Neden Hep Biz Kadinlar

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve julied tarafından 28 Mart 2007 başlatılmıştır.

28 Mart 2007
    Konu Sahibi : julied
  1. julied

julied Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar şunu merak ediyorum... İlişkimizde yada evliliğimizde sorun çıkar yada monotonlaşır hep bizim yüzümüzden. Çare olarak da her zaman söylenen gibi ona sürprizler hazırla, kuaföre git, güzellik salonlarından çıkma, ona karşı ilgili davran vssss.
    Neden sanki hep bizim yüzümüzden gibi biz sürprizler hazırlıyoruz. Neden hep ilgili, şevkatli ve şehvetli biz olmak zorundayız. Biraz erkeklerde birşeyler yapsın. Öyle değilmi... Yani biz çaba gösterirsek mi düzelecek herşey anlamıyorumki. Sevgi emek ister öyle değilmi? Ama hep biz hep biz nereye kadar yani... Bana katılan varmı?

2. 28 Mart 2007
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.071
    Ödül Puanları:
    488
    Valla varya bende bunu düşünüyordum bu gün ancak bu kadar olurrr... :teytey:
    Kadın yapıcıdır Erkek yıkıcıdır...Romantik olmak istersin içineeee eder Süpriz hazırlamak istersin gene eder. Doğanın kanunun içinde sanki biz bayanların göremediği fakat erkeklerin görebildiğin bir KANUN var mış GİBİ....( Bayanların ezilmesi , hor görülmesi vs GİBİ....) ALLAH SABIR VEREEEEE

4. 28 Mart 2007
  5. julied

julied Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar valla saolun bu düşüncelerde yalnız olmadığımı bilmek güzel.
    Ben henüz evli diilim 2 ay sonra evlenicem. Ama sürekli okuyorum hep kadınların birşeyler yapması söyleniyor yazılıyor çiziliyor. Sinirlerim bozuldu iyice. Yani niye hep biz düzeltiyoruz ki... mesela onlarda bize sürprizler yapsınlar onlarda farketsinler ki birşeyler kötü gidiyor. Bu konuda asla taviz vermiyorum nişanlıma, benden çok o uğraşıyor bu gibi durumlarla. Hatta hiç birşey yokken sanki kötü birşey varmış gibi hissettiriyorum. Anında romantik oluyo bizimki...E napalım kadının fendi dimi...:))