neden hamile kalamıyorum

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve melek32 tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : melek32
  1. melek32

melek32 Guest

slmarkadaşlar.aranıza yeni katıldım.adetim 4gün gecikmişti çok umutlandım.ama 5. gün adet oldum.halbuki benim hiç aksamazdıgünü.neden öyleoldu sizce?ÇOK ÜZÜLDÜM VE KAFAM ÇOK KARIŞTI:çok üzgünüm

2. 8 Mayıs 2008
  3. nazobxuxlo

nazobxuxlo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    üzülme melekcim yaaa olluyo böle aksamalar istersen erken hamilelik belirtilerine gel biz orda birsürü bayan sohbet ediyoruz

4. 8 Mayıs 2008
  5. XIXSXIX_1980

XIXSXIX_1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    melek merhaba ne kadar zamandır deniyorsun?

6. 8 Mayıs 2008
  7. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim 12 gün bie geciktigi oluyodu üzülme inş. olur.

8. 8 Mayıs 2008
  9. EU1

EU1 Guest

güzelim neden hemen karamsarlığa kapılıyorsun? ne kadar zamandır olmuyor bebeğin? bak ben ikinci çocuğuma taa bir sene sonra hamile kalabildim..ben de senin gibi karamsardım olmayacak artık çocuğum diyordum ama yer gök dua...dualarını rabbimden esirgeme allahtan iste yeterki o her isteyeni geri çevirmez emin ol...

10. 9 Mayıs 2008
  11. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım kendine sorun etme eger fiziki bi problemin yoksa yumurtlama gününü denk getiremiyosundur onun içinde medi smart uvolasyon testini tavsiye edebilirim ben kullandım ve hamile kaldım kullandıgım ay düşük yaptım ama kısmet degilmiş bir ay sonra yine denemeye başlıycam vee yine alıcam bu testten allah gönlüne göre versin

12. 4 Haziran 2009
  13. arzuhatem

arzuhatem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende sitenize yeni katıldım ben 5 senelik evliyyim evliliğimizin ilk 6.Ayında hamile kaldım ve 2,5 aylık düşük oldu ondan sonrada işe girdim çoçuk düşünmedik şuanda 5 aydırki korunmuyoruz ama henüz hayla olmadı:KK43: doktora gittik herşeyin normal olduğunu söyledi folik asit verdi ve şuandada kullanıyorum allahım inşallah isteyen herkese nasip eder amin :KK43:

14. 4 Haziran 2009
  15. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım arkadaşlarım bebek olmasına en büyük etken psikolojik olsun olsun deyip deneme yaptığımda benimde olmadı her adet döneminden sonra gün hesapladım ama psikoloji okadar gerip kasmışki beni olmadı en sonund bende yeni evliğim boşver dediğimde bilmeden hamile kaldım malesef o 6 haftalıkken düştü ama kalabileceğimi gördüm düşükten sonmrada hiç korunmadık ve oldu dediğim gibi önce herşeyi poluruna bırakmak gerekiomuş ben onu anladım
    olsun die okadar stres yapmışımki demekki strese karşı kapattı kendini vücüt ve o dönemlerde olmadı

16. 5 Haziran 2009
  17. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    uff oda kötüymüs ya ben 12 gün gecikince hemen havaya girerim...hic o kadar gecikmedi bende

18. 20 Temmuz 2009
  19. sude.nl

sude.nl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canim uzulme cunki stres cok etkiliyomus bende 6 yilllik evlim 3 yildir korummadim halde benim de olmuyo doktorlar hic bisiy yok diyo her sey normal olmasina regmen kalamiyorum her ay hayalkirik ligi yasiyorum dusun meyim diyorum ama olmuyo umit ediyorum allah isteyen herkese en kisa zamanda verim canim.