neden bu kadar kızıyorum,siz olsanız?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yova tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : yova
  1. yova

yova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bulunduğum yerde bir arkadaşım oldu benden 7 yaş küçük.sonradan aramıza biri daha katıldı,benim tanıdığım diğer arkadaşın tanımadığı birisi..oldum olası sevmem 3 lü olmayı..mutlaka sorun çıkar.nitekimde öyle oldu..bu yeni tanıştırdığım hanımefendi beni değil diğer kızı aramaya başladı herhangi bir şey iççin..ver dün aralarında anlaşıp çarşıya çıktılar,banada dönüp sende gel yok...acayip sinir oldum tabi.akşam üzeri bu 7 yaş küçük dediğimn beni artadı gel otrualım diye..gittim..dedim maşallah kanka olmuşsunuz..dondu kaldı..böle bir tepki beklemiodu benden..o kızıda sildim dedim..satıcı insanla seviyemi düşüremem..aslada görüşmicem dedim..bu bizim hanımda ondan yana olmasınmı..ohh..habire onu savunmalar bilmem ne..işin rengi belli oldu..kankaları kendi hallerine bıraktım..eşlerimizde aynı iş yerinde görevli..

şimdi size sorum siz olsanız kızmazmıydınz? hoşmu bu yapılan?

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Temmuz 2010
  2. 28 Temmuz 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    :1shok: kıskanmışsınız galiba

4. 28 Temmuz 2010
  5. yova

yova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    salt kıskançlık olayı değil bu...yapılan şey hoş değildi..

6. 28 Temmuz 2010
  7. ..MELEK..

..MELEK.. O artik 3. sinifta =) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    3 kisilik arkadas grubu olmaniz, ara sira ikili takilmamanizi gerektirmez. Kimsenin kimseyi sattigi yok. Belki ikisi o konuda iyi anlasmislardir, birbirine kanlari kaynamistir olamaz mi? insaniz sonucta, kurulu robot degiliz. O an cani seni cagirmak istememistir de onu cagirmak istemistir. Dun aksam da seni cagirmis iste, bu sefer de otekini cagirmamis. Simdi de o gelmeyen mi cingar cikarsin yani niye bensiz oldunuz diye?
    Ben de kiskanclik sezdim burda, bir de kaybetme, disarda kalma korkusu tabii.

He ben olsam kizar miydim? belki de evet kizardim, cunku benim de biraz arkadaslarimi sahiplenme huyum vardir. Oyle yapsam da hatali yine ben olurdum. Bu tur davranisin dogru ve normal oldugunu asla savunmuyorum.

8. 28 Temmuz 2010
  9. Masalimgercekoldu

Masalimgercekoldu Kızım, en büyük şansım Üye

Beğenildi:
    6.256
    Ödül Puanları:
    238
    Konunuzu okuduğumda sizinle ilgili kafamda çizdiğim profil şöyleydi; ev hanımı, yeni çocuk sahibi olmuş/olacak , eskiden belki çalışmış ama şu an çalışmayan, ailesinden uzak ve epey yüksek olasılıkla fazla merkezi olmayan bir yerde yaşıyor, bazı ciddi sıkıntıları var.

Mühendismişsiniz, ne kadar güzel bir mesleğiniz var ; demek ki yoğun çalışıyorsunuz, projeler vesaire yanı başınızda, evlisiniz de ve de profildeki bebekle alakalı birşeyler varsa da annesiniz de. Bu durumda hem çalışıp, hem annelik yapıp hem ev işi yemek, eşle vakit geçirme derken , hele ki fazla büyük ve aktif olmayan bir yerde bu tarz küsüşmelere, "satış"lıklara ayıracak fazla vaktiniz yoktur diye düşünüyorum.

Ama çalışmıyorsanız, herkesden uzak bir yerdeyseniz ve tek başınaysanız ya da canınızı ciddi anlamda sıkan ciddi bazı sorunlarınız varsa bu diğer arkadaşı seçen kişi sizin için, elinizden alınmış bir oyuncak gibi olmuştur ve doğal olarak sinirlendirmiştir. Ama belki de sizden 7 yaş küçük arkadaş, diğer kişiyle daha yaş bakımından ya da zevk bakımından uyuşmuş olabilir bu da insanın canını sıksa da bir alternatif.

Yanlış anlaşılmak istemem ama sanki canınızı sıkan, derinde başka birşeyler varmış gibi ve çocukça bir biçimde bu olaya boş yere sinirlenmişsiniz.Umarım ben FBI ajanı gibi boşa saçma sapan ve yanlış bir profil çıkarmışımdır, siz de yaz sıcaklarından böyle mızmızlık yapmışsınızdır :)

10. 28 Temmuz 2010
  11. limonagaci

limonagaci Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Denir mi ya öyle şey, "kanka olmuşsunuz maşallah".Ne kadar gereksiz bi tavır.Olurlarsa olurlar nolmuş? Sizi pazara çağırmamakla satıcı damgası yemek de ne kadar kolay. Çocuk gibi davranmışsınız.

12. 28 Temmuz 2010
  13. irem4006

irem4006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    yaşınız kacCADIARZU

14. 28 Temmuz 2010
  15. irem4006

irem4006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    ayrıca böyle birşey benim başıma gelseydi kimseye kızmazdım
    sizden 7 yaş kücük oldugunu devamlı vurgulamanızada bir anlam veremedim..
    belki onların ortak yönleri sizle payşlaştıklarından coktur
    arkadaşlarınızla lise talebeleri gibi her dkk dipdibe gezmeniz gerekmez,artı bireyler samimi arkadaşları dışında başkalarıylada zaman gecirmek isterler buda en dogal hakları
    bence boşyere kıskanclık ve düşüncesizlik etmişsiniz
    arkadasın dedigi gibi kücük biyerde yaşam ve eglence sınırlarınız dar oldugundan
    tüm ilginizi o arkadaşınız üzerinde kurmuşsunuz galiba
    sakin olun bu tutumunuzla arkadaşınızı tamamen kaybedebilirsiniz

16. 28 Temmuz 2010
  17. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    haksızsınız..

neden illa sizi de çağırcaklar ki.. neden sizsiz bir adım bile atamayacaklar.. anlayamadım valla.. herkes özgürdür.. istediği kişiyle arkadaşlık yapar..

burda bi kıskançlık sezdim ben açıkcası..

18. 29 Temmuz 2010
  19. seljan

seljan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sizin yaptığınızın benzeri benim başıma geldi. arkama bakmadan çektim gittim çünkü öyle bir konuştu ki beni diğer kişiye daha çok yakınlaştırdı. sonuçta ne mi oldu uzun süre yalnız kaldı kimse yaklaşamadı korkularından. damgaladılar bu kız geçimsiz, kıskanç diye. erkek arkadaşım bile bu kadar kural koymamıştı bana. onu etme bunu yapma onla konuşma vs vs vs ne bu ya çocuk muyuz biz :kızgın: aman yol yakınken geri dönün bırakın bu tutumları yoksa sizde bu söylediğim arkadaş gibi olursunuz. şimdi binpişman yaptıklarına:nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.