neden byle oldu ben hi byle hayal etmemitim((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve serçecik tarafından 26 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : serçecik
  1. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    nasıl anlatmalıyım bunu bilemiyorum.anlatmaya çalışayım.herşey bazen öyle zor geliyorki..öyle yalnız kalıyorum ki bazen.koskoca hayatta yapayalnız..oysa herşey güzel gidiyordu.hiç böyle hayal etmemiştim..ben anlayışlı oldukça o üstüme geldi,ben alttan aldıkca o daha fazlasını istedi..birde çocuk var şimdi.tüm bu evin ve çocuğun sorumluluğu benim üzerimde.tamam çalışma koşulları iyi değil hafada 2 kez eve gelebilen bir insandan neler bekleyebilirim ki..oysa onunla sadece hayatı paylaşmak istemiştim..önceleri yere göge sığdıramadığı beni şimdilerde kuyuların dibine atıyor ve bunu hep inkar ediyor.o kadar anlayışsız biri olduki..beni sevdiğinden eminim ama seven insan neden böyle yapar dıyorum..dogum yaptıgım dönemlerde hormonalıarında etkisiyle çok berbat günler geçirdim..insan hergün ağlarmı her gün boğulurmu,her gün çıldırma noktasına gelir mi? ben geldim..ben yaklaşmak istedim o kaçtı hep..hala kaçıyor..yaptığım hiçbir şeyi beğenmiyor .bir çok çalışan insan yapmazken ben sabah erkenden kalkıp kahvaltı hazırlıyorum bazen o kahvaltı sofrasını zehir ediyor bana.ama dedim ya beni sevdiğinden eminim.defalarca kez karşıma alıp konuşmaya çalıştım ama boşuna.hep inkar hep inkar..birde diyorki biliyordun evlenınce böyle olacağını..ve şuan şu yazıyı okusa eminim diyecekki "abartıyorsun" hayır işte gerçekten abartmıyorum..abartmıyorum..abartmıyorum..dıye bagırmak istiyorum ona..çünkü bu kelimesinden nefret ediyorum.çocuga karşı çogu zaman ilgisiz.insan çocuguyla daha fazla vakit geçirmek istemezmi sanki ben başkasındna yapmışım bu çocugu gibi davranıyor bazen.diyorumki bu nasıl bir baba..belki bebek henüz küçük baba oldugunu anlamamıstır zamana ihtiyacı vardır diyorum geçiştiriyorum ama inan bana normal değil yaptıkları..hiç mi güzel bir şey yapmıyor..nadirende olsa beni sevdiğini söyluyor ayda bir kez belkıde 2 ayda bır kez.sevgi mesajları atıyorum ona abzen onu sevdiğimi söyluyorum ama artık bunu yapmak ebni yordu .çünkü hep ben yapıyorum nedne bir gün olsun hiç bir sebep yokken senı sevıyorum dıye emsaj atmıyor.beklentılerını azaltırsan mutlu olursun diyor gerçekten çok şey mi bekliyorum.ben-sen kavgasına dönüşünce bir evlilik yürümez biliyorum.ama artık dayanacak gücüm yok.ben birazcık gururum okşansın istiyorum birazcık, kadın olduğumu hissettirsin istiyorum, yeniden gözlerimin taaa içine baksın istiyorum,bana değer versin yani değer versin..birde son zamanlarda başkalarının yanında beni bozma huyu başgösterdi.bunuda inkar etti..onlar kardeslerıymıs bilmem kimlermiş ailesıymıs aılesının yanında benı bozma hakkını kim verıyor ona.beni küçük görmeye başladı ...ben ona değer verdikçe o bu değeri yerlere çaldı. ne yapacagım ne edecegım hıc bılmıyorum..sadece paylaşmak istedim amacım eşimi size yermek değil gercekten cok iyi bir nsandı abna aşıktı hemde delicesine ama ne oldu neyi yanlış yaptık bilemiyorum..çok üzgünüm ama çok..

2. 26 Temmuz 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Keske hersey hayal ettigmiz gibi olabilseydi.....

Hayallerimizde herseyi istedigmiz gibi kuruyoruz, yönlendiriyoruz icinde ne gecim SIKINTISI ne dert nede keder var....yönetmen biziz ya, birde güzelce süslüyoruz....bize deli divane asik olan adam her zaman bizi el üstünde tutacak, gökten yildizlari ayaklarimiza serecek diye hayal edip duruyoruz iste.....

Sonra anliyoruzki hepsi bos... hayallerimiz birer baloncuk gibi patliyor gözümüzün önünde...ve iste o an yönetmen olmadigmizi fark ediyoruz malesef...

Esin degismedi güzelim, iliskinizin boyutu degisti sadece....iki asik iken simdi tam hayatin icinde mücadele veren bir Anne ve Baba oldunuz....dis etkenler, maddi zorluklar, is hayatinin verdigi SIKINTILAr bunlarin hepsi evliliginizin yipranmasina sebeb oluyor...:kahve:

Bence artik neden böyle degildi deyip kendini yipratma....
    Esinle konus tüm beklentilerini ve hissettiklerini ona izah et...

Aslinda sevgi kaybolmuyor sadece bazen gölgeleniyor arkadasim....:teselli:

4. 26 Temmuz 2009
  5. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    onunla konuşmak pek mümkün olmuyor ..ama söylediklerinde cok haklısın..of offf..

6. 26 Temmuz 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Mümkün olmuyor diye birsey olmaz arkadasim...firsatlari birazda sen yaratacaksin....
    Gayet sakin ve ilimli oldugu bir anda konuyu iylikle oraya getirip konusmalisin...

Yada mektup yaz....inanki bazen kagitlara döktügmüz bir satir 1 saatlik konusmadan daha tesirli....a.s

8. 26 Temmuz 2009
  9. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Flört veya nişanlılık dönemindeki ilgi maalesef evliliklerin çoğunda kalmıyor artık.
    Hayat koşulları değişiyor, sorumluluklar artıyor, sahip olmanın verdiği rahatlık vs.
    Huyunu değiştiremeyeceğinize göre biraz beklentileri azaltmayı deneyebilirsiniz.
    Her şey istediğimiz gibi olmuyor ne yazık ki.
    Üzerine fazla mı gidiyorsunuz acaba?CADIARZU
    Agresif olmasının nedeni bu olabilir mi diyorum.

10. 27 Temmuz 2009
  11. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    doğum sendromu....rencide edilmek....ilgisizlik.....yok saymak.....
    allah yardımcın olsun canm........
    ama yapacağın tek şey eşinle konuşmak....mümkün olmuyo deme bi şekilde bebeğini uyuttuktan sonra uygun dille konuşmayı dene.......oda olmuyosa gülsümün dedği gibi kağıda dök içini benm çoğu zaman yaptığım şeydir çokda etkilidir yaz canm içinden ne geliyosa bugüne kadar üzüntülerini sıkıntını kağıda yazmakda konuşmak kadar rahatlatır insanı....... konuş sonucu da yaz