Neden hamile kalamyorum

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Kasım 2007 başlatılmıştır.

26 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar ben 1.5 sene önce doğum yaptım.Bebeğim doğduktan 3 ay sonra öldü.2.yi istiyoruz ama 1sene oldu uğraşıyoruz halen yok sebebi ne olabilir bu durumda olan arkadaşlar varmı.paylaşırsanız sevinirim.

2. 26 Kasım 2007
  3. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım valla dünyadakı herseyın sebebı olmuyo korunurken hamile kalanlar hiç sorun yokken hamile kalamayanlar cokkkkk benım sana tavsıyem hemen stres yapma benımde 2.5 yıldır olmuyo dua edıyorum vaktı vardır sende üzülme rabbim herkese hayırlı bebekler nasıp etsın canım ok

4. 26 Kasım 2007
  5. SodaLemon

SodaLemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    canım buradaki hiçbir arkadaşım sebebini bilemez ki! :sm_confused:
    sana bu cevapları ancak doktorun verebilir...

6. 26 Kasım 2007
  7. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    canım ya öncelikle başın sağolsun ümidini yitirme dr a gittinmi bu durum için ne diyorlar eğer bir sebebi yoksa kalırsın inşallah...

8. 26 Kasım 2007
  9. EU1

EU1 Guest

hiç olmamiş olsa anlıcamda bi doğum yaptım.bu yüzden kafam karışıyo bide ilk bebeğimi çok özlüyorum oyüzden sabırsızlanıyorum inşallah bende hayırlısını diliyorum

10. 26 Kasım 2007
  11. EU1

EU1 Guest

doktora gitmeye geçen ay karar verdim bu ayki adetimi bekliyorum tedaviye adetliyken başlıyolarmış

12. 26 Kasım 2007
  13. ECETUNA

ECETUNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gülsena başın sağolsun canım. bu konuda sana ancak doktor yardımcı olur. jinekolojik bi incelem ile sorunun ortaya konabilir. ancak dertleşmek ve rahatlama k istersen bi burdayız.

14. 26 Kasım 2007
  15. EU1

EU1 Guest

herkese gösterdiği ilgi için teşekkür ediyorum.sizlerden destek görmek beni çok mutlu etti allah razı olsun

16. 26 Kasım 2007
  17. EU1

EU1 Guest

canım bende düşük yaptım 1 ay önce. yalnız dr. ların ve bu durumu yaşamış olan herkesin söylediği şey asla stres yapma. bebeği olmayan kadınların genelinde, bebeğim olmayacak korkusu aşırı derecede strese girmelerine yol açıyormuş buda bebeği engelleyen en önemli faktörlerdenmiş. bi arkadaşım 5 yıllık evli dr. bile şaşırıyor, eşininde kendininde hiçbir problemi yok bebek için ama olmuyor. dr. demiş tek sebebi stres, korku, moral bozukluğu diye.

ayrıca gebelikte stres, bebeğin sakat olmasına bile yol açıyormuş. aman moralini bozma herşeyin hayırlısını dile. :teselli:

18. 26 Kasım 2007
  19. strangellucky

strangellucky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım başın sağolsun çok üzüldüm ama birşey sormak istiyorum acaba psikolojik birşey olabilirmi senin bile aslında aklından geçmeyen ama bilinçaltının yaptığı yeni br bebek olursa onada aynı şey olacağından korktuğun için vücut buna sebep oluyor olabilir mi? haddimi aştıysam kusura bakma ama tıpta böyle şeyler oluyor....