Neden byle ki ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve PembeKelebek tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : PembeKelebek
  1. PembeKelebek

PembeKelebek Kelebeğim YOLDA .... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    merhaba arkadaşlar öncelikle vereceğiniz cevaplar içi n şimdiden hepinize teşekkür ederim k k benim ailem gibi artık ..... sorun şu ki ben artık kendimi tanıyamaz haldeyim çok kırılgan bi yapım var kayınvalidemden görümcemden eltimden çocuklardan en ufak bi hatada nefret ediyorum ama deli gibi nefret sonra kendime kızıyorum diyorum neden böyle düşünüyorum . eşimede çok yansıtıyorum bunu olgun olamıyorum zorluklara karşı en ufak bi rüzgarda yıkılıyorum ... neden böyleyim arkadaşlar nolur yardım edin nasıl yenebilirim bu huyumu ... :1no2::1no2: kendimden nefret eder oldum artık........

2. 18 Haziran 2009
  3. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    bende senin duruma benzerim çok alınganımdır hiç bişey affetmem ama ben huyumu seviyorum.zorda olsa ayrıca bu huyları değiştirmek zordur:1no2: yani sen hep böylemiydin

4. 18 Haziran 2009
  5. PembeKelebek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    hep böyleydim cnm ama benimki çok farklı hani bi seviyorum bi sevmiyorum derler ya o cinsden buda eşimi çok yaralıyo ben galiba insanlardan çok şey istiyorum....

6. 18 Haziran 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yapi ile alakali birsey bu....:kahve:

Ben seni anliyorum...karsindaki insaninda senin gibi düsünceli, anlayisli, vs.vs. olmasini bekliyorsun, öyle olmadigi vakit ister istemez soguyorsun..

Insanlari oldugu gibi kabul etmeye basladigin vakit bu huyundan kurtulacaksin güzelim....her insanin kendine göre eksi ve artilari var...kimse dört dörtlük degil...kimsede senin gibi degil...bunu anladigin vakit düzelecek merak etme.:nazar:

8. 18 Haziran 2009
  9. PembeKelebek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196

saol gülsüm sultan yorumun için çok saol ama kendimi yıpratıyorum bunu anladım ben ..........

10. 18 Haziran 2009
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.570
    Ödül Puanları:
    363
    Yine diyorum,hep diyecem..:nazar:
    İnsanlardan beklentilerin çoğaldıkça üzüntülerin artar.
    Hiç kimsenin davranışlarına takılmamayı öğrenirsen zaten umursamazsın:dilcikar:

12. 18 Haziran 2009
  13. PembeKelebek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    saol laliş çok saol yapmaya çalışıyorum dediğim gibi nefretim dağ gibi oluyo iki kaşık suda boğucağım geliyo ... eşimede yansıyo bu tabi annen ablan yengen onuda üzüyorum ama ...........:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

14. 18 Haziran 2009
  15. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    sanırım çocukluğu ve evlilik öncesi el bebek gül bebek geçmiş insanlarda
    bu durum daha belirgin oluyor..:teselli:
    yani hiç kırılmamış,hiç üzülmemiş el üstünde sıkıntısız geçirdiyseniz bekarlık dönemini
    insan biraz afallayabilir böyle durumlarda..sonra kazık yiye yiye tabiri-i caizse kaşarlanıyorsunyerimseniben
    hiç biri koymuyo:nazar:

16. 18 Haziran 2009
  17. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    kızlar bende öyleyim yaa,en ufak bir olayda en ufak bana ters gelen bi davranışta hemen nefret ediyorum sinirleniyorum agresifleşiyorum,hemen üzülüyorum ufacık bişiyde bu böle ama. özellikle sevdiğim insanlardan böle davranışlar gördüğümde çok yıpranıyorum,o an o kadar sinirleniyorum ve nefret ediyorumki gözüm hiçbişi görmüyo ama sonra kızgınlığım geçince eski duygularım geri geliyo,bıktım bu gelgitlerden dengesiz ruh durumlarından :sm_confused:özlempau senin dediğin doğru sanırım ben tek çocuğumbenneyaptımki

18. 18 Haziran 2009
  19. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım..bu sadece evlilik için geçerli değil..
    böyle el bebek gül bebek pamuk prenses gibi yetişen çocuklar sorumluluk almaktanda çok korkuyor topluma karıştığında..arkadaşlarıyla tartışşın ya da başına bir iş gelsin
    üstesinden gelemiyor..bizim işyerinde var bir arkadaş hiç sorumluluk almamış ufaklıktan beri..evin bir kızı diye hiçbirşey yaptırmamışlar..hep kollamışlar,korumuşlar
    şimdi durumu çok vahim..patronun karşısına çıkıp birşey söyleyemiyor..sorumluluk almaktan öyle korkuyor ki...çocukları bazen hayatla başbaşa bırakmak lazım
    kavgalarında,davalarında gizlice destek olmak lazım..burnunu hemen sokmak,koruma kollama mekanizmalarını hemen çalıştırmamak gerekirse hafif yaralar alarak atlatmasını sağlamak lazım..sevgilerimle..gamyoncuiremsu