Neden mutlu olamıyorum

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve GencAnne01 tarafından 15 Kasım 2009 başlatılmıştır.

15 Kasım 2009
    Konu Sahibi : GencAnne01
  1. GencAnne01

GencAnne01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA bayanlar bilmiyorum niye huzurlu ve mutl olmadıgımı:1no2:aslında hayatta istedigim şeyler oluyor ama ben mutlu olamıyorum yardım lütfenmirmirmirmir

2. 15 Kasım 2009
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.328
    Ödül Puanları:
    463
    canım hayat istediğin gibi gidiyosa neden mutlu olamıyosun ki, depresyonda falan olabilir misin

4. 15 Kasım 2009
  5. GencAnne01

GencAnne01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sıkılıyorum bunalıyorum istedigim oldugu ogün mutlu oluyorum sonra bida sıkıntı ve sitres:1no2: olmuyor işte çalışıyorumda bilmiyorum:uhm:

6. 15 Kasım 2009
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    mmutluluk o sahip olduğunuz şeylerde değil demek ki?

beklentileriniz varsa onları azaltmayı deneyin

8. 15 Kasım 2009
  9. celudar

celudar Ve İnsan Aldandı... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman biraz manevi eksiklik gibi bence..
    insanın ruh dunyası tam olarak duzene gırmeyıncede huzursuz olunuyor.
    benım ıcın oyle oluyor yanı..

10. 15 Kasım 2009
  11. deSe

deSe Guest

bnce bir psikolağa görünmenizde fayda var diye düşünüorum..

12. 16 Kasım 2009
  13. zeynoaslan

zeynoaslan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim bence bu hayatta hic bir insan tam anlamiyla mutlu degil, kim kendisine ben cok mutluyum derse o kendini aldatmis olur, günümüz dünyasinda, herseyin cikar, herseyin maddiyat, herseyin uckur oldugu bir cihanda tam anlamiyla hangi Allahin kulu mutlu olabilmiski, yada mutluki, Bence bu hayatta hersey anlik, örnegin asiksiniz zaten bildik birgün bitecek sevgi ye dönecek, yani anlik , sonra baska birseye cok sevinirsiniz, o sevinc de bir zaman sonra azalir, Her zaman insanoglunun kalbinin bir yerinde bir eksiklik olacaktir, Bence yaradilisimizda bu var, hic bir seyle tam dört dörtlük mutlu olamiyoruz, olsak bile yine bir eksiklik hissediyoruz ister istemez, cünkü doyumsuzuz, Evimiz altindanda olsa, esimiz Mücevherde olsa, bir oglun bir kizin dahi olsa, tam mutluyum demeye yetmeyecek, hayat engellerle dolu, mutlaka bir engel cikacak mutlaka, Yengem Derdi, "Kizim dünyanin neresine gidersen git, nerde yasarsan yasa Tas Hokka derdi, Bir insanin mutlulugunu diger insan cekemez, belki konuyu farkli boyutlara getirdim, konzepen cikdim ama hersey yinede birbirne bagli, neden insanin tam anlamiyla mutlu olamayisi, bu kadar diyeceklerim...

14. 16 Kasım 2009
  15. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    canım özellikle kış aylarının başında mevsime bağlı depresyon ve panik bozuklukları ortaya çıkıyor.. nedensiz yere kalbin hızlı hızlı atıyor içinde bir sıkıntı hissediyorsun miden bulanıyor iştahsız oluyorsun ağlamak geliyor içinden yerli yersiz.. hassas oluyorsun güçsüz hissediyorsun kendini.. geçer bunlar.. etrafımda bi çok insan ben de dahil bu durumdayız şuan.. biz toplanıp konusuyoruz konustukca rahatlıyoruz.. benimki kısa sürdü sonra mide bulantıları ve iştahsızlık tamamen fiziksel bir rahatsızlığa dönüştü.. sevgilimle olan ilişkimi çok kötü bi şekilde etkiledi.. bitmeyen mutsuzluğum ve sürekli ağlıyor oluşum onu da gerdi ve baya kavga ettik.. dünden beri de istifra ediyorum.. böyle olunca kendime geldim.. noluyor bana artık yeter kendime çeki düzen verecem dedim ve şuan evimde kendi kendime terapi yapiyorum.. sen de biraz özüne dön ve mutluluğu kendinde ara kendine zaman ayır sevdiğin şeyleri yap sevdiğin şarkıları dinle.. ama yalnız kalmaya çalış..

16. 16 Kasım 2009
  17. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    bende çok mutsuzum arkadaşlar önemli birşey yok çok şükür ama mutsuzum işte keyif alamıyorum yaşadığımdan :gitme: napmak lazım bunu aşmak için acaba

18. 16 Kasım 2009
  19. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    sonbahar-kış depresyonu bu arkadaslar.. isterseniz internetten arastırın.. ben de çekiyorum bir haftadır.. bi çok arkadasım psikiyatriste gitti bu sebepten.. birinde panik bozukluğu çıktı.. birinde depresyon.. ikisi de ilaç kullanıyor şuan.. isterseniz siz de bi görünün