neden hep ben ya

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve yabangxuxlxuxm tarafından 25 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Kasım 2008
    Konu Sahibi : yabangxuxlxuxm
  1. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar moralim o kadar bozukki birileriyle paylaşma ihtiyacı duydum..çok yalnızım ne beni anlayan bi eşim nede bana sahip çıkacak bi ailem var..hayat bana o kadar acımasızki her ne yaptıysam kimseye yaranamdım..kaynanamgile saygıdan kusur etmedim ama hep ezdiler beni..6 yıla girdik ama hep aynı..eşim beni çok ezdiriyor çok fazla seviyor ama ailem herşeyden önce gelir diyor..ben bi çocuk gibi onun şefkatine ihtiyacım varken o hep annesigilin tarafında oldu..onlar ne söyledilerse haklısınız dedi..çok laf söyledi bana hatta onların yüzünden benimle 3 gün konuşmadı.neymiş komşumuzun kınası vardı kaynanamla çok yakınız bizim evde daha iyi gözüküyor.konuşmuştuk bizde seyrederiz diye.kına günü geldi gelmediler bende demek gelmeyecekler dedim..akşam eşim işten geldi.kına oldumu dedi bende oldu dedim annemgili niye çağırmadın dedi.bende söylemiştim önceden bizde seyredeceğimizi dedim.oda çağıracaktın dedi 3 gün konuşmadı benimle ağlamaktan artık gözlerimde yaş kalmadı..doldurmuşlar eşimi kaynanamgil bana soğuk davrandılar çağırmadım ya.neyse yine düğün vardı aynı yerde bu defa çağırdım gelmediler..köfte sarıyolarmış beni beklemişler yardım edeyim diye bende gitmedim.ertesi gün kaynanam sana küstüm dedi.niye dedim köfte sardığımızı bilyordun niye gelmedin dedi..bende onlarla konuştuktan sonra kardeşlerimi aradım gelsinler bende gitmeyeyim diye..dedim kardeşlerim geldi..görümcem gülerek ...............düğünü bırakırda gelirmi dedim diyor bana.beraber seyrederiz düğünü dediğimi söyledim görümcem biz düğüne meraklı değiliz dedi.bi önceki düğünde çağırmadım diye küsenler..bide üstüne üstlük bebeğim olmuyor bu sorun yetmezmiş gibi onlarla uğraşıyorum..senağlamasenağlamaçok yıprandım.her ne zaman oraya gitsek moralim bozuk bi şekilde geliyorum.ne bi arkadaşım nede konuşabileceğim kimse yok burda..çok sessizim kimseyi kırmam hayatta ama herkes beni kırıyor nedense..bi dağda yaşamayı çok isterdim kimsenin olmadığı biyerde..çok moralim bozuk ya şu an..:çok üzgünüm::a015:

Son düzenleme: 25 Kasım 2008
  2. 25 Kasım 2008
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım bence eşinin ilk başta hatırlaması gereken şudur ki; sen de onun ailesisin, siz ikiniz bi ailesiniz. herşeyden önce eşinin senin yanında olması gerekir, yoksa işin gerçekten zor.
    sen biraz sert yapsam derim, hem eşine hemde kayınvaldenlere karşı..

4. 25 Kasım 2008
  5. xsxirine_4553

xsxirine_4553 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    canım malesef ne kadar susarsan o kadar ınsanlar ezmeyı hak goeuyor kendıne ama yuvan mutlulugun ıcınde bır yerde elın ayagın baglanıyor benımde bu turlu sorunlarım oldugu ıcın senı cok ıyı anlayabılıyorum....gorumceler de masallah yanııı termınator gıbı laf yetıstırmeyı basarıyolarlar sanırım sen kafanı sakın tutmaya evde esınle cok cok ıyıgecınmeye bak...sureklı aılesının yaptıklarını gundeme getırme kıı sureklı dıle gelınce savunmaya gecmesın esın....Allah yardımcın olsun..

6. 25 Kasım 2008
  7. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    sessizliğinin sana kötü yansıması olmuş bence bunlar.
    uzak dur canım boşver ne derlerse desinler. eşinde bunun için seninle konuşmuyorsa konuşmasın

8. 25 Kasım 2008
  9. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım ülkücüm üzülme bitanem,eşinle konuşmayı denemedinmi bitanem bence tavrını koy eşini karşına al anlat kaynanla ve görümcenlerlede arana mesafe koy bitanem lafı hakettikleri yerde lafını esirgeme sen hep sustukca üstüne gelecekler kendini ezdirme arkadaşım senin için kötü olanda eşinin senin yanında destekçi olmayışı ama bunu eşinle konuş canım allah yardımcın olsun

10. 25 Kasım 2008
  11. deLikanlxix deLi

deLikanlxix deLi yaparım biLirsin... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    onların istediği gibi olmayı denesen bir süre
    yani birazcık daha fazla özen göstersen sürekli ilgilensen kısa adı yalakalık olacak ama kusura bakma
    hatta eşinle anlaşıp yaratın bu durumu yine değişmezlerse en azından eşine ne yapsan da yaranamadığını anlatmış olursun. en azından oda senin yanında durmaya başlar.
    çok zor bir durum allah yardımcın olsun arkadaşım.

12. 25 Kasım 2008
  13. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm belliki sende benm gibi bu dünyaya gelen şanssız kullardansın.sabret cnm ALLAH mükafatını kesinlikle verir.

14. 25 Kasım 2008
  15. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yabangulum onceden hatırlıyorum senı sanırım kacmıstın o yuzden aılenede bısey dıyemıyordun dımı
    ah be canım ya esın barı yanında olsa ıhtıyacın olmazdı onlara
    ne bıcım ınsalar boyle sısr oldum aksam aksan ne ıstıyorlar bu gelınlerden bılmemkı

16. 25 Kasım 2008
  17. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım sert olamamki.eşim laf söyletmiyor annesine..eşim görümceme sırtı açılıyor diye kızmış..görümcem küsmüş kaynama söyledi tam ben odadan çıkarken kaynanam karısına baksın dedi.eşime sen niye karıştın dedim..o benim kardeşim sen karışma dedi.bende kaynanamın söylediğini söyledim.annem haklı diyen adamdan ne beklersin..zaten sahip çıkacak bi ailem yok olmuyor ya..senağlamasenağlama

18. 25 Kasım 2008
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yanliz daglar oturur aglar!!:çok üzgünüm:

Evet kardesim cogunlukla öyle oluyor malesef!! Ailenin seninde yaninda olmamasi cok üzücü fakat dünyanin sonuda degil be güzelim...Aranizda ne gecti bilmiyorum ama bence anne baba cok asiri kötülük görmedigi sürece evladina her zaman destek olmali...lakin olmuyorlarsa buda onlarin bilecegi istir, buna yanip üzülme artik....:nazar:

Esinle aran iyi olsa tabiki daha mutlu ve huzurlu olurdun, en kötüsüde 3. sahislar yüzünden huzurunuzun kacmasi, esinle her zaman güzel güzel konusmayi dene canim, ailesi hakkinda olumsuz konusmamaya gayret et, kendine bir ugras bir hobby ara, kafani dagitacak seyler yapip üzme kendini:teselli:

Hayat herkeze güler yüzle bakmiyor olsada bazen tebessümlerini bile yakalamaktan mutlu olmamiz lazim, ve kimbilir bakarsin birgün kahkahasini bile duyarsin, en gec allahin izini ile bebegini kucagina aldigin gün insallah...:Saruboceq:

Allah yardimcin olsun..:Saruboceq:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.