neden hamile olamıyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nnilxuxfern tarafından 31 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : nnilxuxfern
  1. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    .........................

Son düzenleme: 13 Eylül 2009
  2. 31 Mayıs 2008
  3. NaZo_GeLiN

NaZo_GeLiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nnilüfern daha çok erken bende korunmadığım halde 7. ayımda buldum biraz sabret 1 yıl korunmasız ilişkiden olmuyorsa "NEDEN OLMUYOR" diyebilirsin.Benim adetlerimde düzenliydi ve çok sancılıydım ama benimde olmuyordu.bunun için hiç strese giripte problem yapma hayırlısını dile.Umarım herşey gönlünce olur.

4. 31 Mayıs 2008
  5. bigstar

bigstar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşım daha çok yeni evlisin aceleni anlayamadım, birde dr lar bile 6 aylık bir zaman dilimi veriyor ilişkide sonrasında kalmazsan dr gitmen gerekiyor, birde adetleri her düzenli olan bayanda sorun olmayacak diye birşey yok, yani sancı varsa bu bile problem olabiliyor, kistin olabilir, hormonlarından biri düşük ya da yüksektir, rahat ol öncelikle birde genel muayeneye git bakalım. Zamana bırak biraz acele etme herşeyin hayırlısı

6. 31 Mayıs 2008
  7. ranuna04

ranuna04 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım ilk bir yıl doğal süre olmaya bilir sen daha çok yenisin bi bekle sabret telaşlanma telaşlanacak bi şey yok inş en kısa zaman da istediğin güzel haberi alırsın

8. 31 Mayıs 2008
  9. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    6. ayımda bitti 7. aydayım :1no2: eğer bir problem olduğunu düşünüyorsan hormon testi yaptır.:1no2: ama daha erken

10. 31 Mayıs 2008
  11. EU3

EU3 Guest

canım evleneli ne kadar olmuşki zaten bence biraz sabret.Bizm gelininde senin hesap olmuyordu gelimizde 7 aylık evli abla bebeğim olmayacak galiba diyordu.doktora gitmeyi düşünüyolardı .adet olunca gideyim dedi.adet olmadı test yaptık hamile oldugunu gördük. yani sen biraz zamana bırak bence daha erken .inş. hamile kalırsın canım benim allah isteyen herkesin gönlüne göre versin

12. 31 Mayıs 2008
  13. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim benimde 9 ay oldu bebegim gelmedi dr gittim polikistik overmişim. bunu öğrendikten sonra ümidim biraz daha azaldı. bu ay adet günüm tam 16 gün gecti test yaptım negatif çıktı... Yani senin en azından adetlerinin düzenli olduguna şükret saglığın yerinde inş. dr gittiğindede bşey cıkmaz ama en azından adetlerin düzenli benim her ay 15 gün felan aksıyo bazen olmadıgım ay bile oluyo :KK43:(( ve bebeğim var zannediyorum ama yok :KK43:(

14. 31 Mayıs 2008
  15. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    canım benim üzülme.acele ettim felan yok ama benimle evlenen arkdaşlarım hamile kaldı bende korktum açıkçası biraz.neyse çaresiz beklicem olmassa gidicem bi doktora. teşekkür ederim hepinize

16. 31 Mayıs 2008
  17. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde 5.ayımda olmuştu.iltihap varsa oda engel olur.doktora görün en iyisi.zaten en az 1yıl dolması lazım bildiğim kadarıyla.mesela ben 2.için uğraşıyorum.doktor 6.aya kadar bekle olmazsa gel dedi.2.ay oldu hamiş değilim.inşallah rabbim hepimizin dualarını kabul eder

18. 31 Mayıs 2008
  19. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    ne güzel işte sevinmelisinki düzenli adet oluyosun ben ilaç almadığım zaman adet olmaıyorum malesef ve bu şekilde bebek sahibi olmak daha zor her ay doktora gitmek çok sıkıcı