Neden Neden

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Dou_You_Wanna tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Dou_You_Wanna
  1. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    konu halledildi

Son düzenleme: 12 Şubat 2013
  2. 28 Şubat 2010
  3. yengec123

yengec123 hmmmmmmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Uzaktan ilişki yürütmek zordur canım. Bu kavgalar tartışmalar hep ondan kaynaklanıyodur. Ayrıca sürekli o kızmasın diye diken üste olmak çok beter bi durum. Eğer onunla bir ilişki yaşıyosan tabikide istediğin zaman arıycaksın. Seni üzmek istemem uzaktan konuşması kolay olur ama belkide ayrılmanız daha doğru olur. En azından biraz düşün onun için oraya okumaya gidiceksin ama bakalım değicekmi ya seni yarıyolda bırakırsa.

4. 28 Şubat 2010
  5. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    internetten tanıştınız,3 yıl oldu bir kere görüştünüz doğru anladım inşallahh canımm bu kısmıı...
    ben yadırgamıyorum ,benimde başıma gelen olay çünkü..asla olmaz diye bir şey yok ama inana bana çok zor..hele ki az görüşüyorsanız çok ama çok zor..sen sürekli fedakarlık yapsan da belli bir süre sonra devam etmiyor..sürekli olan kavgalar da ilşkiyi zedeliyor,biraz ara vermeniz belkide iyi olucaktır..yada hayırlısı böyledir,zorlamanın bir alemi yok..bazen düşünüyorum da bişiy olmuyorsa o gerçekten olmaması gerektiği için olmuyordur,ne dersin??

6. 28 Şubat 2010
  7. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet mesafe varken arada çok zordur bir iliskiyi yürütmek..bir de sen sürekli aman yanlış yapmiyim aman öyle demiyim aman böyle yapmiyim derken kasiliyorsun haklı olarak,ki bu da aslında hiç hoş bir durum değil..
    bende ilk baslarda çok kıskanç ve çok dirdirci biriydim..değiştim ama değişmem ikimiz icinde çok zor oldu..çok kavgalar ettik çok ayrıldık..ama suan hersey o kadar güzel ki..sevgilinin biraz daha anlayisli olması lazım..sen bu iliski için çabalıyorsun,kendini değiştiriyorsun ki bunu herkes yapmaz,o da biraz alttan almasını bilecek!bunu sen tek basına yapamazsın..sana yardımcı olması lazım..
    bir süre dinlen bence,eğer barisirsaniz da bunu tek basına yapamadığını ona söyle..

8. 28 Şubat 2010
  9. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    3 sene içinde 1 defa çok az ama ya..

10. 1 Mart 2010
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.188
    Ödül Puanları:
    463
    şakamısın ciddimisin anlamadım ama ciddiysen şunu bil ki senin ilişkin falan yok, hatta şunuda rahatça söylebilirim ki, senin KK daki hanımlarla olan ilişkin daha gerçek
    acı ama gerçek bu, kendini daha fazla kandırma
    sen o adama işiyle mutluluklar dile, kendine gerçek bi adam bul
    :hulya:

Son düzenleme: 1 Mart 2010
  12. 1 Mart 2010
  13. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    Canım yine kendine ediosun bn sana masjda ne demiştim gerçekten üzülmeye değmez sevgilin tartışmak için bahane arıo boşver bırak sen çok seviosun belli ama o senin sevdiğin kadar seni sevmio canım hem karşına daha çk kişiler çıkıcak yani o zaman diceksin ne die onun kahrını çekmişm üüzlmüşüm die hem he rilişki bitince tekrar başlayınca yüzgöz oluosun ve hiç ii olmuo canım bir erkek için kendini asla yıpratma değmez hem okulu kazandın gitdin diyelim ya seni o zamna istemezse hem sn nie gidiosunki onun ayayğına çk istiosa o gelsin burda çalışsınn yani

14. 1 Mart 2010
  15. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayrett hayret ki ne hayrett
    sen buna ilişkimi diyorsun dicem şimdii

bak ben lise 1 i bitirmişken böyle telde tanışıpta biriyle konuşmaya başladım. komik ama 2 yılda konuştum. her seferinde gelcem gelcem diyip gelmemeler. sadece nette görebiliyodum. ha seviyomu seviyodur.. her ayrılmak istemem de ağlayıp yalvarıyodu gelicem yaşım küçük ailem izin vermiyo falan filan. ha isteseydi bazı şeyleri riske atıp gelebilirdi ailesi anlamazdı da neyse artık..
    sonuç olarak 2.5 yıldan sonra sabrım taştı ve bıraktım. aradan bir kaç ay geçti ve yanıma beni görmeye geldii. bende kimle konuştuğumu bilmek adına 1 kere görüştüm onla.. ama iş işten geçti tabii

daha sonra şehirler arası yolculukta otobüs onun olduğu şehirde mola verdiğinde nasıl öğrendiyse orada mola verileceği otobüs terminaline gelmişti ve otobüsün önünde gördüm onu şok oldum mecbur otobüsten indim 2. görüşmede böyle oldu ne komik.. ayrıldım ve şimdi gerçek aşkı bulduğuma inanıyorum, askerimi bekliyorum :nazar: bu sefer gerçek bi ilişki.. :nazar:

bak bildiğim kadarıyla sevgilin askerliğini bitirmiş yaşı öyle küçük falan değil. buna rağmen 3 senede 1 kere görüşmüşseniz bi düşün derim canım. seven insan fırsat yaratıp gelir..
    ve senin bu kadar kıskanç olupta bu kadar bişeyleri kafana takman ve bu kadar tartışma yaşamanız (daha önceki konuşalara dayanarak söylüyorum) ayrı olmanızdan kaynaklanıyor. el ele gezseniz görüşseniz daha farklı olurdu bazı şeyler.. ve 1 saat geçtikten sonra aramazdın bilirdin bişeyleri..

diyeceğim otur düşün bakalım biraz..böyle mi olması gerek

16. 1 Mart 2010
  17. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3 yıllık ilişkin var ve 1 kere görüstünüz ve işe balsladıgını bilmiyorsun vs. vs. bu nsıl bir ilişki canım böyle ayrıca seven insan kalkar yanına gelir sürekli kusura bakma canım ama böyle nasıl bir ilişki bu ayrıca ne yaptıgını ettiğini bilmiyorsun nasıl bu kdar güvenebiliyrsun anlayamıyorum ??? yargılamak için söylemiyorum sadece birz gözünü aç diye diyorum bu kadar kendinden verme biraz agırdan al bu ne böyle ve o hrşeyi yapsın sen alttan al sürekli böyle olmaz bence. yinede karar senin ve madem bitirdin bi daha dönme kaybeden kendi olur

18. 1 Mart 2010
  19. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Sizi incitmek istemem,her ilişk de kendine özgüdür fakat..
    Üç yılda bir hafta görüşmek hiç sağlıklı değil..
    Bu ilişki değil,flört değil veya adı herneyse yaşadığınız şey gerçek değil.
    Sakın alınmayın aşkınız gerçek değil demiyorum ama bir erkek yemez içmez uyumaz sürünür sabahlar geceler sevdiği kızı 3 yılda en azından 3 ayda hadi 6 ayda bir gider görür,görüşür..
    herşey bir yana insan özler..

bu uzaktan ilişki yürütmek değil,
    hiç görüşmediğiniz bir adama güvenerek hayatınızı ona göre yönlendiriyorsunuz.
    gün gelir pişman olursunuz,ilişkiyi ya gerçeğe çevirin ya da artık gerçekten bitirin..
    üzüldüm,çok duygulu ve güzel bir insan olduğunuzu
    düşündüm ama ilişki sağlıklı değil..