Neden byle ya!!!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve duygu40 tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : duygu40
  1. duygu40

duygu40 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Okuyunca saçma gelebilir kızlar inanın banada çok saçma geldi ama yinede ne olduğunu anlamadım... 8 ay önce nişanlımdan ayrıldım çok mutsuzum çünkü onu çok seviyorum.. Birsürü saçma sapan şey olmasına rağmen seviyorum işte unutamıyorum. Başkasını asla düşünemiyorum.. Bidaha asla evlenmiyecem gibi düşüncelerim var..ama geçen hafta işyerime biri geldi benden etkilendiğini söyledi..tabi bende istemediğimi söyledim.ama çocuk anlamıyo her gün geliyo işyerime..öyle saf ki çocuk..bugünde güllerle geldi..bi anda bende etkilendim sankiiii...kendime çok kızdım neden böyle oldu diye.. çok tuhaf ben erkeklerden nefret ediyorum nasıl böyle şey olabilirki..kendime kızıyorumm...başım beladan yeni kurtuldu daha yaaaa.. niye ben böyle oldum.. neyse çocuk ısrarla tel nomu istedi ama vermedim tabi...ama e posta adresimi verdimm çok kötü hissediyorum kendimi yaaa.ne olcak şimdii??CADIARZU
    saçma sapan bi durum ya aslında kaile bile almamam lazım.. çünkü ben aartık hayatımda kimseyi istemiyorum..yeterince canım yandı zatennn..kötükedihüso

2. 7 Aralık 2009
  3. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence bu kadar şartlamayın kendınızı kımse olmayacak ıllakı dıye... kötü şeyler yaşamış olabılırsın ama sevmek sevılmek herkesın hakkı. belkı de o doğru kışı olacaktır..

olmazsa o kişiye de ruh halının karmaşık olduğunu ima edebılırsın. hem hoşuna da gıtmış : )) bılmıyorum bence silip atma hemen..

4. 7 Aralık 2009
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.143
    Ödül Puanları:
    488

bırak konuşsun bakalım senle.
    hala böyle düşünürsen acıkca söylersin. Baaşından gönderrirsin...

6. 7 Aralık 2009
  7. duygu40

duygu40 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çocuk gerçekten çok saf biraz dalgaya aldm yazık anlamadı hiç ama böyle yaptığım için kızdım kendime.. niye blmiyorum ama içimden bana yaklaşanlarla dalga geçmek geliyo.. çok kötüyüm galiba...:kedi:

8. 7 Aralık 2009
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.143
    Ödül Puanları:
    488

belkide acının verdiği bi durumdur.

zamanla düzeelirsin zamana bırak

10. 7 Aralık 2009
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.559
    Ödül Puanları:
    463
    valla çocuk saf diyorsun dalga geçiyorsun, senin duyguların varsa emin ol onunda var, bence o çocukla çıkıpta boşuna acı verme ona, keşke emailini vermeseydin,

ama deseydinki , çocuk çok hoş, aşık olmaktan korkuyorum falan o zaman farklı bi yorum yapardım, dene derdim

ama bu çocukla değil lütfen, yazık çocuğa

12. 7 Aralık 2009
  13. duygu40

duygu40 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk.ederim LaRiSa .. ablamda hep zamanla geçeceğini söylüyor..umarım haklı çıkarsınız..

14. 7 Aralık 2009
  15. duygu40

duygu40 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    chees haklısın onunda duyguları var ben bunun çok iyi farkındayım..ama ona istemediğimi söyledim.. o ısrar etti.. zaten çıkmayı düşünmüyorum biliyo..email adresime gelince çok ısrar etti tel nomu vermeyince.. görev yerime döneceğim artık gelemem yanına deyince üzüldüm verdim.. çocuk samimi davranıyor yani içten.. ama emin ol ben kimseyi acıtmam.. çünkü zor o acıyı bilirim...

16. 7 Aralık 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

erkeklerden öç alma peşindesin galiba :lepi:

maillerine cevap verme

kalbin kırılmış da başkasını kırma:eek:lmaz:

18. 7 Aralık 2009
  19. duygu40

duygu40 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış anlaşıldım galiba kızlar.. kötü niyetim yok..sınırı koyarım.. kimseyi üzmem... nerde duracağımı bilirim..yasakkelime