neden kıyafetlere bu kadar karışırlarki ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve narkosis tarafından 22 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : narkosis
  1. narkosis

narkosis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kötü Kazenkendi yanlarındaki dekolte giyinmesin, açılıp saçılmasın... ama başka kadınlar giyerse giysin onlara da bakmasını bilirsiniz değil mi erkekler ?? neden bu kadar sorun olur sevgililer için bu kıyafetimiz giyimimiz ? yakışanı giymek suç mu ??

2. 22 Temmuz 2007
  3. narkosis

narkosis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Neden Hiç Yorum Yazmiyorsunuz ? Neden Paylaşmiyorsunuz Düşüncelerinizi ??

4. 22 Temmuz 2007
  5. cemre595

cemre595 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kötü Kazen

6. 22 Temmuz 2007
  7. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımcım fıkrıne saygım var ama katılmıyorum.ben son derece ılerı goruslu bı bayanım orumcek kafalı fılan da degılım.ama bı bayan bıraz saklamalı kendını, dekolte yerınde ve zamanında olursa belkı ama gunluk yasamda bana cok ıtıcı gelıyor.bana gore egosu olan kendıne guvenı olmayan bayanlar acılıp sacılıyorlar,yanı bı erkek benım yuzume bakmalı baska yerlerıme deıl!! yada benden hoslanacksa fıkırlerım hayat gorusum on planda olmalı baska yerlerım degıl!!! sevgiler..

8. 22 Temmuz 2007
  9. istavrit

istavrit Guest

Canım yerine göre dekolte olabilir ama günlük hayatta olur olmaz zamanda dekolte giyilmesinin bir erkeği rahatsız etmesi bence normaldir. Dekolte giyen bayan çevredeki erkeklerin dikkatini çeker ve ne yazık ki erkeklerin çoğu aa ne kadar hoş,zarif bir bayan diye değil de kadına başka bir gözle ya da arzuyla bakarlar,sinir bozucu laf atarlar. Ben de mesela rahat rahat istediğimi giyebilmek isterdim ama Türk toplumunda imkansız bu,erkek arkadaşımdan önce ben rahatsız oluyorum zaten

10. 22 Temmuz 2007
  11. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım katılıyorum saana dıyorum ya yerı ve zamanına gore ama ınsanların beynını degıstıremıyosun yanı nerede olursan ol bakıslar yanı olur kızlar ben erkek olsam sevgılımın baska erkekelr gozunde farklı gorunmesını yada farklı yorum yapılmasını ıstemezdım. o yuzden gerek yok yaaa normalde spor gıyınen bı ınsan oldugum halde sokakta salak sapık bakıslara maruz kalıyorum hemde nısanlımın yanında bıde dekolte gıyınırsemm... dusunmek bıle ıstemıyorum

12. 22 Temmuz 2007
  13. LiFeYDa

LiFeYDa Guest

ya çok abartmadığımız halde çok karışabiliyorlar bazen,örneğin bi bluz giymişim şık,nişantaşındayız,aızıcık göğüs çatalım gözüküyormuş,bluzum önünü çektirip duruyordu.yani mekan uygun,bütün kadınlar bele kadar dekolte giyiyor yaptığı mantıklı değildi pek.bazen aşabiliyorlar yani hadllerini gerçekten,çok sıkılıyorum ozaman ben yaa...:1closedeyes:

14. 22 Temmuz 2007
  15. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    adamlar seviyolar başkaları bakmasın istiyolar..ben hak veriyorum aşkıma valla gerçekten de afedersiniz ama öküz gibi bakıyolar yolda yürürken açık giyinmesem de bi de süslenip özenle hazırlandığında daha da bakıyolar aşkımın yanında da bakıyolar o da bu durumdan çok rahatsız oluyo erkek sonuçta sevdiği kıza baksınlar kötü şeyler düşünsünler istemez asla

valla ben gayet kendime yakıştığı gibi giyiyorum ben nasıl giyinceğimi iyi bilirim ama sevgilim yine de kıskanıyo çok güzel olma diyo..dekolteye falan ben de karşıyım göğüsünü neden açıp erkeklere gösterir ki bi insan..

16. 22 Temmuz 2007
  17. d_ozvar

d_ozvar Guest

valla ben pek açık giyinmediğim için sevgilim bana bu konularda uyarı yapma gereği duymaz a.s gerçi giysem de çok karışacağını düşünmüyorum insan yerine göre giyinmeli bencea.s

18. 22 Temmuz 2007
  19. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    nedeni belli açık giyinen bayanlara kendileri sürekli baktıkları için sende açık giyinince başkalarının sana bakacağını düşünüyorlar bi nevi kıskançlık