Neden söz nişanlıyken hep kavga edilir..Yoruldum çok

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve arwen85 tarafından 20 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : arwen85
  1. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    biz cok fazla kavga etmezdik..ama nedense nişanlandıktan sonra tartısmalar olmaya başladı..buda benı ilişkiden elilikten sogutuyo..kasım gibi evlenmeyi düşünüyoruz ama hala dügün yeri bulamadılar..bende buna cok üzülüyorum..bulamazsak yaza kalıcak dedi..bende kendimi kasıma gre ayarlamıstım..o kadar üzüldüm ki öyle deyince durgunlaştım tabıkı..sonra bana bagırmaya başladı..o kadar cok bagırdı ki anlatamam..işe gidiyorum dedi babam hasta onunla ugrasıyorum dedi,bir yandan dugun nikah işlerini halletmeye çalıyorum dedi..bir kere evlenilecek güzel bir yer olsun istiyorum dedi..bende bu kısı onunla geciricem diye düşünürken üzüntüm bundan dı..yoksa 2 sene sonra olsun farketmez benım için..ama o bagırmayı secti..şimdi daha iyi anlıyorum nişan atma olaylarını.davulun sesi uaktan insana hoş geliyormus insan yaşamadan anlamıyo..bitmesini hiç istemiyorum ama böylede çekilmez ki..yaza kalsın deyince çok üzüldüm..benı istemiyo oyalıyo diye düşündüm..ne yapmalıyım sizce..cok üzgünum...coook

2. 20 Ağustos 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bağırdgından dolayı uzuldugunu söyledin mi ya da o fark etti mi?

4. 20 Ağustos 2009
  5. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.364
    Ödül Puanları:
    238
    ah canım üzülme ama evlenince daha da değişiyorlar çok seviyorsan eğrisine büğrüsüne maalesef katlanacaksın hayat tecrüben bunu gösteriyor
    sadece şunu sor kendine bu adamla evlilik yolculuğuna varmıyım ailesiyle huyu ile
    sabır sabır[​IMG]

6. 20 Ağustos 2009
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

bağırması hata ama belki sesini yukselttiğinin farkına varamamıştır. , olamaz mı?fisfisfis
    stresli bi dönem hem babası da hasta imiş:1no2:
    ona biraz zaman tanımalısınbuyrunnnnnnnnn

madem onlar yer bulamıyor sen bulmayı dene o kadar çok istiyorsansengözlerimebaksanab

8. 20 Ağustos 2009
  9. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bu erkeklerin doğasında var galiba. Güzellikle söyleyemiyorlar isteklerini. Tamam şu an çok yoğun karmaşık bir dönem içerisinde olabilir ama bunu güzellikle oturup sakince konuşarak çözümleyebilirsiniz. Bence sen erkek arkadaşını al karşına sakince konuşalım de. Nasıl olsun ne yapmak istiyor bir sor... Sen kendi fikirlerini söyle o da kendince düşündüklerini. Yoksa böyle agresif tutumunuz size zarar verir. Böyle zamanlarda inan bana stres hat safhada oluyor. Bende sözlüyüm kısa zaman sonra nişanlanacağım. Çok zor gerçekten. Sorunlar sıkıntılılar bitmiyor. Ama birbirinizi seviyorsanız herşeyin üstesinden gelirsiniz...

10. 20 Ağustos 2009
  11. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tamam katlanılır kimse dört dörtlük degil zaten...ama benım sanki üzülmeye hiç hakkım yok gibi davranıyo..tamam onuda anlıyorum tüm işlere o koşturuyo boyacılar mobilyacılar evin kapıları...birde çalışıyo..babası hasta oldugu için herşey onun üstüne kalıyo..birde annanesi var yanlarında oda hasta hepsine o koşturuyo..tek cocuk oldugu için..ama biraz da benı anlasın yaaa..ama resti çekince hemen degişiyo..birde utanmadan mesaj atıp bilerek beni sinir ettigini söylüyo...böyle byle yapa yapa bir gun gercekten resti cekicem..o olucAK

12. 20 Ağustos 2009
  13. berceste06

berceste06 :(( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    böyle bi olaydan nişana tılmaz babası hastaymış..seviyorsan beklersin yazı..bir arkadasım sık boğaz etti bu konularda kendinden soğuttu..
    stresini anlamaya calış...ben nişanlıyken nişanlıma çok üzülürdüm bu kada rişin içinde bi de pasta,salon vb için uğraşıyor diye...her sey yavas olsun ama kavgasız olsun buna dikkat et yoksa evlenince bile lafı kapanmaz..

14. 20 Ağustos 2009
  15. seda38

seda38 ...içim daralıyo ya... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    NİŞANLILIKTA SADECE SEN STRES YASAMIYOSUN INAN BANA BENIM NISANLIM DA COK STRESE GIRDI BIZ KIZLAR HERSEYI SOYLUYORUZ PAYLASIYORUZ... AMA ONLAR ICINE ATIYO YANI EN AZINDAN BENIMKISI OLE YAPIYODU COK SIKMA NISANLINI BUGUNLER İLERDE GUZEL HATIRLANSIN BU KIS DEGILDE DIGER KIS BERABER OLURSUNUZ INSALLAH...NİSANLILIGIN TADINI CIKAR BEN PISMANIM VALLA RAHAT OL:eek:lmaz:eek:puyorumnanaktan

16. 20 Ağustos 2009
  17. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben nefret ederim uzun nişanlılık döneminden... cünkü nişanlıyken yaşanan bir tatsızlığı bütün aile hep beraber yasıyorsun.. ve ister istemez her iki aile de diken üstünde ve alınmaya hazır bir durumda olurlar...aradı aramadı,bohça getirdi getirmedi,eli boş geldi vs vs vs...
    Allahtan biz nişanlandık ve 3 ay sonra evlenmiştik.............

18. 20 Ağustos 2009
  19. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    herzaman boyle kucuk seylere bagıran bırıyse otur dusun derdım
    ama bellıkı bırcok olayın ustuste gelmesınden dolayı nısanlın sana bagırmıs
    o yuzden cokta ustune gıtme zamanla yoluna gırer hersey canım