neden kendimi tutamiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sensiz olmaz tarafından 8 Kasım 2009 başlatılmıştır.

8 Kasım 2009
    Konu Sahibi : sensiz olmaz
  1. sensiz olmaz

sensiz olmaz Guest

birini sevince neden kendime hakim olamiyorum bilmiyorum hersey hemen olsun hemen beni sevsin istiyorum ama biliyorum ki hersey zamana birakilmali ama birakamiyorum kizlar buyuzden yanlis taniniyorum cok msj atiyorum mesela o kibarligini bozmuyor ama bence bunaliyor gunde en fazla 4 msj atiyorum bazen mesajlarimda sacmaliyorum stersten atiyorum falan diyorum onemli degil diyor ama ben olsam bende bunalirim iltifat ediyor cevap veremiyorum oysa ask hemen olamzki bana akil verin ne olur yardiminiza ihtiyacim var

2. 8 Kasım 2009
  3. SultanSena

SultanSena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Anlamadım şimdi sizin onu sevdiğinizi biliyormu ?Oda sizi seviyor mu?Kaçan kovalanır bunu hiç unutma.Bırak o seni arasın.

4. 8 Kasım 2009
  5. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaş kaç?

6. 8 Kasım 2009
  7. sensiz olmaz

sensiz olmaz Guest

hayir onu sevdigimi bilmiyor ikimizde ayni yerde calisiyoruz canim simdi zor olsada elimi telefeondan cektim uzak duruyorum.

8. 8 Kasım 2009
  9. sensiz olmaz

sensiz olmaz Guest

26 yasindayim

10. 8 Kasım 2009
  11. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    neden sordum çünkü genelde ilk ilişkide bu tarz yaklaşımlarda bulunulur.. ilk ilişki dediğimizde de 18-20 yaş aralığından bahsedilir genelde ama sen bayağı büyükmüşsün..
    bu denli hızla gidersen ayrıldığında veya işler istediğin gibi gitmediğinde çok fazla üzülürsün.. ayrıca ne derler, çok muhabbet tez ayrılık getirirmiş.. herşeyin ağır ağır ilerlemesi çok daha emşn oluyor.. ztn bu şekilde davrandığında karşındaki adam da korkuyordur allah bilir :)

12. 8 Kasım 2009
  13. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bence kendini tutmaya zorlamalısın bunu başarmalısın...mesela msj atmak mı istedin hemen başka bişeye odaklan başka bi iş bul o an kendine... bu sekilde cok üstüne düşersen o kişiyi kaybedebilirsin...ben tecrübelerime dayanarak kaçan kovalanır diye düşünüyorum...ki sen bi bayansın onun seninle daha cok ilgilenmesi gerekli.kendi kendini zorlamalısın

14. 8 Kasım 2009
  15. akasya26

akasya26 Guest

kendinizi yoğunlaştırdığınız işiniz veya kendinizi tatmin edicek bir uğraşınız yok ise
    bahsettiğiniz durum oldukça normal
    çünkü sadece ,O sizinle ilgilendiği vakit kendinizi tam hissediyor olucaksınız
    ilgilenmediği vakit, eksik.. az.. boş hissedip, birşeyler yapma ihtiyacı duyucaksınızdır, bu da sizi ne yapabilirime yönlendirecektir
    aklınıza ilk gelen de erkek arkadaşınız ile bir şekilde iletişmek olucaktır
    hepimiz duygularımız aracılığı ile kendimizi neşeli hissetmek için birşeyler yaparız
    siz kendinizi güzel hissetmek için acele ediyorsunuz,, haklısınız
    elinizde imkân var iken neden durasınız,, bu sizin içten gelen arzularınızın dışa vurumu..
    kendinizi iyi hissetme halinize ,bir başkasını aracı etmeyin..
    öncelikle siz, siz ile sizi tatmin edicek mutluluğu, yeterliliği edinebilmeye bakın
    dış etkenler sizin iyi hissetme halinize aracı olduğu müddetçe ,benzer acelecilikler tekrarlanıcaktır
    bu durum mutlu olma istediğinizin aksine, sizi yıpratır
    kendi kendinize yeterli gelmek ile alâkalı.. farkedin, ve bunu öğretin kendinize..
    yaşam boyu birilerine ilintili olmamalı duygularımız..
    kimi insanın sevmesi de düzeylidir, ayrı ayrı sever
    ben istemem meselâ hergün iletişim içinde olmayı,, çok soğur, sıkılır, ve bırakırım
    gerektiğince iletişimden yanayım
    sabah olunca günaydın demek için araşmayı sevmem mesela.. günaydın dememe sabahlar aracı olmamalı
    iletişimime yalnızca içsel isteğim aracı olmalı
    sıkı fıkı iletişim oluyorsa, ve karşı tarafta bundan hoşlaşmıyor ise
    bunaldığı vakitten sonra,, geçiştirmelerin başlaması muhakkak olur
    buna meydan vermeyin derim

16. 8 Kasım 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146