Neden erkekler hep dogal kadın derler ama süslü püslüden de gözlerini alamazlar?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve yalnizgul tarafından 4 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : yalnizgul
  1. yalnizgul

yalnizgul Guest

neden sizce boyledir bu erkekler anlayan bir adım one gelsin :uhoh: :uhoh: :uhoh:

2. 4 Ağustos 2006
  3. ask_gulu

ask_gulu Guest

erkeler belli bir döneme kadar güzel süslü havalı kızlardan hoşlanır iş ciddiyete binincede (evlilik yani) doğal biriyle beraber olmak isterler

4. 4 Ağustos 2006
  5. sandyy

sandyy Guru Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    308
    bencede belli döneme kadar değil her dönemde süslü kızlardan gözlerini alamazlar
    kendi kız arkadaşlarıda süslenince makyaj yapınca istemezler doğal halin daha güzel derler
    mesela benim erkek arkadaşım makyajsız daha güzelsin seni öyle beğeniyorum der doğrudur makyajsızda güzelim :wink: ama makyaj yapınca daha bi başka güzelim..oysa ki yalan kıskandığından söyler bunu makyaj yapana süsülenene bakıyolar ya ondan :eyes:

6. 4 Ağustos 2006
  7. EU1

EU1 Guest

Bie erkek için yanında çok güzel ve bakımlı bir kadını taşımak zordur, çünkü nereye gitseler iligi tamamen güzelliğin üstündedir, rahat yemek yiyemez etrafın bakışlarından rahatsız olur, konuşabilecekleri konulara konsatnre olamazlar etrafı kollamaktan, hatta daha da ileri gidelim fazlaca ısrarcı bakışların sahibi erkeklerle fiziksel şiddet bile yaşanabilir, bu yüzden dış dünyada daha rahat etmek adına erkekler güzel ve bakımlı kadın istemezler.
    Neden kendileri süslü hanımlara bakarlar, ee yukarda dedim ya güzellik her zaman dikkat çeker.

8. 6 Ağustos 2006
  9. ecitah

ecitah Guest

Bunu anlamıycak ne var kızşlar akıllı olun valla gözünüzü dört açın da beni dinleyin çünkü kendileri süslü kadınlara ağzı açık bir vaziyette bakıyolar size de hemcinsleri bakmasın diye böyle daha güzelsin diye yalan söylüyolar onları bu konuda asla dinlemeyin kadın bakımlı olunca daha hoş oluyo çünkü siz onları dinlersenizde onlar nasılsa bizim hatuna kimse bakmaz deyip dışarda fink atıyolar bunlara asla müsade etmeyin benim eşim o kadar kıskançtıki makyaj yapmama müsade etmezdi beni yıllarca bakımsız gezdirdi şimdide makyajlı dekolte giyimli hatunlarla gezmeye başladı

10. 6 Ağustos 2006
  11. HanimAga

HanimAga Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    286
    Neden Erkekler Hep Dogal Kadin Derler Ama Süslü Püslüden Gözlerini Alamazlar?

Allah Askina Erkegin Neyini Anlyabildik Ki Bunu Anlayalim.

Hem Bayanlarin Süslenmek Icin Uzun Zaman Harcadiklarindan Hem De Fazla Masrafli Olduklarindan Yakinirlar Ama Süsülü Bayanlara Bakmaktan Gözlerini Alamazlar.

12. 6 Ağustos 2006
  13. firefly

firefly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bencede erkekler beraber oldukları kadının makyaj yapıp dahada güzelleşmesini kıskandıkları için istemezler.Makyajsızda çok güzelsin lafı hikaye yani.:eyes:

14. 6 Ağustos 2006
  15. EU1

EU1 Guest

bakmam dıyen erkekten korkucan ASKIN GÖZU KÖRDÜR AMA KOMŞULARIN ASLA

16. 7 Ağustos 2006
  17. oyanur29

oyanur29 Guest

çok haklısın sevgili ecitah,aynen dediğin gibi...:yes:

18. 7 Ağustos 2006
  19. graf

graf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    benim erkek arkadaşımda tam tersi herzaman bakımlı olayım makyajlı olayım istiyor,herkesin farklı farklı...