Neden mutlu evlilikmi gibi gstermek zorunda kalnr?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve */*/* tarafından 31 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : */*/*
  1. */*/*

*/*/* Guest

45 yıldır evliydiler. Birbirlerine Cemile Hanım, İhsan Bey diye hitap ederlerdi. Her zaman yan yana her zaman saygılı, sevgi dolu ve mutluydular. Gençken de yaşlandıklarında da herkes onlarıbirbirine yakıştırır ve örnek karı-koca olarak gösterirdi.

Bir gün İhsan Bey öldü.

Cemile Hanımın günlerce sürecek bir ağlamaya başlaması , kendini harap etmesi , depresyona girmesi bekleniyordu.

Başsağlığına gelen kadınlar şaşkınlıkla bakakaldılar.

Cemile Hanım hiç ağlamıyordu, hatta üzgün gibi de gözükmüyordu. Şoktandır dediler. Birisi sarıldı Cemile Hanıma, ağlayarak başsağlığı diledi. Cemile hanım acı acı gülümseyerek;

Nihayet kurtuldum! dedi. Siz benim 45 yıldır neler çektiğimi bilmiyorsunuz…

2. 31 Mayıs 2007
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Ben olsam o kadar sene çektiysem öldükten sonra da olsa yine arkasından o cümleyi kurmazdım. Sebepleri her ne olursa olsun yaşanmış ve bitmiştir. Hiç kimseye özel hayatımla ilgili konuşmasına izin vermem.

Hiç bir sıkıntımı aileme,en yakın arkadaşlarıma bile anlatmam. Benim sorunumdur ve hep öyle kalacaktır.Hiç kimseyi ilgilendirmez. Eşim ve benden başka! O da beni anlıyorsa ne ala! Anlamıyorsa da elbet adam etmeye, anlatmaya çalışırım eee baktım olmuyor, yolu açık olsun!

O kadını da sorgulamam "niye boşanmamış,neden çekmiş?" diye. Çünkü bence herkes sadece kendinden sorumludur.

4. 31 Mayıs 2007
  5. kasem

kasem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    katılıyorum sana ablacım.benim kaynana nediyodu ilk zamanlar biliyomusun sizin sıkıntınızıda mutluluğunuzuda ben bilicem ne komik dimi

6. 31 Mayıs 2007
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Takma tatlım kafana hiç takma!!! Diyen desin! Boşveeer! Elbet mutluluğunuzu bilsin ama sıkıntınızı,kavganızı asla!!!!