Neden hamile kalamıyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve integral0027 tarafından 23 Aralık 2009 başlatılmıştır.

23 Aralık 2009
    Konu Sahibi : integral0027
  1. integral0027

integral0027 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Artık moralim sıfır.1 sene önce 1 düşük yaptım.7 haftalıkkaen.her ay test yap hayal kırıklığı.çok üzülüyorum.4 yıllık evliyim.nasip diyorum ama.etrafımda herkesin çocuğu var.offffffffffffffffffff.beni anlayan yok.:nazar:

2. 23 Aralık 2009
  3. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merak etme güzelim seni anlayabilecekler de var.Benim gibi:teselli: 7 ay önce ben de 6 haftalıkken kürtaj olmak zorunda kaldım..5 aydır deniyoruz ama olmadı.Doktora gideceğim tekrar.Sen gitmedin mi?

4. 23 Aralık 2009
  5. integral0027

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktora gitmek pek istemiyorum.az çok aşamalrı biliyorum.herkes oluruna bırak diyor.canım sıkılıyor.aslında doktora gitmeliyim.ama doktor pek fayda vermez diye düşünüyorum

6. 24 Aralık 2009
  7. nevetna

nevetna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba. Doktor neden fayda vermesin? En başta birşey yoksa inşallah için rahatlar, birşey varsa da Allah korusun icabına bakılır. Mesela çok basit bir hormon düzensizliğidir halledilir birkaç ayda. Siz sanırım bişey çıkacak diye korkuyorsunuz. Ama böyle daha çok yıpranıyorsunuz. Ben de 3 yıllık evliyim daha yeni istemeye başladık. Yazın bi doktorun özeline gittim, hastanede bütün testlerim yapıldı, hiç olmazsa biraz rahatladım. Korkmayın bence. ıyi bir doktor bulun, bi tam kan sayımı yapılsın. Mesela bende hipertiroid çıktı, tedavi oldum. Ardından lüzum görülürse 3. gün 21. gün kan testleri var. Bir ultrason bir de rahim filmi var topu topu. Sigortan varsa çok kolay olur. Kim bilir belki bebek olamyacak düşüncesini atarsanız kafanızdan taak diye hamile kalırsınız.

8. 24 Aralık 2009
  9. ela1

ela1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    AH BİTANEM SIKMA CANINI BENDE 3 DÜŞÜK YAŞADIM EN SONUNCU DAHA ÇOK YENİ 1 AY OLUYO ÇOK YIPRANDIM ÇOK ÜZÜLÜYORUM BENDE EVT ETRAFIMDA HERKESİN BEBİŞLERİ VAR ÇOK DÜŞKÜNÜM BEBEKLERE BAŞKALARININ BEBEKLERİNİ SEVMEKLE YETİNİYORUM RABBİM BÜTÜN BEBEK İSTEYENLERE :bbo:BİRAN ÖNCE HAYIRLISIYLA NASİP ETSİN

10. 24 Aralık 2009
  11. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    umudunu yitirme canım bende gçen yıl nisanda düşük yaptım 5 haftalıktı 3 ay korundum tekrar bi kaç ayy korunmadım bişe olmadı doktora gitim daha erkenn dedi yumurtlamatakibi yaptırıyım işte ne gerekiyosa dedim git eylülde gel dedi ondan sonrada panik atak oldum ilaç tedavisi derken ama bebek sitedigimi çin korunmuyodum ilacı keserim dedim eylülde artık olmuyo galiba benim çocugum dedim ki adestim geçikti ilacı kestim kan testi bile yapmadım çünki bıkmıştım tetlerdenn artık idrarı bi yaptımki çift çizgi şimdi 3.5 aya gircem ALALHA şükür herşey yolunda şimdilik tabi panik atakdan dolayı ben fenayım umudunu yitirmee bir anda senbile inananmıyosun vakti zamanı var demeki bu arada bende 4 yıllık eviliym olmıycak dedigim anda oldu hepinize dua ediyorum tüm bebek isteyenlerin kucagını boş bırakmasın rabbim

12. 24 Aralık 2009
  13. gultun

gultun allahım şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar umudumuzu yitirmeyelim bende 1,5yıllık evliyim 6aydır denioruz olmuor kısmet allahım ne zaman verecek dua ederek bekliorum.allahım butun anne olmak isteyenlere anne olmayı nasip etsin.amin

14. 24 Aralık 2009
  15. zeynom_10

zeynom_10 Rabbim Sana Emanetiz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar bende 2 düşük yaptım 1 yıldırda korunmamamıza rağmen olmuo dr.a gittim strestendir dedi 3 ay bişiyi kafana takma dedi ama gelde uygula integralciminde dedği gibi çevremdeki herkes hamilee görende sende yokmu bişi diyo bıktm artık bu sorudaan sanki oluoa biz istemizyozzz bu stresten kortulmatı deniyorum şuanda ma pek başarılı olduğum söylenemezzz

16. 24 Aralık 2009
  17. integral0027

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben doktora gittim.bişey çıkmadı.eşimde de bişey çıkmadı.sanırım stres.ama yinede tekrardan doktora gitcem.sizce adetimin kaçıncı günü gideyim doktora.adet olmak üzereyımde.

18. 24 Aralık 2009
  19. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ahh hemşerim üzme kendini bu kadar... Herşeyin bir zamanı ve çaresi var... Rabbim seni bu kadar bekletip mükafatını muhakkak verecektir. Tevekkül et.
    Hepimiz uzun yada kısa belli sürelerde çocuk sahibi olmaya çabalıyoruz. Kimisi ilk denemede kavuşuyor meleğine kimiside 8-9... derken denemelerin sayısını bile unutuyor.
    Sen yüreğini her daim ferah tut.. Üzüntün umudundan uzun sürmesin...
    İnşallah senin de hamilelik haberini duyacağız buradan...