Neden bu kadar souk

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve SeJer_Kis tarafından 6 Haziran 2009 başlatılmıştır.

6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : SeJer_Kis
  1. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb Kızlarr Yıne Ben Yıne Benımm Umursamaz Sevgılımm Ozel Hayatımda Yasadıgım Sarsıntıları Daha Once Anlatmıstım Okuyan Arkadaslar Hatırlayacaktık Bıldıgınız Uzere Bız Kısa surelı Bı Ayrılık Yasamıstık Ve Bunun Sonun Mutlu Sonla Bıtmıstı Ve Tekrar Barısmıstık Hatta Bana Evlılık Kararını Uzatmak Istemedıgını Bıle Soylemıstı Fakat Gel Gelelım Gene Sorunlar Basladı Yha Acaba Benmı Buyutuyorum Kızlarr Allah Askına Bırısı Solesınn Onceden Ben Aramadan Kacc Kez Arardı ama Sımdı Ben Cagrı Atmadan Aramıo Hos Cagrı Atıncada Kac Saat Sonra Arıo Bana Askım Demeden Konusmazdı Opmeden Telefonu Kapatmazdı Ama Sımdı Onların Hıc Bırı Yok Nıe Bole Dedıgımde Cok Yorgunum bu Aralar Isler Cok Yogun Kendısı Uzman Cavus Ve Isyerınde Bu Aralar Cok Sıktıklarını Fln Soluyo Yha Allah Askına Kızlarr Sızın Eslerınızde Aynı Derttenmı Muzdarıp Yoksa Benımkımı Uyduruo Ve Bana Dıokı Bu Daha Iyı Gunlerımız Daha Beter Olcak Fln Dıo Tab Ben Bole Olunca Ister ıstemez Sorun Yapıorum Cok Degıstın Sen Dıo Bana Kızlar Degısen Benmıyım Omu Allah Askına Bı Akıl Verın Bana Ben N Yapcam Bununla

2. 6 Haziran 2009
  3. naughty_girl

naughty_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım birden böyle olması garip oturup düzgünce bi konuş bahane gibi geldi bana yani tamam yoğunluktan arayamıyo olabiir ama aradığında eskisi gibi sıcak değilse kesin bişe vardır. Telde öpmek aşkım demek ne kadar vaktini alıcakki diyemiyo

4. 6 Haziran 2009
  5. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    demi bende ole dusunuyorum ama n dıycem ne etcem bılmıyorum ona gore hıc bısey yok ortada

6. 6 Haziran 2009
  7. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

eğer ki birden böyle olduysa belli ki ilişkiden soğumuş ya da ilişkiniz monotonlaşmış

8. 6 Haziran 2009
  9. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    önceki konunuzu okumadım ama, belki bi anlık özlem ve sevgi yüküyle barıştınız ve o şu anda doğru kararı verdim mi diye düşünüyo olabilir.
    genelde sık sık ayrılıp barışan çiftlerin problemidir bu. bizde öyleydik özlem geçene kadar can ci,ğer sonra kedi köpek olurduk. sonra bidaa ayrlır özler sonra geri. açıkça konuşun kaçamak cevap veriyosan zaman verin düşünmesi için.

10. 6 Haziran 2009
  11. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende o bana nasıl davranıosa ole davranıorum acaba ben sıcak davransam duzelırmı

12. 6 Haziran 2009
  13. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın cnm belkı oyuzdendırr belkıde pısman oldu barıstıgınaa ama ole olsa soyler dobra doburdur ıstemedıgı bı ılıskıyı surdurmez

14. 6 Haziran 2009
  15. fraga

fraga Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynı problem bende de var.neden böyle soğuksun diye sorduğumda kabul bile etmiyor.Birşey yok dio.aramıo sormuo.umursamamış gibi yapıyorum ama insan çok sevdiği,onun da sevdiğine inandığı birinden bu davranışları sindiremiyor.

16. 6 Haziran 2009
  17. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewet bende yedıremıorum kendıme ve onu kaybetmekte ıstemıorumm bu yuzden bıseyler yapmam lazımm ama benı sevdıgını bılıorumm allahtan da baskada bısey yok ıstee uf

18. 6 Haziran 2009
  19. fraga

fraga Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yapabileceğin pek bişi yok.sıcak davranabilirsin buna rağmen soğuksa bi nedeni vardır ve söylemiyodur.Sevincini ve neşesini senle değil de kimle paylaşacak hiç ikna edici bi açıklama yapmamış.Ama en azından bi açıklama yapmış sana.Benimki onu bile çok görüo