Neden hep bebeklerimi kaybediyorum???

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve Cannn tarafından 14 Şubat 2009 başlatılmıştır.

14 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Cannn
  1. Cannn

Cannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba hanimlar,
    Beni ne olur umutlandirin....Inan ne yapacagimi bilemez oldum. Gecen sene esimle beraber artik bir bebegimiz olsun dedik. Ama malesef gecen seneden bu yana tam 3 defa dusuk yaptim ve her defasinda da kurtaj olmak zorunda kaldim.
    Ucuncu hamileligime oyle guveniyorduk ki..... 11 haftallik iken doktorum bebegimizin kalbinin atmadigini soyledi. Hic birsey fark etmemistim....
    Simdi ise icim bombos.. Ne yapmam lazim? Boyle uste uste dusuk yapan arkadaslar varmi??
    Umudugumu yitirmek uzereyim....:çok üzgünüm:

2. 14 Şubat 2009
  3. a.n.g.e.l

a.n.g.e.l seni seviyorum oğluum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok geçmiş olsun canım allah sabırlar versin.... umudunu giç bizaman yitirme yicek ekmekleri yokmuş allahın vardır bi bildiği canım..

ben 1 defa düşük yaptım şuan ikinci gebeliğimi yaşıyorum ve 19. haftamızdayız doktorum bana düşük tekrarlamasın diye yatak istirahati vermişti işi bırakmak zorunda kaldım, sana doktorun bu konuyla ilgili hiç bilgi vermedi mi güzelim. olmadı işine karışmak gibi olmasın ama eğer doktorundan memnun değilsin değiştir derim..

acısı gerçekten çok zor bunu ancak yaşayan bilir ama hiçbizaman umudunu kaybetme unutma ki gelecek bebeklerinin senin moraline çok ihtiyacı olacak..

4. 14 Şubat 2009
  5. sido

sido Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    oncelıkle gecmısler olsun arkadasım...3 dusuk yapanlara yapılan bazı ozel tahlıller var..trombofılı paneli, antıkardıyolıpın, proteın c, s, homosısteın vs.... mutlaka yaptırmalısın onları. umutsuz olma sakın. senınle aynı durumda olan cok kısı var.kan pıhtılasması nedenıyle dusuk yapanlar topıgını okursan gorceksın. Allah ınsallah bekleyen ısteyen herkese gondersın mınıklerını...amın

6. 15 Şubat 2009
  7. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım benım gecmıs olsun mevlam bıdaha yastamasın duygularını umutsuzlugunu okadar ıyı anlıyorumkı 4 dusuk yapmıs bırı olarak malesef denemekten baska caremız yok rabbım bıze ne zamn kısmet ederse o zamn mınıklerımızı alacaz kucagımıza yılmak yok bıde tahlıller var onları yaptır canım dua etmekten baska caremız yok rabbım yardımcımız olsun.....

8. 15 Şubat 2009
  9. Cannn

Cannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar, verdiginiz onerileriniz icin tesekkur ederim.
    Ben Hollanda da yasiyorum. Sanki burdaki doktorlar gercekten birseyden haberleri yok gibi. Ozellikle yatak istratine hic inanmiyorlr, dusecekse duser diyorlar. Sinir olmamak elde degil.

10. 15 Şubat 2009
  11. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canım çok geçmiş olsun, 3 düşük olduğu zaman nedene yönelik testler yapılıyor, sido arkadaşımın bahsettiği testler, onları ihmal etmeyip yaptır canım, inşallah tekrarını yaşamazsın canım, çok geçmiş olsun tekrar.

12. 16 Şubat 2009
  13. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok geçmiş olsun
    inan nasıl bir yıkım olduğunu tahmin edebiliyorum
    bende 1 kez düşük yaptım
    aynı senin gibi olan bir arkadaşım var
    nerdeyse 15 haftalığa kadar herşey normal giderken
    birden kanaması başlıyordu ve sonuç kürtaj
    özel bir dr.un muayenehanesine gittiler
    bir sürü tahlil falan
    hepsi normal çıktı
    genelde de böyle olur
    şimdi 4.ye hamile
    ama bu kez hiç bir şey olmadı çok şükür
    bebeği 4 aylık oldu sanırım
    inş sende en kısa zamanda bebğini kucağına alırsın cnm

14. 16 Şubat 2009
  15. Onur

Onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok geçmiş olsun allah bir daha aynı acıları yaşatmasın sana ve tüm isteyenlere sağlıklı evlatlar versin benimde bildiğim kadarıyla 2 ve daha çok düşük veya kalp durmasından kaynaklanan bebek kayıplarında eşle birlikte yapılan genetik test var herhangi bir kromozom bozukluğundan kaynaklanmışta olabililiyor bu kayıplar bence bu araştırmaları ve testleri yapıp öyle hamile kal

16. 16 Şubat 2009
  17. ecetuba84

ecetuba84 Prenses ve prens annesi:) Üye

Beğenildi:
    1.217
    Ödül Puanları:
    238
    önecelikle çok geçmiş olsun.çok zor bir durum.ben de ilk bebeğimi 12 haftalıkken kaybettim.aynı senin gibi kalbi durmuştu bebeğimin.doktor bana 3 ay bekle sonra denebileceğimizi söyledi.biz iki yıl bekledik.şimdi tekrar hamileyim.bebeğim 19 haftalık.düşükten hemen sonra bebek yapmamak lazım.rahimin kendini toplaması gerekiyor.çünkü kürtaj çok zarar veriyor rahime.senin başına gelen şey arkadaşımın da başına gelmişti. o da üst üste üç düşük yaptı.2.5 yıl bekledi.hamile kaldı.oğluşu kucağında ve gayet sağlıklı.moralini bozma.sabret canım.gerçekten sabrın sonu selamet.

18. 17 Şubat 2009
  19. Cannn

Cannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar cok sagolun. Inanin gercekten cok moral veriyorsunuz. Insallah Allah herkezin bebek arzusunu yerine getirir ven herkes bebegini kucagina alir....