Neden srtmdan vurdu? . . .

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve SeJer_Kis tarafından 23 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Kasım 2009
    Konu Sahibi : SeJer_Kis
  1. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar sımdı tekrar duzenlı bı sekılde anlatmayı deneyecegım.sımdı ben bundan bır yıl oncesınde akrabamızın ogluyla duygusal bı takım seler paylasmıstım hıc bı zaman tam bı sevgılı olamadık ıte kalka baskalarının olur demesıyle bı sure surdu hiç bi zaman ırtıbatımızı koparmadık hep konustuk herkezde bıze ewlenecek gozuyle bakıyordu ama ben cok sıkılmıstım bu durumdan cunku ıstemıyordum en sonnuda dıle getırdım.Sonra nese esas oglan dewreye gırdı buda akrabamız ama uzaktan we bnm cıktıgım cocugunda arkadası samımı bununla ılk face konusmaya basladık sonra msn mı ıstedi werdım orda konusmaya basladık zaman su gıbı akıp gıdıyordu gece yarılarına kadar konusmuslugumuz oldu hiç bi zaman senı sewıyorum falan demedık bırbırımıze ama ımalarda bulunduk ben cok agzını aradım arkadasın nın ne kadar onemlı oldugunu sordum ama geldıkce gorusuyoruz senın dedıgın gıbı dost falan degılız ole dedı ben her zaman sen ıstesende ıstemesende senın yanında olacagım dedı ask sarkıları gonderdı bı sure bole gıttı ama artık ben dayanamayıp ona karsı bos olmadıgımı ark olarak goremedıgımı soledım bıdaha konusmayalım dedım we cıktım sacmalıyorsun benım bole dusundugumu nerden bılıyorsun falan dedı bana sonrada bı ılıskıye hazır olmadıgını soyledı bende hazır olmadıgımı dıle getırdım zaten bole kapandı ama konusmalarımız hep dewam ettı. Sonra bu benım eskı cıktıgım cocugun ewıne gıtmıs orda kalmıs bır gun we tum olan bıtenı o cocugun kızkardesıne anlatmıs ama kendısı hıc bısey hıssetmıyomus ole demıs kız bunun uzerıne bana msj atmıs hakaret bunu nasıl yaparsın falan tehdıtler bende ona neden yaptın bunu dedım oda ben bısey yapmadım ondan hıc bır seyımı saklamam dıye uste cıktı bıde hanı benımle mutluydun falan dedım ooo sen herseyı bastan kacırmısın dedı bana ıste bole kızlar neden yaptı sızce bunu bana resmen tuzak kurmus :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 23 Kasım 2009
  3. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk diyebilecegim ve benim dikkatimi ceken,
    yarali bir kalp imis.. yeni bir iliskiden cikmis ve bir bosluk icersindeyken senden destek gormus.. ima lar, sarkilar, sozler hep bosluktan olusan hareketler..
    bir nevi kendini teselli ediyor, birde icindeki o duygusal duygular kiprastigi icin bu tur tavir sergilemis, yani sana ozel bir durum yok! ztn hazir deglim demesinden belli (bahane ap acik)

isin icindende cikinca birden degisir tabi, cunki su yuzune cikabildi ve sana ihtiyac kalmadi,
    once bir heycan bir bosluk duygusunu kurtaran kisyidin. soylemek istedigi syeleri yapmak istedigi seyleri senin uzerinde denedigi zamanlar yok artik, simdi hersey yolunda ve sana ihtiyaci yok.

yanliz anlamadigim su da var; yani eger yanlis anladiysam yorumumu ona gore degistiririmde; bu cocuk mu senle cikmakfilan istedide sen olmaz hazr degilim dediginde ablasina soyledi ve o kiz sana kizdi?
    yoksa normal olanlari kardesine anlatti (ama ortada kotu ve kizilacak sovulecek bi durum goremedim) kiz sana kizdi ? (tuhaf dgeilmi?)

4. 23 Kasım 2009
  5. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hicbirsey anlamadım :1no2:

6. 23 Kasım 2009
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    valla bende bişi anlamadım ama şarkı paylaşmış fln diosun 25 yasındaim cokta sevgilim oldu zamanında ama sunu iyi öğrendim erkekler hiçbir zaman bişi yapıyımde o anlasın diye yapmazlar yani altında anlam arama öylesine paylaşmıştır onu

8. 23 Kasım 2009
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    seninle ilgili birşey yapmıyordur

yok yere aklını bulandırma bence

son bir not konu dışı... yazında noktalama işareti ve küçük harf kullanırsan daha anlaşılır olur konun.. okurken dikkat dağılıyor harfler büyüklü küçüklü ve eksik harflerle birleşmiş cümleler... :bbo:

10. 23 Kasım 2009
  11. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    seni sevdigini hic sanmıyorum sadece hoslanma olmustur. sende sana karsı bos diilim dediginde oda havalara falan girmistir. ama suan senden sadece hoslanıyordur. bence sende o yokmus gibi davran. o zaman sana belki slm fln yazar ilgi gösterir. ama sakın cok yüz verme.

12. 23 Kasım 2009
  13. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    vaallahı canım sorunun ne olduğunu inan anlayamadım kım kımle çıkmış neolmus hangi kız hangi şarkı çok karmasık yazmısın sen gece üçlere kadar kımle internette görüştün kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

14. 23 Kasım 2009
  15. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.873
    Ödül Puanları:
    463
    benim anladığım şu, sanırım önceden senden eskiden hoşlanan çocuğun kardeşiyle birlikteymiş bu zat. sonra da ona anlatmış galiba seninle arasında geçenleri. o da kardeşime bunu nasıl yaparsın demiş galiba.

neyse eğer doğru anladıysam o görüştüklerinde yeniden başlamış olabilir birşeyler, böylece "ben sana hiç umut vermedim ki" ayaklarına yatıyordur. ha birşeyler(şarkı v.s.) paylaşmasını çok takma. erkekler için kompliman sadece bir tık ötede.

yarın birgün onunla bozulur geri döner ama sana abla tavsiyesi, gördüğün yerde kaç. belli ki kişiliği oturmamış bir tip.

ps: bu arada üşenme ve şu yazını noktalama işareti kullanarak birdaha yaz. daha çok yorum alırsın böylece

sevgiler...

16. 23 Kasım 2009
  17. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ...............................

Son düzenleme: 24 Kasım 2009
  18. 23 Kasım 2009
  19. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Amaa Neden Kımsecıkler yorum Yapmıo Gercekten Ihtıyacım War Yorumlarınıza Kızlar :KK43:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.