Neden hala hayatima müdahale ediyo ki...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Naz83 tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Naz83
  1. Naz83

Naz83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar eşimlee başım dertte, biliosunuz dört aydır ayrıyız. benim çevremdekiii insanlar ayrıldığmızı duymuşlar ve doğal olarak görüşüp tanışmak isteyenler var. bende reddedim bunu eşime söyleyince delirdi. kim onlar senin hayatına benden başka kimse giremez 3 günden beri beni arioo süreklii msjlar atio tehdit .öldürürm onlarında seni de sürekli hayatıma müdahale. ve dio ki sana güvenmek istiorum.. onların kim olduğnu söylemiorum ben o na söyle sana yeniden güveneyim dio bende bu saatten sonra güvensen nolur güvenmesen nolur dedim. izmire ev bakmaya gittim dedim onda da bi sorun hem artık benimle olmak istemio hemde hayatıma müdahale edio napcam bilmiorum kızlar lütfen yardım edin. o kişileri söylemem gerekir mi gerekmez mi? ve perşembe günü adli tıptan çağırdılar evlilik piskyrsti. görcekmiş beni çok gerginim napcam bilmiorumm. içimde sevigisi olmasa hala ben bilorum amaa artık nefretimde ağır bası akıl verin kızlar napcam ben??? yaa:1no2::nazar::teselli::enbuyukkk:

2. 9 Eylül 2008
  3. Elis

Elis Guest

....................................

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Eylül 2008
  4. 9 Eylül 2008
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Benim anlamadigim sey neden esine bu tür olaylari anlatiyorsunkifisfisfis

Madem hayatina müdahale etmesini istemiyorsun hayatinla ilgili seyleride anlatman gerekmiyor kanimca:1closedeyes:

Her erkek bosansada eski esinin hayatina girmek isteyen baska bir erkegi kiskanir bu cok dogal cünkü yasanmis ve paylasilmis birseyler var....ve erkekler bunu gururuna yediremiyor yinede sahipleniyor namus meselesi yapiyor yani....:nazar:

En güzeli hic bir sekilde özel hayatini onunla paylasmaman hem onu ilgilendirmez hemde böylece müdahalede edemez....a.s

Sevgiylea.s.

Askihafizhafza bunu beğendi.
  6. 9 Eylül 2008
  7. schatzi

schatzi Ol iz vel ! Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Bence eşine böyle şeyler anlatma hatta çevrene de bir sınır koy.Yani sana böyle şeylerle gelemeyeceklerini hissettir ki böyle abzürt hareketlerde bulunmasınlar.Senin için birşey söylemiyorum sakın yanlış anlama.Sadece mesafeli dursan diyorum.Çünkü sen hala evlisin ve eşinle de barışabilirsin.Boşanmış bile olsan bence yeni bir ilişki için çok erken.Eşinin kafasını bulandırma bence önceki konularını biliyorum eşinle barışmak istiyordun sakın güzel sözlere kanıp da bir hata yapma.Kadınların hepsinde vardır beğenilme isteği.yanlış anlama lütfen

8. 9 Eylül 2008
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.678
    Ödül Puanları:
    163
    Çok afedersiniz ama daha resmi olarak boşanmamış bir kadına böyle görücü gelmesi hiçte hoş bir davranış değil, bunu yapanlarında pek aklı başında değil. Ayrıca bu yapılan ahlakide değil.
    Sizin durumu ayrı olduğunuz eşinize anlatmanız ise bir ilginç. Tabiki adamın hala nikahındasınız, müdahale edecektir. Kıskandırmaya çalışmışsınız gibime geliyor. Erkekler boşansalar bile eski eşlerine hala müdahale etme gereği duyarlar.

10. 9 Eylül 2008
  11. circassian

circassian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bilge bir adam ogluna der ki;
    "ey ogul al bu tahtayı ve kırdıgın her kalp için bu tahtaya bir çivi cak"
    ucarı bir cocuktur oglu ve lafını sozunu de bilmeyen biridir

zaman icinde tahta oyle bir hale gelir ki civi cakacak yer bulamaz cocuk
    babasına durumu anlattıgında babası der ki;
    "oglum cok kalp kırmıssın ama kırmak marifet degil zor olan onarmaktır hadi simdi kalbini kırdıgin tum o insanlardan ozur dile, gonullerini al ve barıstıgın her insan icin bu tahtadan bir civiyi sok"

cocuk bu ogutu tutar ve kalbini kırdıgı herkesten ozur diler, helallesir
    ve bir süre sonra tahtada hic civi kalmaz cocuk neseyle ve gururla babasının yanına kosar ve
    "baba bak tahtada hic civi kalmadı!" der

baba "aferin oglum" der ve tahtayı eline alır uzerindeki delikleri ogluna gosterip soyle devam eder sozlerine;

" civileri sokebilirsin ama izlerini asla kaybedemezsin!"

12. 9 Eylül 2008
  13. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Cunku buna sen izin veriyorsun maalesef
    Hersey bitmis, onca aci yasatmis sana,
    Ne diye ozel hayatini anlatiyorsun ki ? amacini bi turlu anlayamadim ben. Kiskandirmak olmasin ??
    Bana onca aciyi yasatan adama ben asla tenezzul edip de konusmam, benimle ilgilenenlerden asla bahsetmem, tutacagim evin nerde nasil oldugunu anlatmam, yani kisaca gerekmedigi surece Asla konusmam.
    Ayrica henuz bosanmadigin halde goruculer gelmeside çok ilginç.

Son düzenleme: 9 Eylül 2008
  14. 9 Eylül 2008
  15. kafadar

kafadar yaşadık... gördük... Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    113
    bana öyle geliyo kii galiba sen bu durumdan hoşlanıyosun..
    bırak yaa o ne düşünürse düşünsünn..
    ayrıca hukuken ayrı gözükmüyorsanız da başka evlilikleri düşünmen pek etik gelmedi bana.. tabiki birşeylere hakkın var ama zamana da ihtiyacın olduğunu düşünüyorum..
    eğer geri dönmek gibi bir niyetin varsa böyle şeyleri eşine yansıtma..
    yoksa da kararlı ol onun işlerine karışmasına izin verme :teselli:

16. 9 Eylül 2008
  17. Naz83

Naz83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar beni yanlış anlamayın sakın... ben ona isteyerek bu olayı söylemedim bu adam zaten ara bi hayatıma girio şuan da istemesem de o gün sadece biz nette görüştük ve o gün çok sinirliydim''ona şunu söyledim bak.. a... başımda zaten bi sürü olay var insanları laflarını kaldıramıorum genç yaşta dul kalmanın acını ancak yaşayan bilir kızlar. zaten bi sürü it kopukla uğraşıorum dedim demez olaydım. bu sefer sinir krizine girdi oda.. ama inan kızlar yapılan kasıtlı bişey değil... sadece ona bi sürü hayatıma gereksiz insan girmeye çalışuo ve çevremde ki insanlara zaten hala ayrılmadığımı eşimi hala çok sevdiğimi söylüorum. topiclerimi takip edenler bilir. kızlar 4 ay boyunca neler yaşadığımı bi allah bide ben! inanın şimdi aklım olsa ne boşanma kararı alır nede olayları bu denli yaşardım ama herşey kader kısmet... söylencek pek bişey yok... ben eşimden boşanmış bile olsam zaten kimseyle hiç bişey düşünmüorum zaten uzun bi süre ondan başkasınıda sevemem... yüreğim o kadar geniş çaplı değil... umarım kendimi anlatabildim...

18. 9 Eylül 2008
  19. schatzi

schatzi Ol iz vel ! Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Dilbera'nın söylediklerine şok oldum.Ben önceki konularını biliyorum takip ediyordum ama gerçekten de evli olan eski sevgiline mi döndün?İnşallah böyle hatalar yapmıyorsundur.Cevabını bekliyorum ama bişey söylemeden edemeyeceğim doğru değilse konu üstüne alınma doğruysa umarım düşünürsün; burada pek çok kadına denk geldim gerçek hayatta da görüyorum ki kadınlar kendi kocaları onları aldattığında kıyameti kopartıyor diğer kadını suçluyor, kötü kadın ilan ediyor ama kendileri evli bir erkeğin sevgilisi ( kibar olanını yazdım) olduklarında kendisini haklı görüp adamın karısını suçluyor.Bu nasıl iştir anlamadım.Evdeki kadın biraz giyinip süslense kıyamet kopar.Çünkü o çocuklarının annesidir.Ama dışardaki kadınla giyinir, gezer,çocuklarının rızkını yedirir.Sonra da evdeki kadın kendine bakmadığı için suçlanır.Kör şakırt hep kendine yorgalarmış.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.