Neden evliliklerde seks yok?

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve glsh85 tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

  18 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : glsh85
 1. glsh85

  glsh85 Guest

  Seni okuyorum, takip ediyorum ve beğeniyorum.
  Çok çok önemli bir konuyu gündeme getirmeni ve bunu incelemeni rica ediyorum.Bunu sana son bir aydır yazmak istiyordum ama iki çocuk, iş vesaire derken bir türlü fırsat olmadı.

  Tam "Artık yazayım" derken bir baktım Sabah’tan Şirin Sever, konuyu işlemeye çalışmış ama nedense havada kalmış gibi geldi bana, bir de sen el at istedim.

  Sen işlersen eminim biz mağdurlar, yararlanacak bilgiler buluruz içindeEtiler’de oturan, yurtdışında eğitim almış kişileriz.Bunu söyleme nedenim, belki bizim çevrelerde durum böyledir ama diğer sınıflarda farklı ilişkiler yaşanıyordur bilemiyorum.Minimum 30 evli arkadaşımla bu konuyu konuştum.

  Sorun şu:

  Hiçbirimizin evliliğinde seks yok!Bu nasıl oluyor anlayamıyorum. İstersen önce kendi hikayemi anlatayım:

  7 yıl önce evlendik hem de çok büyük bir aşkla, her şey yolundaydı, şehvetle sevişiyorduk. Evlendik ilk bir iki ay fena değil derken, bir anda kesildi. Bıçakla kesilmiş gibi. Daha çoluk çocuk yok ortada. Sekssiz geçen 8 ayın sonunda hasbel kader, bir kere oldu ve şanslıyız ki... Onda da çocuk oldu.

  Sonra yine tık yok!

  Aradan bir 3 yıl daha geçti, yine birlikte olduk, neyse ki ikinci çocuk oldu.Dışarıdan görenler, "Bunlar da her gün birlikte oluyor!" falan diyordur.Yok öyle bir şey.Ben bayağı bir bunalıma girdim, kimseye söyleyemiyorum.

  Kocamla tabii ki konuştuk bu konuyu, hem de defalarca, "Ne oluyor bize?" diye, "N’apalım, ne edelim?" "İstersen doktora git" dedim."Neden olduğunu inan hiç bilmiyorum, canım istemiyor" dedi.

  Sonuç, elde var sıfır!

  Arada benim hareketlenmemle oluyordu bir şeyler ama artık ben hep "ilk hareketi" yapmaktan yıldım.Zaten ben yılınca, iş, tamamen sıfırladı.
  Büyük bir depresyona girdim. Düşün, daha 30’ların sonundayım, en güzel zamanlarım ama seks yok.Üstelik hoş bir kadınım.

  Böyle söylemek biraz tuhaf ama inceyim, bakımlıyım.Gören bir daha bakar, bakıyor da zaten.İki çocuk annesi olduğuma kimse inanmıyor.E peki nedir sorun?

  "Allah, acaba beni evlilik öncesi terk ettiğim erkekler için cezalandırıyor mu?" diye bile düşündüğüm günler oldu.Neyse bir gün dayanamadım, bir kız arkadaşıma açıldım.

  Demez mi, "Bizde de seks sıfır!" diye...
  Kızın haline üzülmem gerekirken, çok ayıp ama sevindim.Kendim için...

  "Yalnız değilim!" diye.

  Sonra bir arkadaşımız daha, "Bizde de yok!" demesin mi?

  Desin.

  Biri daha...

  Biri daha...

  Derken anladık ki bizim jenerasyonda (yani şu anda 38 civarı olanlarda) seks yok...

  Valla da billaha da yok.

  Hatta en son, "Bunlarınki süperdir kesin!" dediğimiz, sürekli sarılan, öpüşen bir çift arkadaşımıza da açıldık, o da "Bizde de herhalde en son 8 ay önce olmuştur!" deyince, "Yok artık!" dedik.

  Sadece bizim ait olduğumuz sosyal çevrede mi böyle bir sorun yaşanıyor?Yoksa bu bir toplumsal sorun mu?Ayşe, kızma ama ben sizin de seks yaptığınıza pek inanamıyorum.

  Üç alternatif var:

  1.Ya bütün yazdıkların hikaye.

  2.Ya eşin, "Bu kadın deli! Sevişmiyoruz, etmiyoruz, ne iş diye beni bile köşesinde yazar. Bari hareketlenelim de, elaleme rezil olmayalım" diyor.

  3.Ya milyonda bir rastlanan libidosu çok yüksek erkeklerden.

  4.Ya da sen gerçekten şahane bir kadınsın ve kimse sana karşı koyamıyor. Kocan bile!

  alıntı
   
 2. 18 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : glsh85
 3. nesrin111

  nesrin111 hayat boş boş boş Üye

  Katılım:
  28 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  3.886
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  148
  valla evlenince bir sürü yük sırtına biniyor dolayısı ile ona vakit kalmıyor..ama evlenmeden önce sorumlulukların yok