neden mutsuzsunuz ?????

Konusu 'Testler' forumundadır ve irna tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : irna
  1. irna

irna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
  2. 24 Ağustos 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Amaçsızsınız
    Sizin hayatta bir amacınız yok. Küçük de olsa dünyaya bir şey vermek hiç gelmemiş sanki aklınıza. Kendinizi başka insanlar, daha iyi bir dünya için yormayı aklınıza getirmemişsiniz, ya da böyle bir şeyi aklettiyseniz bile bu konuda harekete geçmemişsiniz. Sizden ve gündelik gailelerinizden daha büyük bir şeyin parçası olmamak hayatınızı küçültüyor, yaşam alanınızı daraltıyor. Doğal olarak mutsuz oluyorsunuz. Kendinize bir hedef belirleyin, isterse hiç olmayacak bir şey olsun merak etmeyin, bir şekilde yüzünüzün daha fazla güldüğünü fark edeceksiniz.

:nazar:

4. 24 Ağustos 2009
  5. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    asıl amaç mutsuzluğa iter insanı geleceğe yönelik adımlar önemlidir ama bunu amaçlaştırmak insanı gerçeklerden uzaklaştırır . Dünü yarını boşverin sadece bugününüzü egolarınızdan sıyrılarak yaşayın o saadete ulaşın o coşkuya ulaşın . Daha detaya inmicem anlaşılcanı samıyorum cunku =)

6. 24 Ağustos 2009
  7. efina

efina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayır demeyi bilmiyorsunuz
    Neredeyse ezik bir kişiliğiniz olmak üzere. Çünkü insan kaybetmemek için, gelen bütün taleplere evet demek gerektiğini zannediyorsunuz. Bu yanlış bilinç, kendi ihtiyaçlarınızı görmezden gelmenize, enerjinizi hep başkaları için harcamanıza neden oluyor. Boşverin, siz bir talebine hayır dediniz diye sizi terk edecek insanlarla olmayın zaten. Hem arada bir siz de bir şeyler talep edin ki insanlar varlığınızın farkına varsınlar. Çok cömert ya da açık yürekli olabilirsiniz, ama siz de en nihayetinde bir insansınız.
    Doğru hiç hayır diyemem :1no2:

8. 24 Ağustos 2009
  9. italim

italim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Neredeyse ezik bir kişiliğiniz olmak üzere. Çünkü insan kaybetmemek için, gelen bütün taleplere evet demek gerektiğini zannediyorsunuz. Bu yanlış bilinç, kendi ihtiyaçlarınızı görmezden gelmenize, enerjinizi hep başkaları için harcamanıza neden oluyor. Boşverin, siz bir talebine hayır dediniz diye sizi terk edecek insanlarla olmayın zaten. Hem arada bir siz de bir şeyler talep edin ki insanlar varlığınızın farkına varsınlar. Çok cömert ya da açık yürekli olabilirsiniz, ama siz de en nihayetinde bir insansınız.

10. 24 Ağustos 2009
  11. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Olmanız gereken yerde değilsiniz
    Etrafınızdaki insanlarla uyumlu bir hayatınız yok. Sık sık depresif ve agresif bir havaya bürünüyorsunuz. Çünkü aslında onlarla olmamalısınız. Yeni insanlar girmeli hayatınıza. En azından bir kısmı sırtınızda bir yük gibi. Artık onları taşımamalısınız. Tebdil-i mekanda olduğu kadar tebdil-i insanda da ferahlık olabilir. Biraz açılın, her zaman gittiğiniz yerlere değil, başka mekanlara gidin, yeni sosyalleşme imkanları araştırın. Hiç kimsenin ve hiçbir şeyin vazgeçilmez olmadığını aklınızdan çıkarmayın.

12. 25 Ağustos 2009
  13. Gamzei

Gamzei Guest

Olmanız gereken yerde değilsiniz
    Etrafınızdaki insanlarla uyumlu bir hayatınız yok. Sık sık depresif ve agresif bir havaya bürünüyorsunuz. Çünkü aslında onlarla olmamalısınız. Yeni insanlar girmeli hayatınıza. En azından bir kısmı sırtınızda bir yük gibi. Artık onları taşımamalısınız. Tebdil-i mekanda olduğu kadar tebdil-i insanda da ferahlık olabilir. Biraz açılın, her zaman gittiğiniz yerlere değil, başka mekanlara gidin, yeni sosyalleşme imkanları araştırın. Hiç kimsenin ve hiçbir şeyin vazgeçilmez olmadığını aklınızdan çıkarmayın.

kesinlikle doğru bir test bu:çok üzgünüm:

14. 21 Ocak 2011
  15. YeniBahar

YeniBahar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

16. 21 Ocak 2011
  17. bestceny

bestceny günaydın gittim ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

18. 21 Ocak 2011
  19. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    Amaçsızmışım amaçlaığım hedeflediğim şeyler oluyor derken bir bakıyorum elimde yine hiçbirşey yok. amaçlarıma ulaşıyorum ama sonuçta yine kayboluyorlar. sonuç sıfır. o yüzden olmasın artık hiç hayal kuramıyorum sadece yaşıyorum...

çok fazla amcım hayalim vardı ama tam oldu herşey ulaştım derken :KK43: hiçbirşey olmadı kötü süprizlerle karşılaştım o yüzden evet amaçsızım amacım yok. mutlu olamak için amaç belirlemek lazım fakat amacın ne olursa olsun sukute hayel olursa :KK43:(( o zaman tüm amacın gider ya aynen öyle ... öyle diyorsan amaçsızım amaçsızlıktan mutluyum :KK70:..

ben sadece zevk alarak yaşıyorum sadece.... aamacım para kazanmak ve yaşamak o kadar ..

Son düzenleme: 21 Ocak 2011