Neden herkes uzaktan baktktan sonra ye oluyor?

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve pinkaya87 tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

9 Eylül 2009
    Konu Sahibi : pinkaya87
  1. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    siteniz çok güzel hatta mükemmel ötesi fakat neden herkez biraz ürküyor benim gibi anlamadım. ben yaklaşık 3 ay falan dışarıdan gözlem yaptım sonrasında üye oldum. forumlara baktıkcak yeni gelen arkadaşlarında uzun süreler sonucu üye olduklarını görüyorum neden acaba:kahve::uhm:

2. 9 Eylül 2009
  3. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba..

Belki de siteyi belli bir müddet takip edip,konuların içerikleri hakkında,üyelerin samimiyeti hakkında yada paylaşımların kendisine ne katacağını test etmek amacı ile uzaktan izliyorlardır..

Bence izleyip üye olmak,üye için daha kalıcı oluyor..Çünkü üye olmadan önce ki takibi sonucunda,foruma adapte olması hatta yorumunu okuduğu üyelere bile yakınlık hissetmesi onu üye yapmaya zaten teşvik ediyor..

Açıkçası ben de bir süre takip ettim Kadınlar Kulübü'nü :) Baktım ki paylaşım zengin,aradığım herşey sadece bir tık kadar yakınımda,üyelerin bayan olması ise cazipliklerin en başında yer almıştı benim zihnimde..

Ama her yeni gelen arkadaşın belli bir süre takipten sonra üye oldukları fikrinize katılmıyorum..Kişiden kişiye değişiyor..Çok da rastlamışımdır anında üye olan üyelerimizi..

Kısacası ister uzaktan,ister üye olduktan sonra her üye;
    Kadınlar Kulübü Sitesinin ürkülecek bir yer olmadığı kanısında hem fikirler..yerimseniben

4. 9 Eylül 2009
  5. DESPO

DESPO HATALIYSAM editöre bildir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende biraz takip edip üye olanlardanım))))..sanırım emin olamıyorsun ne kadar güvenli ne kadar samimi?ama I love you KK

6. 9 Eylül 2009
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.692
    Ödül Puanları:
    463
    ne var ki bunda gayet normal

8. 9 Eylül 2009
  9. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.193
    Ödül Puanları:
    438
    Bana netten bir arkadaş tavsiye etmişdi incelemeden oldum üye ama yanılmamışım :)

10. 9 Eylül 2009
  11. EU3

EU3 Guest

bende bişey arıyodum kk çıktı karsıma hemn uye oldum öle uzun sure takıp etmedım yanı .)

12. 9 Eylül 2009
  13. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben de aynı gün içinde üye oldum baktım ki istediklerime cevap verecek nitelikte bi site hemen üye oldum çok da memnunum a'dan z'ye her konu var harika:)

14. 9 Eylül 2009
  15. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    en buyuk cazıplıgı herkesın bayan olması bayan sıtesı olması..
    nette nereye uye olucaksınkı baska ya oyun sıtelerı yada msn de konusma ama kk da arık ıcınde bende yaklasık 6 ay takıp ettım o donemde sonradan uye oldum bı sure ısımden dolayı ayrı kaldım ama her gırısımde burda edındıgım guzel dostlarıma mesaj attım..
    ıyıkı hayatımda dıyorum cunku reelde tasıdım okadar degerlı arkadaslarım varkı kımseye degısmem..
    her nekadar dusunce fıkır ayrılıgna dussekde yerı geldıgınde gene dostum oluruz ıyıkı uye olmusum..

16. 9 Eylül 2009
  17. Masumiyett

Masumiyett PEGASUSUMLA FİRARDAYIM;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben her arama motoruna bişi yazdığımda kk çıkıyor önüme,aaaaaaa amaaa dedim ,üye oldum,o gündenberi paçamı kurtaramadım kaydirigubbakcemile

18. 9 Eylül 2009
  19. kalimera

kalimera --KK ANKARA MIKTARI-- Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    BEN KIZIMA OYUN SİTESİ ARARKEN TESADÜFEN KK'YI GÖRDÜM,
    AHANDA DEDİM BU BENİM SİTEM kaydirigubbakcemile5, VE HEMEN ÜYE OLDUMkaydirigubbakcemile5
    OLUŞ O OLUŞ BİDAHADA YAKAMI KURTARAMADIM :sm_confused::lepi:

BU SİTE HASTALIK ANACIM :nazar: BİR GİRİYOSUN ÇIKABİLENE AŞKOLSUN :enbuyukkk:

AMA BEN MEMNUNUM HAYATIMDAN turkbayragi İYİKİ VARSIN KKkaydirigubbakcemile5:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk: