neden uyumuyor

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve erva42 tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

15 Haziran 2010
    Konu Sahibi : erva42
  1. erva42

erva42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim 43 günlük bir bebeğim var uyku problemi çekiyoruz sürekli ayakta sallamayla uyursa uyuyor hiç bir iş yapamaz hale geldim sinirlerim alt üst oluyor uykusuzluktan birde 3.5 yaşında bir oğlum var onunla bile hiç ilgilenemez hale geldim. Ayağımda uyutuyorum yerine koyar koymaz ağlamaya başlıyor acaba doktora götürsemmi bilmiyorum düzelirmi sizce

2. 15 Haziran 2010
  3. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Gazlı bir bebektir bence...
    Aynı sorunu bende yaşadım... Oğlum ilk iki ay oto koltuğunda yattı sabahlara kadar sallıyorduk eşimle sonra onun sallantısı yetmeyince eve çingene salıncağı kurdum.
    Sallanmak sarsıntı gazlı bebekleri rahatlatıyormuş çünkü..
    Çingene salıncağını çok çok tavsiye ederim bizi o kurtardı ;-)))

4. 16 Haziran 2010
  5. Chitlembiq

Chitlembiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence öncelikle doktora başvurun. Huzursuzlukların tek nedeni gaz olmayabiliyor. En azından bir idrar tahlili falan yaparlar. ıçiniz rahatlar.

6. 16 Haziran 2010
  7. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Bende ayniuydim camim dr goytursen fayda etmek bir bucuyk iki ay bir saat kesintisiz uyuyamadim sadece zaman

8. 16 Haziran 2010
  9. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    öncelikle Allah analı babalı büyütsün bebeğini... Annelik zor zanaat.. Önce dr.a götür zaten 1,5 ay olmuş hem kilosunu boyunu filanda öğrenirsin hemde şikayetine göre gaz varsa ilaç verirler. benim yaramaz kızım 10,5 aylık oldu ama hala uyku düzenimiz yok.bu gece yine ayaga dikti beni:KK43: Bekliyorum bakalım ne zaman düzelecek. Sen şimdiden bu kadar gerilme canım. Biraz sık dişini.. sen stresli olunca bebeğe yansıyor...Allah kolaylık versin.

10. 16 Haziran 2010
  11. gelincik53

gelincik53 canım kocam biricik oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    CANIM seni çok ii anlıorrum çünkü bendede aynı sorun var.oğlum 67 günlük ve geceleri uyku uyumadığı gibi sürekli ağlıor hemde katıla katıla.bikaç farklı doktora götürdük sonuç değişmedi.nedeni hep aynı gazlı bi bebek yapacak çok şey yok dedi.bebeklere verilen ilaçlar çaylar yapılan masajlar filan sadece o anlık bebeği rahatlatır.ama gaz sorununu kökünden kaldırmaz.gaz illeti üredikçe artıyor çünkü.zamanın geçmesini sabırla bekleyecez 3-4 aydan sonra kendiliğinden geçiomuş canım allah sanada bizlerede kolaylıklar versin