Neden cirkin sansi? Neden guzeller bahtsiz olurmus?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 15 Ekim 2007 başlatılmıştır.

15 Ekim 2007
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Allah cirkinm sansi versin diye bir soz vardir, neden boyle denir? Etrafima baktigimda gercekten de cok guzel kizlarin gonul islerinden yana hep sanssiz oldugunu goruyorum. Bunun aciklamasi nedir arkadaslar sizce? Aslinda oldukca detayli bir konu

2. 15 Ekim 2007
  3. yares

yares Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    bende hep merak ermişimdir ama sunu biliyorum hersey nasip kısmet işi alnımıza ne yazıldıysa onu yasıyoruz Allahım hepimiz için hayırlar yazsın inşallah

4. 15 Ekim 2007
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    Bence yares maynagınında dediği gibi şans kısmet meselesi...
    Bende aşk konusunda sevgi konusunda hep şanssızımdır...Bir erkegin istedi tüm özellikelre sahibim...( ha kendimi övmek istemiyorum ama olan gercekler işte) ama zaman geliyor bunlar bile az kalıyor erkegin karşısında cünkü erkek hep ne kadar önem verirsen ver hep bir fazlasını ister...
    Birde biz bayanalra diyolar...Paraya şana düşkün diye...Ben onlara düşkün değilim olmadıgıma ragen sadece istediğim yalansız karşılıksız sevgi ve aşk ama oda bu zamanda bazı erkeklere fazla geliyo anlaşılan..İnşallah bir gün devran bana dönerde bende gülerim aşkta sevgide...
    Hayatta varlıgın şanın herşeyin olmuş sevgin aşkın olmamış o hayatın ne önemi varki...Zaten allahım beş parmagınıda bir etmiyor...
    Allah hepimizinde gönlüne göre versin...(umidimde sönmüş yada yok olmuş değilkafamçokkarıştı)

6. 15 Ekim 2007

7. kac yasındasın
    ben de aynı durumdayım hicbi eksigim yok ama sans iste :KK43:

8. 15 Ekim 2007
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    20 yaşındayım canım...
    Bazen sorunun ne olduğunu biliyorum..Ama onuda ne onların yüzüne nede kendi benliğime söylemek istemiyorum...
    (o bildiğim şey ise seks..Çünkü şu zamanki devirde%75'i seks istiyor.Öyle birşey yaşamaya ne benliğim var nede ailemden aldıgım ahlak terbiyem var...Ha ben o durumu yaşıyanlara ahlaksız vs. demek istemiyorum...Herkesin hayata karşı farklı acılardan bakış acısı var...Benim bakış acımda öyle şeyler yaşıcagım kişi kocam olmalı bütün ilklerimin heyecanını onla doya doya yaşamak istiyorum..İlerisini düşünmeden yaşamak istiyorum...Eminimki bu isteğimde bir şekilde olucak gec olsada olucak...)

10. 15 Ekim 2007
  11. yilmaaz5285

yilmaaz5285 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    aslındaa şansın güzelliklee çirkinlikle alakası yok çok güzrl sayılmam ama bendede sans yok :))) demekki yeterince çirkin degilimm....

12. 15 Ekim 2007
  13. lightcola fun

lightcola fun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlarrr aslında gerçekten nasip kısmet işi..
    ama bana zamanında annem çok derdi bana allah çirkin talihi versin kızım senin gibi güzellerin kısmeti iyi olmaz derdi...

nedenine gelince etrafımda fazla güzel olmayan bayanlara bakıyorumda hepsi inanılmaz işveli cilveliler yaff..tipte pek bişey yok ama dilde çok şey var yani...
    o şekilde en iyi erkeği tavlayabiliyolar...

güzel kızlarda belki güzelliklerine güvendiklerinden daha farklı davranıyorlardır..

bilemiyorum şuan sadece bi tahmin yürüttüm ben...

ama çevremdeee çok söylenirrr güzellik yüzünde değil dilinde olsun diye....

14. 16 Ekim 2007
  15. ev_kedisi

ev_kedisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nedemek ıstıyon kız sen sımdı bana ben esım yonunden cok sanslıyım benı seven sahıp cıkan bı esım var ben cırkınmıyım:eek:klava::enbuyukkk:a.s.

16. 16 Ekim 2007
  17. jewel

jewel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :Roflol:ayy gece gece çok güldürdün beni.

18. 16 Ekim 2007
  19. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

sana katılıyorum bacım mantığın bana da doğru geldi amaa şimdi açıkçası Allah'ın yarattığına çirkin demek istemiyorum bu kelimeyi kullanmak istemiyorum...olayın güzellikle çirkinlikle alakası yok bencee güzellik bir yere kadar işe yarar onun için pek güvenmemek lazım ve ayrıca kızın çok güzel olması ve dikkat çekmesi erkekte komplekse neden olur ki bu da ilişkini başlıca düşmanıdırrr...ama bunun bir çaresi yoktur bence...ve tabiii bu işler kısmet işidir ne desek boş...