Neden Buraya Geldi Anlamıyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve or_kidem tarafından 11 Haziran 2010 başlatılmıştır.

11 Haziran 2010
    Konu Sahibi : or_kidem
  1. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Kimseyi sevmemiştim onu tanıyana kadar. Onu da sevmemiştim ilk başlarda. Çok mücadele etti. 6 ay uğraştı. Bende sevmeye başlamıştım. Her geçen gün sevgim artıyordu. Herşey o kadar güzeldiki birbirimizin sesini duymadan 2 saat duramıyorduk. Bensiz yapamayacağını ben vazgeçsemde vazgeçemeyeceğini söylerdi. Kavgalarımız bile ayrı güzeldi. Hemen gönlümü alırdı suçlu bile olsam. 1 yıl böyle geçti.
    Sonra ne olduysa ilgisiz davranmaya başladı. Artık eskisi gibi davranmıyordu. Bunu konuşmama düzelicek yoğunum bugünlerde demesine rağmen düzelmedi. Dayanamayacağımı böyle giderse ayrılmayı düşündüğümü söyledim. Bişey söylemedi. Ayrıldık. 3 hafta konuşmadık. Doğum günümü bile kutlamadı. Bu üç hafta içinde yaptığı sadece msn sine meleğimi özledim yazmak oldu. 3 hafta sonra aradı konuştuk. Ama sanki herşey daha kötü oldu. İlgisizliğinin yanısıra soğukluk vardı artık. Sevdiğini söylüyordu ama ne bileyim bişeyler eksik gibiydi sanki. Önceden 2 eli kanda olsa arayan insan yoğun olduğu için telefonlarımı açmıyordu. Müsait değilim bile diyemiyordu. Bahaneydi bunlar tabii. Ama ben çok yoruldum. Bunu söylediğimde senin istediğin olsun ayrılalım öyleyse dedi. 2 gün önce çok sevdiğini söyleyen insan ayrılmak istediğini eskisi gibi özlemediğini söylüyordu bunu istemediğimi bile bile. Konuşmadım kapattım.
    2 hafta oldu hiçbirşekilde konuşmuyoruz. Çok özledim onu. Ne oldu neden bu hale geldik bilmiyorum. Nerede yanlış yaptım. Hayatımı mahvedekti neden zorla girdi hayatıma?

2. 11 Haziran 2010
  3. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    sizce düzelir mi bişeyler eskisi gibi olur mu? Neden böyle oldu? önceden canından çok sevdiğini söyleyen insana ne oldu? canım çok yanıyor. ruhum acıyor sanki.

4. 11 Haziran 2010
  5. ezel.01

ezel.01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya acaba onun hayatında yolunda gitmeyen şeyler olmuş olabilir mi? ailesiyle veya arkadas cevresyle olan sorunları onu bu hale getrms olabilr? yada aranzda önceden bi tartsma mı gecti onun zoruna gidecek bisey sölems olabilrsn. bu cok üzücü bi durum sonucta cok sevmissnz vede sizin icn o kadr ugrasmıs cok haklısn tatlm ama su an senin yapabilecegn bisey yok ki ona şans vermişsn sevip değer vermişsn ama o bi süre sonra birden değişmiş. Onunda ne yaşadığını bilmiyoruz tabi belkide psikolojisini bozacak sorunları vardır km bilir ama bunuda senle paylasması gerkti. Herşey olacagına varır tatlım sıkma sen canını

6. 11 Haziran 2010
  7. coolfire

coolfire Rabbim Hamdolsun..!! Üye

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    113
    Allah allh ne ilginç yani herşey tabir-i caizse köprüyü geçene kadarmıydı yani seni aşık edip bırakana kadar mı? Eee tabi onun hayatında yolunda gitmeyen bişeyler olabilir ama bölesine canından çok sevdiğini söylediğini birisinide bırakması anlamına gelmez daha da sarılırdı diye düşünüyorum..2haftadır konuşmadığınıza göre arkadaşım onun kafasında bişiler bitmiş mi acaba? :uhm: üzülme canım gerçekten herşey olacağına varıyor..Herşey gönlünce olsun ..

8. 11 Haziran 2010
  9. hatee

hatee Guest

bahane olduğunu bile bile neden hala özlediğini anlamadım? anladığıma göre 2 sebebi olabilir..ya sana anlatamadığı senin dışında çok önemli bi sorunu var..yada ki bu ihtimal daha güçlü artık yorulmuş..gerçekten bitirmeyi kafasına koymuş.iki haftadan beri konuşmuyormussunuz? gerçekten seven insan özellikle bi erkek kesinlikle arardı.senin hayatına yeni birinin girmesinden korkardı.zaten soğuklukta var diyosun.işin içinde bir şeyler var demek ki?önceki ayrılıklarınızda hep sen mi aradın ki canım böyle yapıyor?yada hiç ayrılmadıysanız daha önce, bana kalırsa kesinlikle arama.zaten seviyorsa döner baştan ipleri eline alda benim durumuma düşme derim. üzme kendini.opuyorumnanaktan

10. 11 Haziran 2010
  11. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    onun bitirdiğini düşünmek bile canımı çok fena yakıyor. ayrılmadan çok değil 1 hafta önce vazgeçemeyeceğini söyleyen(tabii aramıyordu eskisi gibi ben aradığımda söyledi) insan bir hafta sonra ayrılmak istediğini 3 gün aramasa aklına gelmediğini söylerdi. dediğin gibi körüyü geçene kadarmış aşık etti kendine ve gitti. yalanmış herşey, yaşanılanlar. parçalara ayrılmış bir yürek bıraktı ve gitti.

12. 11 Haziran 2010
  13. neriman34

neriman34 ay nekadanda mikemmelim:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm seni üzmek istemem ama benzerini yaşadığım için söylemek istiyorum..
    malesef kopan hiç birşey eskisi gibi olmuyor..
    ne kadar bağlarsa bağla,bağlanan yerde düğüm kalıyor ve o düğüm sürekli eline dolaşıyor..
    kendine o gücü görüyosan lütfen barışmak isteme.ve unut gitsin..
    biliyorum bunu duymak hoşuna gitmicek ama inan zamanla sadece sinir hastası oluyosun..
    ne ilgisziliği nede soğuklu geçmiyor..
    ve daha acısı zamanla seni yok sayıyor ve hayatına başkasını alıyor..
    sen illişkin için çırpınırken o hayatına devam ediyor..
    erkeklerin geni bozuk cnm..
    senin bu yaşadıklarını yaşıyn çok sayıda bayan var..
    ve bende onlardan biriyim...
    şuan hayatımda başkası var ve çok mutluyum..
    inan kıymet bilene değer vermek varken,öyle biri için zaman harcadığına çok pişman oluyosun

14. 11 Haziran 2010
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.090
    Ödül Puanları:
    488

hayatında bi başka izlenimi uyandırdı bende...

hiç düşünme boşver giden gitsin kalan saglar bizim:lepi:

16. 11 Haziran 2010
  17. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    153
    evet banada öyle geldi..
    baska birisimi girdi acaba onun hayatina ?

18. 11 Haziran 2010
  19. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    peki geri döndümü sana. canım çok acıyor bir başkasını sokamam hayatıma. ruhumun acıdığını hissediyorum. gidecektin neden mücadele verdin diyorum. bu noktaya gelmesinde bir neden bulamıyorum. içim acıyor. yüreğim sustu. dilim sustu.