neden vazgeçtiğini merak ediyorum

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Liar tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Liar
  1. Liar

Liar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar ben çok içine kapanık utangaç bi kızım hoşlandığımı belli etmedemiyorum ve rahat olamıyorum o kişinin yanında. 1 hafta önce tatildeydim orda bi çocuk baktı bana bende çok hoşlandım ama 1 kere bakabildim sonra bakmaya devam etti yine, o gün çok uzun bakıyodu hemde sürekli izliyodu beni. bi iki defa daha bakabildim ondan sonra hiç bakamadım ben, o yine bakmaya devam etti ertesi günde ilgisi vardı yine ben karşılık gösteremiyince elimden kaçırdım bi daha bakmadı:KK43: ya benim ne yapmam lazımdı arkadaşlarr benim adım atmam gerekiyomuydu o baştaki bi iki bakışmı yetmedi acaba yoksa çocuk kendiliğindenmi vazgeçti kafam karışık? ve son gün eve dönmeden önce kendi arkadaş ordamındaki kıza yavşıyodu kızda ona hemde tam gelip yanımda yaptı bunu denizin içinde okadar yer varken benim yanımda konuşuyodu kızla:KK43: yine baktı bana o zman tabi bi defa baktığını hissettim o sırada. çok hoşlanıyorum ondan. kafam karışık arkadaşlar bi fikir verin anlayamadım?

Son düzenleme: 15 Temmuz 2009
  2. 15 Temmuz 2009
  3. TheShe

TheShe Guest

Boşver tatilde olan birşeye takılma derim. Hayatına birini sokmak istiyosan dış görünüşüne bakıp sana asılan tipleri tercih etme, tanıyarak, konuşarak birilerine ilgi duy, ilgini hissettir. Bu anlattığın tarzda başlayan ilişkilerin sağlıklı olma şansı çok az.

4. 15 Temmuz 2009
  5. midimidi15

midimidi15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Dış görünüşe bakıp asılan mı ? ..
    Tanıyarak,görerek,konuşarak tanıdığın biri sana bakmaz mı ?
    Bakışmak ne zamandan beri asılmak oldu ?
    Çok kişi bakışarak birbirinden hoşlanır ..
    Belki çocuk karşısından yanıt alamayınca şansını başkasında denedi ..
    Evet belki çapkın olabilir ama karşısındaki insana uzun uzun bakmış ama karşısındaki 2-3 kezle yetinmişse kendisinin beğenilmeyeceğini hissetmiş olamaz mı ?

6. 16 Temmuz 2009
  7. TheShe

TheShe Guest

Bana niye böyle cevaplar geldi anlamadım ama..
    Tatilde gördüğü herhangi birinden bahsediyoruz, okuldaki dershanedeki, apartmanındaki birinden değil.
    Haklısınız belki de benim tarzım değil böyle bakışmalar günü birlik ilişkiler falan o yüzden kendime göre cevapladım.
    Bana cevap vermek yerine arkadaşa akıl verseydiniz keşke zemuszemus

8. 16 Temmuz 2009
  9. midimidi15

midimidi15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Mesajımla iki yorum getirdiğimi sanıyordum ..
    Son cümlemde çocuğun kız hiç bakmayınca beğenilmediğini düşünmüş olabilir dedim ..
    Burada size cevap yetiştirmedim konuyu açan şahısa söyledim ..
    Size göre olmayabilir ama bu durumu kötü bir şey gibi anlatmak saçma geldi bana ..
    Size değil yorumunuza kızdım ben :)

10. 17 Temmuz 2009
  11. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Neyse olan olmuş, utangaçlığın hayrına olmuş, ne mutlu sana..Tatilde ona bak buna bak..sonrada senin deyiminle senin yanında başka kıza YAVŞA. Ne bekliyordun ki tatilde tanıştığın birinden. Tatilde genelde erkekler başka modda oluyor zaten.