Neden Diyetimizi Bozariz Hep ???

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 23 Nisan 2008 başlatılmıştır.

?

Neden Diyetimizi Bozariz Hep

1. motivasyon eksikligi

55,9%
  2. diyet agir gelir

11,9%
  3. diyet yemegini yapmaya üsendim

18,6%
  4. diger........

13,6%
    23 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kizlar diyete baslariz bir gun gecmeden yada bir kac gun gectikten sonra bozariz neden sizce bozuyoruz diyetimizi naniknaniknaniknanik
    ben bozmuyorum diyorsaniz varsa fikirleriniz buyrun paylasin ..

paylasinki bizde bozmiyalim dimi ama yani :içelim:

2. 23 Nisan 2008
  3. bitter

bitter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gülsemincim merhabaaaa
    yasaklar herzaman istek yaratır o yüzden :))
    bence eniyisi sağlıklı beslenme planı kimse

4. 23 Nisan 2008
  5. PrensesPeri

PrensesPeri yepyeni bir yaşam :) Pro Üye

Beğenildi:
    568
    Ödül Puanları:
    188
    yasaklar benimde aklımı çok çeliyor.o yüzden kendimi serbest bıraktım.acıktıkça hafif kalorili şeyler yiyorum.ana öğüne aç oturmadığım içinde normalde yediğimden daha az yiyorum.saat 20.00 den sonra birşey yememe kuralımı asla ihlal etmiyorum ve gidiyor kilocuklar :dance:

6. 27 Nisan 2008
  7. limonkiz

limonkiz Ağlamam artık gidenlere ♫ Üye

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    153
    ayy ben hep çikolatadan bozdum zatn diyetim çikolata yememeyi yedim sonra popom ve göğüslerim büyüdü nasıl küçültcem şimdi onları minnacık da göbek var off off

8. 27 Nisan 2008
  9. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    ahhhh su tatlilar herkesin sorunu bu....ama aslinda buda bizim sucumuz !!kan sekerimizi dengede tutacak seyler yesek canimiz o kadar cok tatli istemez ve diyetimiz bozulmaz!!

10. 27 Nisan 2008
  11. EU1

EU1 Guest

ben annem yüzündn bozarım ne zaman dıyette olsam gider börek yapar şimdide kokuları gelıyor zatenkafamçokkarıştı

12. 25 Mayıs 2008
  13. euribia

euribia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de hep bozarım diyetleri..şu zamana kadar denemediim hiçbişe kalmadı akupunktr,ilaçç herşeyi denedim..fakat arkamdan konuşulanları duyunca gerçekten çok üzüldüm ve beynimde bitirmeye karar verdim derler ya onu yptım..hayatımda ilk kez bir diyeti bu kadar uzun süredir dewam ettiriyorum bugn 1 ay oldu...kendinize gerçekten sorun ben istiyor muyum bunu diye..ve neden istediğinizi...eğer içinizden bişeler tam kesin cvp veremiyorsa onu kırmaya çalışın,nedenler arayın...o zaman bırakmazsınız..he tabi eer canınız çok tatlı istiyosa akşamları küçük bir parça çikolata ya da 15 gnde bir kez akşam yemeinde makarna yiyin...hep birlkte vericez bu kiloları :KK66:

14. 6 Haziran 2008
  15. sasa88

sasa88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inanmıyorum çiçek yaa :)) aynenn...
    sanki hep benim diyete girmemi bekliyor...
    bi de alışverişe gittiğinde kardeşlerime diye alır aburcuburları (çikolata,gazoz vs)

ama bu sefer iyice tembihledim...bak en azından diyetimin ilk 3 günü bişey yapma ve bişey alma,ben alışayım biraz,sonra alırsın dedim...:) iyi demişim değil mi ?

16. 6 Haziran 2008
  17. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bana pazartesiler pek uğurlu gelmedi o yüzden bugün başlıyorum hi hi :KK66: işin şakası bende şöyle oluyor bir kaç hafta yapıyorum hatta bir kaç ay yaptığımda oldu , istediğim kiloya iniyorum , kendimde dahil olmak üzere aaa ne güzel kilo vermişsin diyolar bende gaza gelip eee verdim madem tekrar yiyeybilirim diyorum sonra rotayı şaşırıyorum ve eski kilolar hooop yerine geliyor .
    Şimdi ki hedefim önce 10 gün sıkı bir diyet arkasından düzenli ve daimi beslenme programı umarım bu sefer başarılı olurum :))

18. 9 Haziran 2008
  19. euribia

euribia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben diyetisyene gidiyorum cnm o listeye uyuyorum ve günde en az 45 dk her gün yürüyorum,su içiyorum bol bol ama öncelikle zayıflamayı çok istiyorum..inşallah eylüle kadar 65-70 olucam :)