rahatlamaya ihtiyacım var
    evlenmekten soğudum ben evimi bırakıp nasıl yuva kracağım..... yaşımla mı alakalı 30 dan sonra zor olur diyorlardı bu doğru sanırım insanın herbişeye aklı eriyor:a015:

2. 27 Mayıs 2009
  3. ozgekrd

ozgekrd evrimdışı Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben 24 yaşında evlendim ama okul iş vs derken evden uzun bir süre uzaktım belki de oyüzden bilmiyorum ama bu kadar evlilikten soğuyacak boyuta gelmedi birazde insan evlilikten korkuyor o dönem bilmediğin bir başlangıç bir süreç istiyor....

ama ailenle evlendikten sonra da yine aynı sıklıkla olmasada görüşebilirsin ve inan eminim hepimizde vardır ailenin iyi olması seni 10 kat daha mutlu ediyor annem beni biz babanla şimdi şuradayız diye aradığında kendim gitmiş gibi mutlu oluyorum gerçi onlar bizden çok çok daha fazla geziyorlar o ayrı:nazar:

hiç olumsuz şeyler düşünme inan senn için herşey çok güzel olacak :)

4. 27 Mayıs 2009
  5. deryainci

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım teşekkür ederim.....a.s.
    ben ailemi çok sık göreceğim
    evimizi çok yakın tuttu 10 dk yürüme mesafemiz var...
    ama işte söylediğim gibi.... kendime alınandan onda da osun istiyorum gücüm yettiğince almaya çalışıyorum gücümün yetmedikerini de kafaya takıp duruyorum.... inan yazarken ağlayacağım ama iş yerinde ağlayamıyorumsenağlama
    sanırım yeni hayatımı kabullenmem çokzor olacak nişanlımıda çok seviyorum bana çok yardımcı oluyor tabi ona bukadar anlatamıyorum sadece evden ayrıcaıma çok üzülüyorum biliyor sırf bu yüzden annemle aynı yerde ev tuttu... senağlama

Son düzenleme: 27 Mayıs 2009
  6. 27 Mayıs 2009
  7. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sende çalışıyorsan eğer ilerde annen için alırsın cnm..benim annem evlendiğinde perdesi bile yokmuş..
    bi sobunu rendeleyip hem çamaşır için hem el-yüz yıkamak için kullanırlarmış..
    zaman öyleymiş..şimdi herşey tamtakır oluyoda öyle evleniyoruz..üzme sen kendini cnm..
    bu evlilik öncesi bi duygusallık

8. 27 Mayıs 2009
  9. ifrit

ifrit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :KK43: bende nişan yüzüğmü takarken babamın parmagnın titrediği hissedince.....

ne kadar iyi olursa olsun diğer taraf..ne kadar iyi olursa olsun evleneceğin kişi.
    sana hiçbirzaman canın gibi bakmıorlar.
    bir yerde bı uzaklık oluyor. off nası anlatsam ki şimdi :KK43:
    annem beni cıldırtsada.babamla soguk olsakta.bazen bana değer vermediklerini düşünsemde...
    nişanlım için ölürüm diyorum.ama değersiz oldugumu.yani değerin sınırı oldugnu bana herfırsatta hatırlatıyor.
    hele ailesi.pffff.
    ele karısıyosun.

10. 27 Mayıs 2009
  11. deryainci

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    senağlama senağlama senağlama

12. 28 Mayıs 2009
  13. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence yasla bı alakası yok.herkes aynı seyı yasamıstır bence.anlattıklarını eger bende yasamıs ve dusunuyor olsaydım aynı seylerı hıssederdım emınım.ben severek evlendım uzun zaman bekledım esımı ıstedıgım oluyordu ama o baba evınden anne kucagından ayrılınacagı gun perısan olmustum.hem aglarım hem gıderım dıye dıye geldım buraya.normal su an yasadıkların.Rabbım bır omur boyu huzur ve mutluluk versın ınsallah.hamıleyım kızlar dogum yaptım dıye guzel haberlerını alalım ınsallah.mutluluklar dılerım... :teselli:

14. 28 Mayıs 2009
  15. deryainci

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkür ederim
    ne bileyim arkadaşlarım yaşından dolayı herşeyin farkındasın küçük evlensen bu kadar önce üzülmeye başlamazdın dediler....-tatlicadiarzu-
    ay ağzından bal damlıyor daha hiç çocuk kısmını düşünmemiştim inşallah canım:1hug:

16. 28 Mayıs 2009
  17. Bonus

Bonus ¬Deniz gören evdeki teras ~~ Üye

Beğenildi:
    44.282
    Ödül Puanları:
    463
    Alakası yok -tatlicadiarzu- ben küçük evlendim ama duygusallık ruhumda olduğu için bende böyle düşünürdüm.
    Bana takıcakları altınlar evime alınacak eşya bi yere kadar önemliydi benim için düşünmüyodum bile şuyum olsun buyum olsun diye.

Ama evliliğe yaklaştıkça bende aynı şeyleri hissettim. Annem çok mutlu oluyodu helede ufak evleniyo bi sıkıntı çekmesin diye ama ben onun olmadığını düşünüyodum.

Nişanlıyken eşim yani nişanlım -tatlicadiarzu- harçlık veriridi bana ben çaktırmadan anneme verirdim.
    Çeyiz için ne alınıcaksa en hesaplısı olsun ne gerek var pahalısına derdim kabul etmezlerdi bi kere alınıcak diye en iyisi olsun derlerdi senağlama zabah zabah duygulandım yav
    Ne zor günlerdi Allahım bu günüme şükürler olsun.

18. 28 Mayıs 2009
  19. deryainci

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146

bu duygusallığı bir ben yaşamıyorum o zaman senağlama
    peki çabuk geçiyor mu evleince sanki hep ağlayacak evime dönmek isteyecekmişim gibi geliyor... birde gözüm kara herşeyi bir kalemde silip dömekten korkuyorum....
    anneme daha çok şey yapacaktı ama hepsi yarım kaldı....şu an hep bana çalışılıyorlar.. senağlama